Žiarlivostné scény a z toho hroziaci rozchod

jpiatrikova
31. aug 2016

Ahojte ja uz neviem ako dalej. S manzelom sme spolu 5 rokov a mame dve dcerky. Ako my muz vybavil pracu krcmarky sa to vsetko s nami taha dole kopcom. Dva razy do tyzdna ma ziarlivostne sceny, len za to ze sa s niekym v praci rozpravam(myslim si ze ked je krcmarka mila aj ludom sa viac paci chodit ako ku zdutej co ledva nieco odvrkne s odporom), stale my vykrikuje ze si mam najst operku ku detom ked budem mat ist robit a vyhadzuje ma z domu. Ale co ked s rodinou nemam dobre vztahy a byvame v inom okrese kde sa nemam o koho opriet. Zienky potrebujem od vas radu a podporu zarovem dakujem vam. Jana

lucik284
31. aug 2016

@jpiatrikova ahoj, myslm, ze presne viem akeho chlapa mas doma moj ex nastastie len priatel, bol rovnaky... zo zaciatku by ma aj na rukach nosil zniesol by mi modre z neba a ja blazniva 19 som sa do neho samozrejme hned zamilovala bol medzi nami 14r. rozdiel. Doma sa mi nejako snazili vtlct rozum ale ja som ich proste ignrovala aj ked ocino ho dobre poznal aky je, nakoniec to skoncilo tym, ze ma mamina vyhodila z domu, oretoze som aj tak utekala ked sa dalo.

po pol roku sme teda odisli do BA a zacali spolu byvat a potom zacalo peklo... najprv, kym sme nikoho nepoznali bol klud. ked uz sme si zacal vytvarat nejaky okruh znamych som si postupne uvedomila co mi ocino hovoril o nom... stacilo ze som sa rozpravala vever v krcme s nejaky jeho kamaratom alebo len zo slusnosti odpovedala ked on bol momentalne na wc alebo pri bare a uz bolo, ze co s nim mam a ze sme ho ohovarali. podla neho som spala asi s polkou Blavy...

neskor dosiel do stadia, ze preco si beriem do roboty take nohavicky a nie take, ci tam niekoho mam... trvalo mi cca 6 rokov kym som sa zbali a odisla od neho prec. zakazdym ma ukecal prosikal ospravedlnoval sa sluboval ze nebude pit, bude si ma vazit a nikdy nevydrzal viac ako mesiac...

u nas to skoncilo definitivne ked sa ma pokusil znasilnit po tom co som ho odmietala... vtedy som konecne prehltla posledne kusky hrdosti co som mala voci rodicom a priznala si ze mali od zaciatku pravdu... nasla som si skveleho partnera svoju spriaznenu dusu a zistila som, ze laska a skutocny vztah vypadaju uplne inak... a potom prislo druhe kolo zistil si jeho cislo a zacal mu o mne pisat ako sme boli spolu a uzili si to, alebo aby si dal pozpr lebo ho nakazim nejakymi pohlavnymi chorobami tak ako som jeho nakazila......

dokonca v den ke som si zbalila veci a odisla ma zastavil vonku na ulici kym som cakala na mhd a volala s kamoskou vytrhol mi telefon a narozpraval jek nech mi dohovori, ze som tehotna a ozrata...

co viem je ze za tie tri roky co sme od seba uz mal dve a obe sa na neho vykaslali... zeby ten problem preda len bol v zenach ako mi tvrdil? Lebo vsetky sme pobehlice?

no som sa trosicku rozpisala ale zaver z toho je nikdy sa nezmeni bude to len horsie a horsie...pokial mozes utekaj..

sasa1310
31. aug 2016

@lucik284 šťastie, že si si uvedomila. Ono je to aj o tom, že ktorý normálny chlap je už v takom veku stále nezadaný? No blbec, ktorého nik nechce

lucik284
31. aug 2016

@sasa1310 problem u mna bol aj v tom ze som si to uvedomila ovela skor len som nefokazsla prist domov so sklopenymi usami a vetou mami oci mali ste pravdu... ☹
ale bolo to aj na nieco dobre... nikdy som s maminou nemala tak silny vztah ako teraz...uz nie je len mama ale aj nieco ako sestra a kamaratka.

rusalkablack
31. aug 2016

ach bože dievča, utekaaaaj...Ja som mala tiež takého blázna, keď som meškala 5 minut z roboty, tak decká nechal doma samé a sadol na bycikel a išiel mi naproti.Ke ď ma pozdravil sused - dobrý deň - tak doma bitka, že čo s ním mám.Pozoroval ma v sprche, ak som mala nejakú modrinu, tak hneď hučal, že to mám od nejakého chlapa. Ešte aj v noci načúval, či nehovorím zo spánku, meno nejakého chlapa.Uplne ma izoloval od spoločnosti, skončilo to rozvodom.

lubkavargova1
31. aug 2016

@lucik284 boooze to co za chuja bol tvoj ex??? Ako sorry, za vulgarizmus...ale neviem ten falat nijak inak nazvat..

valentina5
31. aug 2016

@jpiatrikova On by na teba ziarlil aj keby si upratovala v kostole. Nic dobre z tohto vztahu nevzide, zial, ziarlit bude stale viac a ked sa k tomu prida aj alkohol, chudata deti, v takej atmosfere vyrastat. Chcelo by to odist, ale kam bez penazi? Aspon zmen pracu, lebo aj ked ti ju nasiel on, tak evidentne je z toho na nervy, krcma-chlapi... ale on asi bude na nervy zo vsetkeho, ked neprestane pit.
Dalsia tragedia jednej rodiny, pokial to bude takto pokracovat. ☹