Ženy, ktoré sa votreli niekomu do vzťahu a zničili rodinu

klawdy
26. aug 2015

Dobry den chcem sa informovat alebo opytat su tu niake zeny ktore sa "votreli" do vztahu kde bolo dieta proste ze ju znicili tu rodinu a ostaly s tym muzom. Chcem vediet ci su s tym muzom alebo to bolo zbytocne a aj tak niesu spolu ? Vďaka

maciatkolulu
26. aug 2015

@lucia20 tak, ale, ze to mas riadny babinec ;-D pan s tebou. Este treba princa do babskeho klubu. Ale su strasne chutne. Ja mam dve velke baby a teraz chlapca. A obcas mi chyba, ze nemozem nic ruzove, chutnucke, kupit...

klawdy
autor
26. aug 2015

@gabrielkaa nebolo plánované ale chceli sme ho tesili sme pokial sa nestalo co sa stalo
@maciatkolulu hej len nechapem preco to neurobil skor? Mal na to dost casu preco to urobil ked som bola pred porodom toto nepochopim 🙂

@lucia20 znie to trocha hrozne ale ja som sa nikdy nespravala ako pubertiak v tych rokoch som uz bola vyspela varila upratovala :D prvacka na strednej : D a bol to moj jediny chlap takze niesom najhorsie v dnesnej dobe su aj horsie

jani_uk
26. aug 2015

@maminuska Ano, suhlasim. Su muzi ktorym hrabe v patdesiatke, a mam aj takeho v rodine. Miluje svoju manzelku, chova sa k nej ako ku kralovnej, bez nej by sa asi aj dos*al. Ale, je ten typicky alfa-samec, tak mu zacalo hrabat, a sem-tam mal nejake ulety, ale v zivote by od manzelky neodisiel, a este je aj ziarlivy ked nejaky muz ukaze urcity zaujem o jeho zenu 😀 Keby ho zena kopla do riti tak by to lutoval a tusim aj na kolenach by ju prosil aby ho zobrala spat. Potom hovorim, aj taky chrapun je v nasej firme, co sa taha s milenkou uz dlhy cas, a ani jej nechapem, ze vobec ani nechce od neho nic, len sa vyspat, nevadi jej, ze aj doma spi so zenou. Ten sa evidentne rozvadzat nechce, len si chce uzit. Ale poznam viac takych co odisil z nefunkcneho vztahu, a neolutovali.

lucia20
26. aug 2015

@maciatkolulu princa som "vyzenila", takze deti mame pat 😂 chlapec a dievca 9r, a potom tri baby. 😂😂😂😂 takze nejaky dalsi princ uz nehrozi. Ale vlasy mi dupkom stavaju, co bude az sa im zacnu zapalovat lytka.

@klawdy ved ano jasne, ja som s prvym manzelom bola od 15tich, ale vies, teraz ako mama 4 dievcat sa uz na to inak divam. Asi by som bola najradsej keby zacali randit v 30tke. 😂😂😂😂😂😂 gulj na nohu, pas cudnosti a priviazat o radiayor.., to je moja kludna predstava puberty. 😂😂😂😂😂😂😂

maciatkolulu
26. aug 2015

@klawdy pozri sa, je prec a neries, ci zostane, alebo nie s tou, alebo inou..zameraj sa na babo a uvidis, ze sa najde ten pravy, ktori vas bude milovat. Len ho nehladaj ;-D teraz ries, aby bol aspon dobry otec a aspon finacne prispieval.

maciatkolulu
26. aug 2015

@lucia20 tak vas je riadna kopa 😀 a chalan je asi maly guru uprestred babinca. Zelam pevne nervy 😉 puberta sa spusti a s nou aj lavinova reakcia.

maminuska
26. aug 2015

@jani_uk chápem , ja som tiež odišla z nefunkčného vzťahu a nikdy som neoľutovala. Rozvrátené a nefunkčné vzťahy ak nie je obojstranná snaha o rekonštrukciu je potrebné ukončiť a keďže si muž najde milenku , tak asi z jeho strany nie je , tam treba naozaj urobiť. koniec.
Dnes je však tredom u mladých mužov urobiť si dieťa a po tom urobení alebo narodení zistiť že uf , takto soms i svoj život nepredstavoval a jednoducho kľudne odídu a často nie preto že partnerka/ manželka je zlá ale preto že proste sú obmedzovaní , nemôžu si robiť čo chcú a radi by ešte vystriedali pár vagín . Ak sa bavíme o mladých mužoch tak tým nemyslím len 20 + ale aj 30 plus. Žije to často doma u mamy , má full najprv od matky, potom od partnerky a zrazu dieta ...no riadna to švaca do jeho pohodlného života. 😀.

jani_uk
26. aug 2015

@maminuska No ti co ja poznam nevystriedali este par vagin. Takze, keby im vadilo "obmedzovanie", dalsie zeny by si nebrali, a dalsie deti by si nerobili, ved aspon by sa poucili na chybe. Konkretne ti traja co ixh poznam su super chlapy, taki dobraci, no proste na prvy pokus to nevydalo.

maminuska
26. aug 2015

No ja vidím predovšetkým problém v ženách , najprv v matkách že vychovajú takých chruňov a najneskôr v 25 ich nevyhodia z domu na podnájom a potom v ženách že si takých blbov vyberajú len aby niekoho mali . Pretože ak by ženy dôsledne selektovali , tak si mnoho z nich ani k nim nepričuchne.

jani_uk
26. aug 2015

@maminuska A zeny myslis, ze su vsetky svatice?

maminuska
26. aug 2015

@jani_uk nevravím že všetci su takí ale vidím tento trend vo svojom okolí .

lucia20
26. aug 2015

@maciatkolulu ked prezijem pubertu u prvej prezijrm vsetko. S tou uz plieska....😂

maminuska
26. aug 2015

@jani_uk samozrejme že nie sú , sú ženy hašterivé , nekompromisné a tie si ako uchytia tie najlepšie kusy , neviem čím to .

maciatkolulu
26. aug 2015

@maminuska hej pravda, lenze aj ta zena je pri vyrobe dietata a snad aspon trochu vidi co a ako s jej partnerom, milencom, muzom. A ked si ta zena mysli, ze vsak on sa zmeni a bla bla, tak prichadza neprijemne vytriezvenie. Jasne, ze nikto si nemoze byt tym druhym isty, ale..... ked som ja mlada, nemam kde riadne byvat, nemam peniaze na to, aby som uzivila sama seba a muz je mlade ucho, kt.zacina zit a ma ostat zrazu pri zene a dietati ako si to zamilovani parik predstavoval a buuuum realita absolutne ina. A potom prichadzaju rozchody a trpia deti.

jani_uk
26. aug 2015

@maminuska Ano, ale aj tie najlepsie kusy casto dostanu rozum, mozno trosku neskoro, ale nezijeme v Saudi Arabii, chvalabohu, ked to nejde rozmysliet si to smieme. 🙂

natalym
26. aug 2015

@maciatkolulu Nevidia moja, lebo keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú. Chlapi sa vedia snažiť. 😠

maminuska
26. aug 2015

@maciatkolulu ale ved ja píšem keby si ženy trocha viac selektovali pri výbere partnerov ale zároveň suhlasím aj s
@natalym že muži sa vedia snažiť do okamihu otehotnenia svojej partnerky. Niekedy sú náznaky že toto nebude dobrý otec jasné a zrejme , napriek tomu sa ho žena drží ako kliešť a niekedy si myslíš že máš fajn chlapa a zrazu drb, spraví také niečo čo by si vo sne nečakala.

maciatkolulu
26. aug 2015

@maminuska hej, hej, aj ja som zirala, co dokazal moj ex....

gabrielkaa
26. aug 2015

@klawdy potom je lepsie, ze sa to stalo po prvom dietati, lebo ako tak citam na tomto fore su aj "borci", ktori odisli od svojej tehotnej manzelky a dvoch malych deti. Bud rada,ze si sa takeho chlapa zbavila, ked to dokazal spravit tebe nebude mat moralny problem spravit to aj druhej...

klawdy
autor
26. aug 2015

@maminuska presne si to opisala
Ja milujem mojho syna a venujem sa len jemu som s nim 24hod. Nonstop ked niaky chlap pride tak pride ak nie nebudem hladat a neprichytim sa rychlo hned na prveho niakeho "debila" 😀😊

maminuska
26. aug 2015

@klawdy máš 21 , v tvojom veku som mala tiež prvé dieťa ..neskončila si život neboj , ten pokračuje a bude dobre , len netreba sa hrnút do ďalšieho vzťahu hneď a okamžite a v každom prípade si treba dôkladne vyberať ďalšieho partnera, takého čo bude mať rád tvoje dieťa a nezuteká pri prvom probléme. Je potrebné neskor !! lovit v správnych vodách , takže žiadnych mačov a alfasamcov pretože s nimi sú len problémy, nevyskákaní sú celý život , najdi si normálneho chlapa. 🙂

maminuska
26. aug 2015

@klawdy miluj hlavne seba, na seba hľaď pretože tvoj synček ta bude potrebovat v dobrej nálade , oddýchnutú a nie nervoznu . Bývalému zakývaj na pozdrav papa a zariad si výživné na seba a na syna, postupuj max, racionálne bez hnevu a bez nejakej osobnej pomsty voči nemu , nemá to význam . Nevykrikuj, nevyčítaj a nedaj sa vtiahnuť do nejakých osobných subojov a nedaj so sebou manipulovať. Ak je to potrebné daj si stanoviť aj sudom upravený styk . Za tri štyri roky sa budeš na mnoho vecí pozerať inak .

katarinamarkova
26. aug 2015

@klawdy takto:
vztah je vzdy o dvoch - tebe a manzelovi
ak nieco nefunguje alebo sa kazi - ste na vine len a len TY a TVOJ manzel
ak si chlap najde milenku nie je to preto, ze by ho ona nasilu zviedla 🙂)) zvedie ho, lebo on sa necha.
potom je tu uz zas len vztah o dvoch - ON A ONA - to ci to funguje, zalezi zas len na nom a na nej

casto spominas....chcel si uzivat......preco si potom myslis, ze dieta ho k niecomu priputa? preco by potom pre takeho nezreleho chlapa malo dieta ci tehotenstvo byt dovodom na zodpovednost? sorry, ale toto si mohla velmi lahko predpokladat, ze chlap co dieta vlastne ani nechce a chce si uzivat - zdupka kade lahsie.

ps: prajem aj tak vsetko dobre, a hlavne si najdi chlapa co ma rovnake zivotne ciele a priority ako ty.

illyria
26. aug 2015

vau, zeny, tolko triezvych a inteligentnych nazorov som tu necakala 🙂 prijemne ste ma prekvapili

almea
26. aug 2015

Ked je chlap so zenou viac ako 10 rokov-vsetko moze byt v idylickej zhode a pride o 10 rokov mladsia krasna samicka, ktora sa pretrca v minisukni a vysokych podpatkoch a cielene po tom chlapovi ide (lebo je podnikatel, ma peniaze a pod., - co si vybudoval so zenou), tak stara zena ma minimalnu sancu tomu zabranit. Mlada, ked pod zamienkami pomoci a kamaratstva bude vypisovat muzovi a volat ho na kavu - tak pojde. Najprv len nevinne, ze ved nic zle nerobi, ale nakoniec bude pokusenie silnejsie. Manzelka sa to samozrejme dozvie, zacne zurit a z idylickej partnerky je zla furia od ktorej sa oplati odist.

maciatkolulu
26. aug 2015

@almea moj ex zdrhol s o pat rokov starsou samickou. A pokial chlap svoju zenu miluje a ano da sa milovat aj po 10.rokoch, tak neopusti svoju zenu, ani kvoli sexi nadhere.

almea
26. aug 2015

Toto samozrejme nie je ten pripad. Ale nie vzdy musi byt samotny vztah dvoch naruseny.. Niekedy ho moze narusit niekto zvonku. Ak mate obycajneho chlapa, tak je mensia pravdepodobnost ako ked mate fesaka s peniazmi. Bohuzial, zlatokopky, neodradi ani dieta. Ked ste s tym chlapom od vysky, nenapadlo vas, ze to,ze je taky uzastny, mudry a sikovny raz moze velkou skuskou v zivote.

almea
26. aug 2015

@maciatkolulu pokial si mala ty aj on okolo 25 a ona okolo 30, tak je to mozne. Vtedy je zena krasna, silna, sebavedoma a mlade ziena je slabsie. Ale neverim ze ty si mala 30 a ona k 40.

maciatkolulu
26. aug 2015

@almea Mala som 31 a moj ex tiez. Teraz ma dotycna 42 a ja krasnu novu rodinu s malym dietatom. Takze muzi, ale aj zeny opustaju nie len pre mlade masko, ale aj preto, ze to proste nefunguje, chyba tomu nieco a ked su partneri uz dlhsie spolu, vacsinou zena si to ani neuvedomuje, ze huuuuups, ten nas vztah je na ho.... predsa vacsinou riesi deti a veci s tym spojene a chlap, ten to vnima inak. Ale nakoniec vacsina zien pride na to, kde a aku chybu spravila a ze na koniec je to vsetko lepsie. A ze sa fakt iba trapili, respektive prezivali a ze existuje aj nieco ine, vztah, kt.vyzera ako ma vyzerat, tak na to som prisla ja po 14.rocnom manzelstve.

maciatkolulu
27. aug 2015

@almea pozerala som si tvoj pribeh s muzom. Ako to vsetko dopadlo?