Ženatý muž verzus slobodná kolegyňa

angelalone
7. feb 2013

Ahojte! Včera sme s mužom riešili jeden problém, preto by ma zaujímal názor iných žien. Môj manžel má čisto mužský kolektív, do ktorého odrazu prišla mladá, slobodná a veľmi atraktívna kolegyňa. Keďže v meste býva krátko, dokonca v podnájme, nemá tu ešte veľa priateľov. Môj manžel nevidí nič zlé v tom, aby jej pomohol vyplniť voľný čas a občas ju vzal na bicykel, lyžovať, posedieť si do baru a podobne (podotýkam, že sa bavíme iba o kombinácii môj muž a jeho kolegyňa, so mnou nepočíta, lebo som tehotná a tieto aktivity vykonávať nemôžem). Tvrdí mi, že v tom nemám hľadať nič sexuálne, jednoducho ju ľutuje, že je stále sama a aj keby chcela ísť medzi ľudí, nemá s kým. A ak mi nevadí, ak ide napríklad bicyklovať s kamošom, prečo by mi malo vadiť, ak pôjde sám s kolegyňou. Nie som stíhačka, ale toto sa mi jednoducho nepáči. Podľa mňa, akokoľvek nevinne by sa dvaja ľudia opačného pohlavia začali stretávať, ak spolu trávia veľa času, človek nikdy nevie, do čoho to môže prerásť. Ani sa mi nezdá vhodné, aby ženatý muž chodil niekam sám so slobodnou ženou (ani opačná situácia by sa mi nepáčila, teda, ak by sa vydatá žena pričasto stýkala so slobodným kolegom, akože kamarátsky). Nemôžem vedieť, čo tým táto slečna sleduje (aj keď jej možno krivdím) a aké "zbrane" môže použiť. Okrem toho, dotyčná dáma bez problémov zavolá aj inému ženatému kolegovi neskoro v noci, len aby sa opýtala, ako strávil večer. Ani jeho žene sa takéto "kamarátske" telefonáty nepáčia a chlapi v nej vidia stíhačku. Som naozaj paranoidná, ako tvrdí môj muž, alebo by ste namietali rovnako ako ja?

gepe
18. feb 2013

@jabadaba bohuzel se nejedna pouze o pochybne tendery ci velke zakazky. Ja reagovala na to, ze jsi tvrdila, ze je to nesmysl - podnikatel jet za penize danovych poplatniku. Nesmysl to neni. OT off

jabadaba
18. feb 2013

@gepe ale nemozes to vyhlasit tak pausalne, pretoze to ani pausalne neplati. To, ze su vynimky, neznamena, ze to plati vo vseobecnosti, to som mala na mysli zasa ja. Ostatne, ked si to tak vezmes ad absurdum, vsetci sme plateni z penazi danovych poplatnikov... 😉 No, ale k meritu veci, nepredpokladam, ze tuto nas Didi je natolko jasnovidec, aby vedel presne zadefinovat toho konkretneho podnikatela, s ktorym si ma uzivat zakladatelka. Ci hej? Ved ta jeho dedukcia bola fakt k smiechu. A uz len uvaha na okraj, pan Didi ak pracuje, tak tu v pracovnom case tiez posobi na trovi danovych poplatnikov. 😀

gepe
18. feb 2013

@jabadaba Nepsala jsem pausalne a ze vsichni! 😀 Ja dane platim, nejsem na podpore, na materske, na rodicaku ci socialkach. Takze kdyz to chces brat takhle, tak jsi si jista ze opravdu vsichni jsme placeni z penez danovych poplatniku?
off fakt nema smysl s Tebou o cemkoliv diskutovat.

jabadaba
18. feb 2013

@gepe a preco sa vobec tolko o tom bavime? Ja som tu nezacala rozvadzat litanie na temu podnikatelia, Ty si mala potrebu mi vysvetlovat ako malemu Jardovi, ktory sa asi vcera narodil... 😀

Ale na zaver si este neodpustim, ked tu uz zdoraznujes, ze nie si ani na materskej ani na rodicaku a platis dane a teda nie si platena z penazi dan. poplatnikov - aj tu musis kapanek rozlisovat, jak pri tych podnikateloch. Vies, su zeny, ktore su na rodicaku a materskej, ale ich manzel plati take dane a odvadza take odvody, ze zivi okrem svojej zeny dalsich desat coby danovy poplatnik. Rovnako su zeny, ktore pred nastupom na matersku mali taky plat, ze si rodicak predplatili hned niekolkonasobne. 😉 A spojenim vyssie napisaneho de facto vznika skupina, ktora sice zije z penez danovych poplatnikov, ale tie tam najprv naliala v znacnom mnozstve. Takze ano, nie vsetci ziju na ucet danovych poplatnikov, aj ked to tak vyzera alebo si to ludia myslia.😀

Howk. 🤐

mischka777
18. feb 2013

@angelalone Tak nedalo mi to,bavila som sa s mojim muzom o tvojej situacii, ma pre teba len dve rady,mas muzovi povedat,ze ked porodis,nech sa on stara o dieta a ty budes chodit s kamaratom na bicykli,do baru atd.Presne jak on.Alebo si mas najst druheho,zeto nema vyznam a clovek nezije nato,aby sa trapil a vstekal.Ze na 99,9% maju intimny pomer.A ze muz ma mat zenu najnajnajradsej,ked mu nosi pod srdcom dieta a venovat jej co najviac volneho casu.A ma si zenu vazit.

lili_mia
18. feb 2013

@angelalone Ja som spozornela pri vete, že ked Ti neprekáža byciklovanie s jeho kamošom, tak prečo Ti prekáža jeho kolegyňa. .. Aj keby, no a čo, nemal by to robiť už len preto, že si to nepraješ. Treba byť sebecká a žiadať to. Ak mu toto nedopína, a ešte k tomu, ked mu nosíš dieťa, čo bude robiť, ked sa narodí? Viem, veštím z gule, no predstava, že aby si šiel pokočíkovať dieťa, tak pôjde s kolegyňou na bycikel .. Ako ste na tom vekovo? Možno ide iba o nedozretosť, ale ak toto robí chlap s 30tkou na krku, už by mal vedieť, čo sa patrí a čo nie, ale aj v staršom veku robia chlapi závažné chyby v partnerských vzťahoch.

kikaba44
15. mar 2013

Pani učiteľka sa pýta detí:
- Kto mi povie jednoduchú vetu?
Prihlási sa Anička a hovorí:
- Dievča máva.
- Dobre, teraz tú vetu rozviň.
- Dievča máva na vojaka.
- Dobre, teraz ju skráť.
- Štetka.

nymeria
28. apr 2013

@angelalone
Ahoj! ako to u vas dopadlo?

mother221
13. jan 2021

@80472 ty musis byt dobre uderena...

ankare
18. jún 2022

@angelalone ako ste dopadli?