Ženy, ktoré sa votreli niekomu do vzťahu a zničili rodinu

klawdy
26. aug 2015

Dobry den chcem sa informovat alebo opytat su tu niake zeny ktore sa "votreli" do vztahu kde bolo dieta proste ze ju znicili tu rodinu a ostaly s tym muzom. Chcem vediet ci su s tym muzom alebo to bolo zbytocne a aj tak niesu spolu ? Vďaka

sissy27
26. aug 2015

@klawdy žiadna taká tu nie je... zvonku sa rodina rozbiť nedá, rodinu vždy rozbije len ten, kto je jej členom... takže ak chlap odišiel od rodiny, tak ju rozbil on, nie jeho milenka...

emily76
26. aug 2015

@klawdy ja som bola sucastou rovnice, ked sa ku nam pridala "velka neznama"... a je s druhou polovicou povodnej rovnice doteraz, maju aj 2 deti... ja som si tiez casom zalozila novu rovnicu a dufam, ze podobny matematicky rebus uz nikdy nebudem musiet riesit. 😉

klawdy
autor
26. aug 2015

Preto sa pytam lebo priatel ma opustil kvoli inej ked som bola tehotná

bosoriak
26. aug 2015

@sissy27 Tiez sa mi velmi paci ten trend - muz uboziak neviniatko, zla zla milenka-netvor a doma dobra manzelka. 😀 Nikdy nic nie je ciernobiele a vo vztahoch to plati obzvlast.

dominika6
26. aug 2015

@klawdy
pevný vzťah nerozbije dalšia osoba,je to iba konečná stanica a východisko z nefunkčného vzťahu...človek hladá vždy to,čo doma nemá...

ivett1
26. aug 2015

@klawdy ó, veľa je takých žien... a ani sa nemusia "vtierať do vzťahu" lebo taký vzťah je už z jednej strany určite nefunkčný, aj keď všetko vyzerá byť navonok ok ...človek, ktorého spolužitie s partnerom vnútorne nenapĺňa, ľahko nechá cudziu osobu, aby sa "votrela" do jeho aktuálneho vzťahu ..resp. uvíta to a zdrhne s novým objavom, len čo má príležitosť...
ak si to chlap neprizná, ale pred svpjou priateľkou (manželkou) sa pri rozchode vyhovára na tú ženu, že ho zviedla a že ona je na vine, je to chudák...a nestojí za veľa...
a ak žena obhajuje toho svojho, že veď on nie je na vine, na vine je tá čo "rozbila" ich manželstvo, je to smutné, lebo muž, ktorý čaká dieťa,na ktoré sa teší a spolu s partnerkou ho chceli, ten veru rodinu len tak neopustí ...

PS: ak chceš niekoho obviňovať, že ti rozbil rodinu, tak v prvom rade tvojho priateľa a potom seba ...

emily76
26. aug 2015

@klawdy a to si sa pytala kvoli tomu, ci je sanca, ze sa ku tebe vrati?? no dufam, ze zdravy rozum by ti v takom pripade nasepkal, co mas robit... poslat ho kade lahsie.. ale ako ti uz napisali... ak je ona slobodna, moze si robit co len chce..to nasi chlapi mali zavazky.. oni mali mat rozum... 😅 🙄

jani_uk
26. aug 2015

@klawdy A mali ste harmonicky vztah? Tiez si myslim, ze to sa stava vacsinou (ale nie vzdy iba) ked ten vztah uz davno nenaplna jedneho alebo oboch. A casto su spolu len zo zvyku, lebo ked je tu uz dieta, ak sa tazsie clovek rozhoduje, ze idem z toho teraz von, lebo nie som stastny. A poznam 2-3 pripady, ked muz to ukoncil ale naozaj opravnene, lebo byt muzom ani ja neviem zit s nejakou zdutou sekerou.

nikolet_89
26. aug 2015

@klawdy len jedna otazka on to dieta chcel ?

jani_uk
26. aug 2015

@klawdy A konkretna odpoved na otazku, ano poznam take pripady, strykovi trvalo dva roky kym sa neodhodlal konecne ukoncit nefunkcne manzelstvo a zobral si terajsiu zenu, s ktorou je uz 25 rokov stastny, maju dve deti a ona ma pekny vztah s jeho synom z byvaleho manzelstva. V mojom okoli su este minimalne 3 take pary,a ano stale su spolu. Poznam jeden pripad ked si kolegyna nasla milenca pol roka po tom ako porodila dieta, a od muza sa rozviedla, povedala, ze to manzelstvo bola katastrofa a nevedela tam vydrzat. Ja len neviem ako na to nedosla skor, ale no, ludia nemaju super powers. A mam aj taku kolegynu co do firmy prisla cerstvo vydata, a potom sa rozviedla akoze kvoli inemu, ale nezostala ani s tym, ale ich vymenila este dvoch troch, az teraz je vraj stastne vydata.

mysicka36
26. aug 2015

Ja som druhá manželka. Sme spolu 18r. a stéle sa lúbime.

Keby jeho prvé manželstvo bolo v poriadku neodišiel by. Ona (bývalá) už vystriedala od vtedy zopár chlapov nikto s ňou nevydržal v jednej domácnosti. Doteraz len randí ako za mlada 😀

tjaden
26. aug 2015

@klawdy ahoj tak súhlasím s ostatnými, sú síce riadne potvory, ktoré vedia ako ísť po chlapovi aj keď má rodinu ale predsa nasilu ho od rodiny neodtiahli je to jeho rozhodnutie, chlap má vedieť povedať inej nie ak má rodinu. Mám kamošku, ktorá si začala so ženatým, no ona si neuvedomuje, že sa správa veľmi koketne, takže si každý myslí, že po ňom ide, dali sa dokopy ale tiež nebola to len jej vina on už dávno s manželkou nevychádzal. Čo muž nemá doma hľadá inde. Tá kamoška je od neho o 20rokov mladšia a fňuká ako chce ísť von a nemôže, koľkí mladí jej píšu a ona nad nimi rozmýšľa. O chvíľu ten chlapík bude sám, lebo aj jeho žena si už niekoho našla.

klawdy
autor
26. aug 2015

Je to jeho vina baby on nechcel rodinu chcel si uzivat len som chcela pocut niake pribehy, ale aj tak ked niakeho muza zvedie zena co to vie ten chlap sa neubrani, podlahne.

maminuska
26. aug 2015

@klawdy vôbec to nemusí byť nefunkčný vztah . Muži opuštaju svoje rodiny aj z dobrého a funkčného manželstva, proste sa zamiluju a prestanu uvažovat normálne a racionálne , vtedy k nim treba pristupovat ako k chorým ľudom .
Muž často vytriezvie a často je takým zbabelcom že pobehuje medzi dvoma vztahmi , nevie opustit uplne manželku ale nevie ani sa vzdat milenky, tak čaká ktorá to za neho rozhodne. Rozhodne tá ktorá má pevnejšie nervy. Teda ak ho chce spät.

tykat
26. aug 2015

@klawdy ja len jedno nechapem...co su tie slobodne baby zac ze sa ulakomia na ženatého chlapa s malymi detmi a rodinou? Ku*va tak ženatý chlap s detmi bol pre mňa vždy tabu aj keby ho mal pozláteného, že to má niekto inak mi rozum neberie. To im vôbec nezasvieti kontrolka že chlap ktorý utečie od ženy, detí a zahniezdi inde nie je OK materiál pre založenie rodiny??? 😒

bonaqa2013
26. aug 2015

no ja neviem ženy moje, ale ja som ženatého ani rozvedeného so závazkami nechcela ani ako rozvedená s 1 deckom. Tak som si našla slob. 30 tnika.

klawdy
autor
26. aug 2015

@tykat toto ani ja nechápem
@maminuska tak niako moje slova

klawdy
autor
26. aug 2015

@bonaqa2013 no ja by som rodinu nerozbila a este k tomu kde su 2 deti

jani_uk
26. aug 2015

@bonaqa2013 Ved to je individualne, je dobre,ze si vedela co chces a co nechces, tak si dufam so svojim vyberom spokojna. Niekto je stastny aj s rozvedenym so zavazkami. Keby ten tvoj tridsiatnik rozmyslal tak ako ty, tak by si ta nezobral, nie? Tak je dobre, ze nie kazdy ma rovnake kriteria.

jani_uk
26. aug 2015

@maminuska Ano, su aj taki. Mam kolegu ktori sa taha s kolegynou (ktorej btw. nevadi, ze on je zenaty, a ze za ten cas co sa s nou stretava sa mu s manzelkou narodilo aj dieta, manzelka tiez zistila, ze ju podvadza, ale zrejme jej to nevadi, ked je stale s nim. Obydvaja maju dobre roboty a pozicie, tak nie je s nim len kvoli penazom. Takeho chlapa by som v zivote nechcela. Ja poznam viac takych co sa "netahali" s druhou zenou, ale ked uz bolo jasne, ze vo vztahu nechcu zostat so zenou s ktorou si uz ani nerozumeju ani nemaju co povedat, tak radsej to ukoncili, a maloktory take rozhodnutie olutoval. Vlastne, tu co ich poznam v robote, tak ziadny to nelutuje.

maciatkolulu
26. aug 2015

@klawdy a preco ked nechcel rodinu ste si urobili babo? Kolko ma rokov byvaly priatel a ty? Ja som tiez druha zena a sme spolu stastni uz nejaku tu dobu, mame spolocne dieta. Ked sa mi rozpadlo prve manzelstvo som pochopila, ale az po urcitom case, ze to nemalo vyznam, ze sme vsetci trpeli a to, ze sa nam tam votrela druha, tak na tom mam ja dost velky podiel viny. NIKDY, nie je na vine iba jeden. A tak isto to bolo aj s mojim muzom. Neviem, ci si len tehotna, ci uz mas dieta, ale hlavu hore najdes toho spravneho, ktory vas bude milovat

klawdy
autor
26. aug 2015

Ja mam 21 a byvaly 27... boli sme spolu 7 rokov a ked som bola v 8.mesiaci tehotenstva ma podviedol od vtedy som sama. Za malym zatial chodieva. Vsetci hovoria ze preto to spravil lebo sa nechcel viazat a stale si chce uzivat preto si nasiel bezdetnu. Ale ma to aj nieco pozitivne ze som sa "zbavila" takeho chlapa co si nevazil co ma a dufam ze pride taky co nas bude mat rad

lalinko2010
26. aug 2015

@klawdy ahoj, to je blbosť toto - Vsetci hovoria ze preto to spravil lebo sa nechcel viazat a stale si chce uzivat preto si nasiel bezdetnu - aby si nezostala tehotná tomu sa dalo zabrániť a to hádam vedel aj on, že ako. Ver tomu že ty si z tohto vzťahu vyšla najlepšie a máš to najcennejšie čo on nemá a nevidí 24hodín denne.
Takže hlavu hore a nech si ho má iná a hotovo.

gabrielkaa
26. aug 2015

Ano tiež súhlasím s dievčatami, pri rozpade manželstva / partnerstva nie je chyba len v jednom partnerovi...musí tam byt chyba v oboch...čiže o "votrenie do vzťahu" by som to nenazvala...nakoľko vždy by sa tam niekto votrel ak by tvoj partner hľadal niekoho iného, prípadne ťa chcel opustiť, keď ako vravíš, nechcel sa viazať...nečítala som celú diskusiu, tak neviem či si spomínala, že či bolo dieťa plánované, alebo nie?

lucia20
26. aug 2015

@klawdy asi si to este v sebe nespracovala, ked obvinujes inu z rozpadu vasho vztahu. Ak by vas vztah bol pevny a uplne ok, tak by sa okolo neho mohla tocit aj miss world a nepohlo by s nim. Akurat si sama sebe nahovaras, ze za vsetko moze ona. No nemoze. Mozno len bola dovodom, preco si tvoj muz povedal, ze kvoli tomuto/tejto sa mi oplati konecne odist. Nikto ho nasilu isto od teba pod hrozbou smrti neodtrhol. Mala by si si prestat klamat a nenavidiet milenku... chyba bola vo vasom vztahu.

maciatkolulu
26. aug 2015

@klawdy jezismaria, to si s nimnod 14??? Mam 14.rocnu dceru a chvalabohu sa doma hrava s malym 😉 nuz a ked sa nechcel viazat, predpokladam, ze ani ty si sa nehrnula do materstva, tak ste si nemuseli spravit mimino. Teda pokial si si ho nechcela priputat dietatom, co sa podla mna nikdy nepodari. Teraz ti uz ostava len byt mu babatku dobrou mamou a snazit sa vychadzat s byvalym. A zapamataj si, pokial muz miluje svoju zenu a vazi si ju, nikdy ju neopusti. A najma nie tehotnu. Takze tu nejde o votretie, ale o to, ze tvoj ex priatel chcel odist. Ci by to bola tato, alebo druha, ci by to bolo teraz, alebo o pat rokov. Myslim, ze je to fuk.

maminuska
26. aug 2015

@jani_uk ale tak je to správne , ukončit to .
Len proste nie je pravda že muži odchádzaju z nefunčných manželstiev. Odchádzaju aj z funkčných manželstiev, zvlášť muži po 50 tke, tak to je uplne že osobitná kapitola, tam im doslovne že hrabne a ked si poriadia ešte s 25 tkou dieťa, tak je to na smiech .
Muž môže odísť z akéhokoľvek manželstva, funkčného , nefunkčného , konfliktného , nekonfliktného . Ak odchádza muž z funkčného manželstva kvôli tomu že mu vzplanu city teda sa zamiluje je to len hormonálny ošiaľ, k manželke či chce alebo nie ho stále ťahaju spomienky , spoločné deti , majetok , len sa v tomto období asi rok správa ako debil . Ak manželka ho chce naspäť stačí len počkať. Spoločná domácnosť s milenkou a víkendová prítomnosť jeho detí urobia svoje 🙂 . Zrazu zistí že však tá žena nebola až taká zlá , že v podstate ju má rád, deti má rád, majetok by škoda bolo deliť a nie raz sa chce vrátiť. Nedaj boh keby si aj manželka niekoho našla a párkrát by sa s ním popremávala po hlavnej ulici ... 😀 .
Ak ale manžel odchádza z nefunkčného manželstva , konfliktného a z obojstrannej neochoty niečo s tým spravit tam je lepší rozchod.

lucia20
26. aug 2015

@maciatkolulu no inam mas pravdu, keby moja 14 rocna dcera chodila s 20 rocnym tak ma vystrie... boze az moje 4 dcery dojdu do puberty, ja skolabujem. 😂😂😂😂 to len mimo temy...

maciatkolulu
26. aug 2015

Dievcata, inak je dost zvlastne, ze autorke sem prispievate tieto nazory a je tu viac tem, aj dost aktualnych, kde je zena, ktora ostala tiez tehotna, len k tomu este mala dve deti sama, kvoli kuzovej milenke. A vacsina nadavala na chlapa a zena bola chudinka. Nuz podla mna nie, aj zena musela byt spoluvinnikom. Viem, ze je to strasna rana, ale drzat sa muza zubami a nechtami, hrat sa na ukrivdenu a chuderku vobec nepomoze. Mozno virtualne sa pohladi dusa, ale v realy sa akurat tak este viac chlapovi zhnusi. Je to tazke, ale da sa zvladnut vsetko.

maminuska
26. aug 2015

, ale drzat sa muza zubami a nechtami, hrat sa na ukrivdenu a chuderku vobec nepomoze. Mozno virtualne sa pohladi dusa, ale v realy sa akurat tak este viac chlapovi zhnusi. Je to tazke, ale da sa zvladnut vsetko.

v tomto s tebou súhlasím , doprosovat sa odchádzajucemu mužovi je tá najväčšia taktická chyba 🙂 .