Ženy, na čo máte mužov, manželov, priateľov?

natalym
1. feb 2017

Milé baby, zaujímali by ma vaše zamyslenia na čo máte máte mužov, na čo ich potrebujete, čo na nich milujete, čo na nich nenávidíte, za čo ste im vďačné a pod.
Tiež o čo by ste prišli keby ste ich nemali.........

ďakujem.

marse
1. feb 2017

Ja svojho muža nepotrebujem , ja ho CHCEM!!!

Milujem ho so všetkým, aj s tým čo mi na ňom vadí.

Vdačna som mu za to , že so mnou dokáže kráčať po spoločnej ceste !

a to nemam ružove okuliare na očiach, ale sme spolu uz 14rokov.

mima4
1. feb 2017

na čo potrebujem muza?
no na vela veci, je to moja polovica, môj najlepsi priatel, clovek, ktorému doverujem a mam s nim najintimnejší a jedinečný a nazvem to aj exkluzivny vztah, ktorý mu dáva druhé miesto v mojom živote.
Spolu mozme zdielat to pekné ale aj tazke a smutné, čo život prinása, doplnat sa, hladat riesenia, na vsetko sme dvaja, ked jednemu je tazko, druhy ho podpori, pomoze, podoprie...
Nemam vec, ktoru doslova na nom nenavidim, ma svoje chyby, ale s tymi som si ho brala, takze s tymi chybami musim aj zit 🙂

dominika6
1. feb 2017

@natalym
-muža mám na to,lebo som sa rozhodla že ho chcem na celý život,nie len ako dočasnú náplasť na rozmary..
-mám ho na to,aby mi vyplnil v živote prázdno,aby mi dal lásku,nehu,oporu...
-mám ho na to,aby som ja jemu mohla opätovať všetko čo mi dáva..
-aby ma rozosmieval v zlých časoch a brzdil ked mi je podozrivo dobre😀
-mám ho,lebo je to moja polovica tela a duše..
- a mám ho,lebo bol ideálny genetický základ na plodenie našich potomkov 😀
-

sasa1310
1. feb 2017

môj muž je moje druhé ja. Moje všetko. Moja spriaznená duša, moja najlepšia kamarátka...a som rada, že som v tomto mala šťastie a mám práve jeho ja

marosinecko
1. feb 2017

My sme priatelia, spolubývajúci, manažéri spoločnej domácnosti, ale aj milenci. Keď som sa rozhodla dať sľub a tráviť pekný život s jedným človekom, so svojim manželom, vedela som a citila ze je ten vyvoleny a vysnivany.Vedela som ze bude najlepsi rodic a dam mne aj detom vsetko.

libawet
1. feb 2017

@natalym jééj, aká fajn téma 🙂 Načo mi je chlap.....ja mám svojho muža už dlho🙂, a za tie roky sme ako starí kamoši, priatelia, ktorému môžem povedať úplne všetko, ktorý ma ešte nikdy nezradil a podržal v čase, kedy by ma iný hodil cez palubu. Ľúbim ho, proste ho ľúbim. Dal mi úžasného syna, pomáha mi, kde môže a navyše je šikovný a zručný, čo sa týka kutilstva, porobí a opraví všetko....no a tak potichúčky - je to s ním skvelé v posteli a čím sme starší, tým viac. Bez neho by som to už nebola ja a minule som mu aj povedala, že chcem zomrieť skôr ako on, lebo bez neho tu nebudem a odmietam mu na hrob chodiť páliť sviečky. 🙂

juhseverzapad
1. feb 2017

Aby ma mohol rozčuľovať 😂

lenockaaaaaa
1. feb 2017

@natalym no ja mám ešte síce priateľa, som rada, že ho mám tiež som si musela zo začiatku na neho zvyknúť. venuje sa mi ked sa mu dá a celkovo sa doplname ked niečo potrebujem ja alebo naopak. Sme spolu celkom často volávame si niekoľkokrát za deň, neviem si predstaviť že by mi každý deň nezavolal. Tak isto je zručný, veľa vecí vie opraviť, čo ja by som nevedela. Áno je pravda že ma dokáže poriadne rozčúliť, pohádame sa a ako to rýchlo začne tak aj skončí. Ale treba ich brať takí akí sú, no chlapi, občas nezdarení, občas je ok ;) a tak...

katka708
1. feb 2017

zaujímavá otázka/téma. Ja ho v podstate nepotrebujem ale chcem. Je fajn že mi vymení vodu v ostrekovači od auta alebo opraví čosi doma či nastaví satelit, narúbe a napíli drevo alebo že nám postavil dom ale poradila by som si aj bez neho. No obaja sme sa rozhodli, že ďalším životom budeme kráčať spoločne a už 8 rokov sa nám to darí. Aj keď sú chvíle že by som ho roztrhla ako hada a on mňa uškrtil 😀 ale o to je ten život zaujímavejší. Je skvelý pocit mať vedľa seba človeka s ktorým sa spoločne smeješ, môžeš sa oňho oprieť, pomôžeme si navzájom a ešte stále sa navzájom priťahujeme. A vďaka nemu mám úžasného syna na ktorého by som sama odvahu teda nenabrala 🙂

jana_eyre
1. feb 2017

Je to moj najlepsi priatel, clovek, ktory zamnou stoji a sme si v mnohom velmi podobni.. Na to ho potrebujem a to na nom aj milujem..

Nenavist nepocitujem voci ziadnej jeho vlastnosti, skor mi lezie na nervy, ze vie byt velmi pomaly, kym mu nieco dopne trva to dlho..

A keby som o neho prisla? Prisla by som o polovicu seba - to je emocionalna stranka.. Po praktickej stranke by som prisla o bezny, stastny, zabehnuty zivot s detmi..

dzjanetta
1. feb 2017

hmmm...na čo ho mám?????
....sama neviem...ale nie😉....
Mám ho pretože ho chcem mať...
...no čo ho potrebujem????
...potrebujem ho k môjmu šťastnému životu, je moja polovica....pri ňom som sama sebou..milujem aký je k mojim deťom...milujem ako sa namna pozrie....nemusíme si nič povedať a vieme presne na čo ten druhý myslí...❤
...nenávidím????..nič nieje také čo by som nenávidela...my všetko riešime akosi s usmevom... ❤
@dominika6 ...niečo podobné ako napísala👍

exupery
1. feb 2017

Naco ho mam?No,...skor ma napada...naco ma on mna...🙂
...lebo on je moja druha polovica...nech je aky je,s chybami a nadvahou,ale ked nie je dlhsie pri mne akoby som nebola kompletna🙂...ved ,mna bez neho nebavi chodit ani nakupovat!OMG!

ivec16
1. feb 2017

zivot je tazky a vo dvojici je to predsalen lahsie, pokial jeden z dvojice nie je "kon" :D

madamcoco
1. feb 2017

@natalym muza mam ako prveho cloveka ktoremu sa zdoverim ked mam problem.
Vazim si ho, lubim ho, spolu drzime v akekolvek situacii.
Moj muz robi pre rodinu to maximum co moze. Hoci mi obcas lezie na nervy svojimi zlozvykmi, verim ze ja jemu leziem na nervy tymi svojimi. 😀

katarinapekna
1. feb 2017

Absolútne na nič, preto ziadneho nemam a dobrovolne som im (ex vzťahom) darovala slobodu,každý z nich ma prestal bavit skor než začal a vďaka nim si cenim svoje súkromie natoľko,že by som sa on nikdy nedokazala deliť so ziadnym mužom. (smutné,že jeden z nich už 20 rokov čaká,či nezmenim názor). NezmenimB-)

simca06022011
1. feb 2017

Na ozdobu :D už som si na neho zvykla, a tiež je otázne čo by chudáčik bezo mňa robil :D

PS: A ešte mi robí šoféra :D

maria1989
1. feb 2017

👍thumbsup:👍

sykorkauhliarka
1. feb 2017

ja som mojmu muzovi vdacna ze ma k sebe prichylil..ze sa nebal ozenit...ze sa nebal zalozit si rodinu..milujem na nom vsetko..ani neviem ci ma nejaku zlu vlastnost...ked sme boli bezdetni ani raz sme sa nepohadali...teraz sa obcas poskriepime koli nasej dcere....ale to su iba prkotiny...sme ako puzzle..hlavne ked sa milujeme... bez neho by som mala doslova holu rit takze ho potrebujem ;)

cammille
1. feb 2017

Ja svojho muza potrebujem skratka pre zivot.
Pre vsetko.
S nim sa citim doma, nech som kdekolvek.
Moj bezpecny pristav, nech sa deje cokolvek.
Moja spriaznena dusa.

majaxy
1. feb 2017

Načo mám toho muža? Bez neho by som nevedela ani dýchať, a to som sebestačná žena....Neviem, milujem ho a chcem s ním prežiť zvyšok svojho života

juhseverzapad
1. feb 2017

Nechcem byť zlá,ale realistická. Myslia si to tiež o vás?

maria1989
1. feb 2017

@juhseverzapad nemyslím, že by muži nad takými vecami premýšľali. Maximálne ak chcú ženu opustiť.

lena888
1. feb 2017

muž mi najviac chybal, ked sa mi zapchala vana a zachod...

juhseverzapad
1. feb 2017

@maria1989 A muži vedia premýšľať? 🙂

maria1989
1. feb 2017

@juhseverzapad ale áno, len nad inými vecami... radšej to nerozoberám 😀

tatalin
1. feb 2017

Moj priatel je bonus. Ako uz bolo napisane, nepotrebujem ho ale je mi s nim dobre, inspiruje ma. Mam ho rada celeho a snazim sa bez hranicne a bezpodmienecne ho lubit. 🙂 a da sa povedat ze ked mi prisiel do zivota nastalo velke opravovanie mojho vnutra 🙂

dzjanetta
1. feb 2017

@juhseverzapad myslím že áno...aspoň ten môj...veľa krát mi povie..,,ďakujem Ti láska že si moja,,..😉

vroni
1. feb 2017

Potrebujem - nepotrebujem.... Ani dve nohy, dve ruky ci dve oblicky nutne na zivot nepotrebujem, bude to fungovat aj bez nich. Ale je lepsie, ked to mame v pare. A tak to mam aj s muzom. Prezila by som aj bez neho (co by mi ine ostavalo), ale uz by som nebola kompletna. Je kus mna samotnej a zivot by stratil kusisko povabu, keby z akehokolvek dovodu zrazu muz nebol. Moj muz si o mne mysli to iste, dal mi to dokonca pisomne. 😀 😀 😀 (ked som frflala, ze romanticki muzi vymreli a nikto uz Liebesbriefy nepise. Tak som jeden dostala. Po dvanastich rokoch spoluzitia (pred rokom a pol) to bol fakt romanticky darcek :-*)

juhseverzapad
1. feb 2017

@vroni Gratulujem 👏, z toho môjho išli básne iba keď ma chcel dostať ☹ Teraz odpoveď : furt ti niečo hovorím 🙂

vroni
1. feb 2017

@juhseverzapad, no, on ten Liebesbrief bol tiez za 13 rokov len jeden 😀 Inak je moj muz minimalne az vobec romanticky, ale zase ma fantaziu, tak vie svoje lapsusy casto vykryt 😀