Žiarlivostné scény a z toho hroziaci rozchod

jpiatrikova
31. aug 2016

Ahojte ja uz neviem ako dalej. S manzelom sme spolu 5 rokov a mame dve dcerky. Ako my muz vybavil pracu krcmarky sa to vsetko s nami taha dole kopcom. Dva razy do tyzdna ma ziarlivostne sceny, len za to ze sa s niekym v praci rozpravam(myslim si ze ked je krcmarka mila aj ludom sa viac paci chodit ako ku zdutej co ledva nieco odvrkne s odporom), stale my vykrikuje ze si mam najst operku ku detom ked budem mat ist robit a vyhadzuje ma z domu. Ale co ked s rodinou nemam dobre vztahy a byvame v inom okrese kde sa nemam o koho opriet. Zienky potrebujem od vas radu a podporu zarovem dakujem vam. Jana

kristinka86
31. aug 2016

@jpiatrikova K niektorým povolaniam komunikatívnosť jednoducho patrí. Žiarlivca som mala - našťastie to nebol môj manžel, len priateľ. Trvalo mi skoro 2 roky, kým som sa od neho odtrhla a ďalších 8 rokov, kým mi dal pokoj! To som už bola vydatá a mala syna. Aj tak mi vypisoval, zmenila som číslo, zistil si ho, vyhrážal sa mi, prosíkal o stretnutie, všetko dokopy. Takže ja za seba vravím - so žiarlivcom nikdy viac! On bol takýto aj predtým, či len odkedy robíš v krčme? Lebo ak ho trápi len to a miluješ ho, tak jedine zmeniť prácu. Ak žiarli všeobecne, tak Ti neporadím. Ja by som zdrhalaaaaa.

jpiatrikova
autor
31. aug 2016

@kristinka86 mal predtym take slabe naznaky ziarlivosti medzi nami je 18 rocny rozdiel ale teraz ako pracujem sa to neda zniest. mna ta praca bavi aj ked mam len 8 smien za mesiac no stale som na materskej a nejde mi o peniaze ale ja som taka hlupa povaha ze sa bojim dat vypoved ked sa striedame len 3 a je to celodenna sichta. Radis zdrhnut ale kam sama z detmi? ☹

rheuska
31. aug 2016

Aké scény? Kričí na teba v krčme? No môžeš dať výpoveď. Samozrejme, že to nevyrieši problém so žiarlivosťou, ale chvíľu bude pokoj. Potom ho treba nejako dostať k psychológovi a začať riešiť. Ak je žiarlivý iba teraz, lebo robíš v krčme medzi ožranmi, tak sa rozumne porozprávaj s ním. Či pomôže výpoveď, iný štýl obliekania, alebo čo. Inak s chorobným žiarlivcom by som nežila. To je neustále sa opakujúca téma tu. Ak taký je, tak chvíľu pošetri

rheuska
31. aug 2016

Pošetri a otvor si zadné dvierka. Priprav sa na rozvod a sťahovanie.

jpiatrikova
autor
31. aug 2016

Problem ma iba doma ked si vypije. On na verejnost nase problemy netaha. a po kazdej stranke nam to klape aj v rodine aj v postely. Ked je triezvy je vsetko v poriadku ako nahle ma kus vypite uz je problem v rodine.

jpiatrikova
autor
31. aug 2016

@rheuska ja som setrna. on rozvod nechce len chce mat oddelene byvanie, najvacsi problem je v nom ze ked sa nastbe je schopny ma vyhodit zo dna na den

mihula
31. aug 2016

@jpiatrikova myslis,zle vztahy s rodinou jeho,alebo so svojou?A kde pracuje tvoj manžel?V cisto mužskom kolektíve?

mihula
31. aug 2016

@jpiatrikova a stým vyhodenim,mu povedz,že nech to skusi-raz a navždy

barboritta
31. aug 2016

@jpiatrikova a co keby tak prestal pit? Ked vam to inak funguje, za pokus by to mohlo stat

priora
31. aug 2016

Sestrs sa rozisla nedavbo s chorobne ziarlivym a este ktomu alkoholik. Ani jedno si nepripustal kazdy den vypil 1,5-3l piva, ze na smad., chvalabohu ze ddti nemaju, byvaju v inych mestach a tiez robila v krcme ked nezavolala v dany cas ako mala tak uz bola k.rva a neviem co vsetko. Ked prisiel menzes o den skor tak uz klame lebo nechce sex a pod. Vedela by som tu pisat na strany.,, ale na peniaze bola dobra, chuj jeden

jpiatrikova
autor
31. aug 2016

@mihula jeho rodicia uz neziju, ja mam rodicov rozvedenym otec je na cechach a mama sa so mnou nerozprava uz 4 roky nase deti videla prvy raz v juny tohto roku ked som bola sestre na svadbe, teraz neviem ci by mi bola ochotna pomoct. Muz pracuje v hore ako pilcik.

dominikav123
31. aug 2016

@jpiatrikova ty máš 25, on po 40tke, slope a zjape na teba, vyhadzuje ta z domu. Co by si ty poradila inej žene s takýmto stavom ?

kristinka86
31. aug 2016

@jpiatrikova Tak píšeš, že Vám to klape po každej stránke a na druhej strane chce oddelené bývanie? Nechápem! Inak, s tou výpoveďou. Je to riešenie, áno, ale akú máš istotu, že nebude mať problém aj s ďalšou Tvojou prácou? Alebo máš byť stále zatvorená v dome? Vyhodiť Ťa? Dom je jeho, či Váš? S deťmi by Ťa hádam nevyhodil na ulicu. 😕 A zdrhala by som teda, keby sme neboli manželia. Našťastie, ja som sa poučila ešte skôr a žiarlivca som viac nemohla ani vidieť.

jpiatrikova
autor
31. aug 2016

@priora presne aj on to tak ma ze pivo od smadu ale vypije ich asi 10 na posedenie, a aj sa som pobehlica a s kazdym sa vyspim len zato ze s nimi sedim a obcas mi kupia dzus alebo keks

jpiatrikova
autor
31. aug 2016

@kristinka86 dom mame v podnajme a neviem ako to chce riesit s detmi. bojim sa aj toho ked si najdem inu pracu a budem v inom kolektive tak bude mat problem keby to bol aj zensky kolektiv tak sa moze stat zeby sme obcas zasli na kavicku a uz by bol ohen na streche

lubkavargova1
31. aug 2016

To si robis vtip, ze? Dievca otvor oci...ide to dole vodou.

kristinka86
31. aug 2016

@jpiatrikova Tak ale takýto musel byť už keď ste spolu chodili, či nie? Lebo žiarlivci to dajú najavo dosť skoro - max. rok sa pretvarujú a potom to vybuchne. Lebo ten môj zo začiatku nevravel nič, bol OK a potom mu vadil každý pohľad iného muža na mňa, každé moje posedenie so spolužiakmi, SMS od kamarátky, atď. Kontroloval, či som tam, kde som povedala, že budem a s tým, s kým som povedala, že budem. Takže ono to naozaj fungovalo asi polroka, kým ukázal pravú povahu. A potom to už len trebalo nejak ukončiť. AJ to bolo veľmi komplikované.
Práve to je dôležité zistiť, či vo Vašom prípade je ozaj problém krčma, kde pracuješ, alebo celkovo, že ideš do kolektívu a že sa dokážeš aj baviť.

priora
31. aug 2016

@jpiatrikova no to ti nezavidim.,, viem co si sestra vytrpela :( kazdy vecer hadka lebo uz mal pivo v sebe vkuse ju vyhadzoval.,, a parkrat mi volala s revom a hulakal tam po nej a tiez ma chcel k telefonu.,, 2krat som musela ponu aj ist nakolko tiez pila a vyhodil ju.,, hovorim upratovacka a penazenka bola dobra nakolko nic nezarobil a dom nemal hotovy.,,, spravila a odisla

priora
31. aug 2016

A inac tiez sa ukazal az po pol roku az roku cca.,, jeho otec bol taky isty neviem ci aj zenu nemlatil.,, mal dobry priklad ako sa spravat k zenam

alaguema
31. aug 2016

@jpiatrikova no "klape" vám to na môj vkus dosť divne, keď ťa vyhadzuje z domu a chce oddelené bývanie, žiarli a zrejme má aj problém s alkoholom. Mne pripadá ako zakomplexovaný, jednoduchší, starší chlap so sklonmi k závislosti na alkohole. Žiadna ružová perspektíva. 10 pív na posedenie a potom scény a vyhadzovanie z domu...ach jo, a vraj vám to klape v rodine aj v posteli..žena božia, veď to je úplne celé zle. Nevydržala by som to ja osobne a ani ako matka, je to otrasný vzor pre deti.

dano556
31. aug 2016

Skúste si zájsť k akému odborníkovi.

sissy27
31. aug 2016

@jpiatrikova akože... slope a robí scény... a ty rozmýšľaš, ako s ním zostať a vyhovieť mu? a čo ti s prepáčením rozum z hlavy vytrtkal?

fadama
31. aug 2016

🤐 🤐 🤐 🤐

alex49
31. aug 2016

@sissy27 hlavne, že majú skvelý vzťah 😀

jpiatrikova
autor
31. aug 2016

my sa este len teraz spoznavame kedze ja som otehotnela asi po 3 mesiacoch co sme sa spoznali ale rozmyslam tak ako vravite ak sa to neumudry deti si beriem a pojdeme kade lahsie

jpiatrikova
autor
31. aug 2016

@kristinka86 to som prave nezistila ci je problem v praci alebo v kolektive lebo kym som bola doma 5 rokov na rodicovskej ziadny problem nebol

catherinah
31. aug 2016

a je to tu zas. Nepoznali sa a otehotnela.
Ja to hovorím stále a už sa opakujem v každom takom príspevku....

Bohužiaľ, tu ti neporadím. Kombinácia alkoholika a žiarlivca najhoršia na svete.
Radila by som Ti utekať, ale ked ešte ani mamka sa s Tebou nerozpráva.... ☹

lubkavargova1
31. aug 2016

@jpiatrikova problem je u vas dvoch a nie v praci a v kolektive...ano vo vas DVOCH!
On je uz stary cap co si narazil mladu a ty si mu to zhltla aj s navyjakom. Po 3 mesiacoch otehotnela a uz nebolo kudy-kam...ty si hladala nahrad rodiny...on le cely happy, ze ma doma mladu zenusku ktora ho pocuva a ktorej moze rozkazovat ako len chce....

Ja vam neviem zeny, ale to je tak bohovske a fasa pocas sexu ked na vas dycha slopajuci chlap??? Ja neviem, ale to vas tak rajcuje? Alebo to, ze buchne po stole a zacne pouzivat vulgarizmy, lebo vsak kurwa nebude baaabovka ked maka v hore!

Samozrejme, ze sa mu nepaci ze si v kolektive a makas. Vsak ta nema pod kontrolou. Doma si sedela, tak si mu robila full servis...a teraz si medzi ludmi a to sa mu nepaci...aaaaa toboz, ze robis krcmarku. Vsak v krcme sa preberaju chlapske veci a krcmarka pozna kazdeho chlapa co-kde-kedy-skym...

Ale vsak nevadi..pockaj jak ti streli taku odsampak...ale to nebude boliet, to bude take z lasky 🙄

catherinah
31. aug 2016

@lubkavargova1 stokrat like. Vystihla si. Bohuzial ona vysla zo zlej rodiny, potom sa to len nabaluje.

sasa1310
31. aug 2016

@jpiatrikova máš chlapa o 18 rokov staršieho, ktorý keď si vypije je k tebe hnusný a vyhadzuje ťa z domu. Bez toho, aby mal vlastnú nehnuteľnosť a ešte máš s ním deti.
Terno si spravila do života reku fakt. A teraz plačeš nad rozliatym mliekom? To druhé dieťa ani nemuselo byť.
Prepáč, ale ten tvoj ťa musel naschvál nabúchať a potom sa rehotať, ako si ťa pripútal. Mladú a hlúpu