Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Žijem s bláznom?

1farfallino1
2. apr 2015

ako vysvetlit chlapovi ze sa chova nevhodne. Pol hodinu mi vylozene robil zle a to take detske somarinky ako ze strkal prst do ucha,zlahka tahal za vlasy atd. milionkrat bolo povedane ze mi to vadi, odisla som z izby, ked to bolo bez reakcie z jeho strany tak som ho chytla za ruku nech uz s tym prestane a milostivy si vytocene odisiel ze on nic neurobil a ja ho tyram. Ma 25 a toto je uplne na blazinec :-\

pribinak
2. apr 2015

Ty si ale suchar! Ved to je to pekne na partnerstve, take stuchanice a akoze zle robenie, teda aspon podla mna;)))

1farfallino1
autor
2. apr 2015

ked ta to boli, ked chlap zobere solnicku a nad mojou hlavou melie sol alebo ked drzi nakloneny hrncek s cajom nad mojou hlavou tak to neni uplne fajn podla mna teda

mima4
2. apr 2015

@1farfallino1 ty daj nad hlavou korenicku 😀

no musis pockat, kym vyrastie 😉

ako dlho spolu chodite?

sissy27
2. apr 2015

@1farfallino1 každý si k tebe dovolí len toľko, koľko mu dovolíš ty...

1farfallino1
autor
2. apr 2015

vyse roka, alebo momentalne vdaka nemu mrznem..vie ze som nizka a na horne okna nedosiahnem ani zo stolickou tak ich v celom byte otvoril a odisiel..ako taketo kravinky mi normalne nepridu :-\

alchemilkazltozelena
2. apr 2015

juuuj uz zacali prazdniny 😎

mima4
2. apr 2015

@1farfallino1
ked ti to vadi a nemieni to respektovat....ani po viacnasobnych upozorneniach z tvojej strany a ty sa nedokazes cez to preklenut... tak to ukonci... Aby si sa ani nie po roku uz stresovala a bola nim deptana...ma to vyznam? Normalne mu povedz, ze pokial toto nezmeni... bude lepsie, ked ostanete iba kamarati...

babulka82
2. apr 2015

@1farfallino1 a to kde si našla prosim ta? 😀 pošli ho k nam aspon sa s detmi zabavi ,vidim že by si rozumeli mam dvoch chalanov .

1farfallino1
autor
2. apr 2015

@sissy27 to je sice pravda ale kolkokrat mozem prihovarat prosit aneviem co a aj tak to nema efekt

izabelkas
2. apr 2015

To robim aj ja mojmu. :D A vzdy sa rozculuje, ze ho natahujem a vsetko ho boli.

sissy27
2. apr 2015

@1farfallino1 tým, že si stále s ním, tak mu dávaš jasný signál, že si schopná a ochotná toto znášať..

kexik218
2. apr 2015

Toto je sen 😀 citam si tuto diskusiu (bez slova nic som nevravela co citam) a uz len zrazu citim studeny prst v uchu 😀 Keby sa to teraz nestalo ani sem nepisem...lebo mne to divne nepripada, mna muz takto tyra denne. A potom aj ja jeho vsak nie sme starci 😲

1farfallino1
autor
2. apr 2015

@sissy27 ja viem ale v podstate asi odist nechcem aj ked sa bojim ze takymto chovanim ma k tomu co chvila dozenie. Ja som z toho uz uplne zufala a to nehovoriac o beznych veciach ktore u nas absolutne nefunguju. Nemozem chlapovi povedat nech mi urobi caj a to ziadam iba ked mi je zle a aj tak pochodim s tym ze teraz pozera film alebo bol nejaky zaujimavy zakrok vo futbale tak nemoze a ked nahodou na nic nehladi tak vraj mi nic nieje iba som leniva. To ze on je lenivy tak totalne ze ked som vytocena a mu poviem ze proste vodu alebo jedlo mu nedonesiem tak radsej bude hodinu hladny a do mna rypat aby som mu to doniesla ako by sa on postavil a isiel si nieco nachystat.

1farfallino1
autor
2. apr 2015

@kexik218 ved ano ja v podstate proti tomu nic nemam ked dokaze pochopit hranice a vediet co je este v pohode a co uz nie

sissy27
2. apr 2015

@1farfallino1 neviem, čo chceš počuť... on nemá dôvod sa meniť, keď ty síce trpíš, ale aj tak zostaneš a budeš ho obskakovať... on svoje dosiahne ako vidíš...po hodine, ale dosiahne... a miesto poďakovania ťa nechá mrznúť... gratulujem ..

simculllka
2. apr 2015

No, aj moj muz mi robi zle, napriklad ma stekli, kolkokrat si pritom fakt aj cvrknem, tiez na neho rucim, nech mi da svaty pokoj, ale on mi povedal, ze Sima, ty nevies, ze ked chalan robi babe zle, tak sa mu strasne paci? ..no tak co mam na toto povedat? uz to len strpiet a zas na druhej strane, som rada, te si ma vsima 😀D ale ak ti to vyslovene vadi, tak mu fakt skus oplatit nejako podobne, ze ci je to jemu prijemne..

simculllka
2. apr 2015

@1farfallino1 inak teraz citam nejake tvoje prispevky, co si tu este popisala pod tym hlavnym..a neviem, pride mi to tak, ze ti uz lezie na nervy so vsetkym a toto je mozno tak spicka ladovca..tak sa skus s nim pokecat, ze ak sa nezmenia PODSTATNE veci vo vasom vztahu, tak ..ja neviem, no proste si myslim, ze ak ti vadi, tak nieco nie je v poriadku a to ze ta takto hneva je len malickost..

kexik218
2. apr 2015

@1farfallino1 tak mu musis razne urcit hranice.

tappetty
2. apr 2015

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD umrela som 😀 😀 😀 😀 😀

1farfallino1
autor
2. apr 2015

@simculllka mas pravdu lezie mi na nervy a najviac to ze ked poviem ze ni nieco vadi tak vraj mam iba debilne kecy hladam problemy tam kde podla neho niesu
a chova.m sa zas jak hnup :-\

atika11
2. apr 2015

@1farfallino1 prečo mu nedáš nejakú robotu poriadnu-chlapskú,nech sa unaví.očividne sa nudí,preto sa stupidne zabáva.mužov treba kultivovať celý život. 😀

1farfallino1
autor
2. apr 2015

a tym ze nemozem poriadne nic povedat tak to vsebe dusim a ma to nici.. ako pocuvat niekedy ze je so mnou kvoli najmu aby sa to utiahlo a xy dalsich blbych kecou a ked nieco poviem tak arogantny usmev a dobre zlato ale nikdy sa nic nezmeni ☹ a mna to hrozne tazi lebo niekedy to vSetko bolo strasne fajn :-\

1farfallino1
autor
2. apr 2015

@atika11 chudacik polhodinu drzal lopatu a ma z toho 2 tyzdne mozole 😀

jaruska8
2. apr 2015

My sa ,,mlátime" stále.😊

atika11
2. apr 2015

@1farfallino1 tak mňa by takýto muž nezaujal,ale každý máme iný vkus.možno,že mu lezieš na nervy a aj on tebe,tak vzájomne.nemáte spoločné záujmy?my sme radi,že máme čas sa porozprávať a nie si robiť naschvály.sranda je jedna vec,ale keď sa to jednej strane fakt nepáči tak nechápem prečo ti to robí.skús byť menej s ním,či mu budeš chýbať a možno zistíš,že ani on ti nechýba a rozídete sa.vo vzťahu by mala byť aj úcta jeden voči druhému ak chýba,nemá to zmysel.

sasa1310
2. apr 2015

mať vaše problémy

evelynm
2. apr 2015

@1farfallino1 ,on je s tebou kvôli najmu...hm,ok. A ty si s nim vlastne preco? Prekaza ti, ako sa sprava, co ti robi, ako sa s tebou rozprava... Co ta pri nom teda drzi? Mne by taketo spravanie velmi prekazalo a to ani omylom nie som suchar. A to, ze ta zamerne nechal s otvorenym oknom a vie, ze ho nedokazes zavriet, to uz trosku hranici s nasilim, nezda sa ti? Urobi toto normalny muz zene, ktoru lubi??

mimla
2. apr 2015

Blahoženlám prišla si k dieťaťu bez tehotenských nevoľností, bez bolesti z pôrodu, bez prebdených nocí.kedy liezli zuby, bez škôlkarskych revov, bez domácich úloh a rodičovských združení a schytala si akurát tú plieskajúcu pubertu. Otázka je či si chcela dieťa (toto konkrétne), alebo skôr niečo iné. Máte skrátka nekompatibilné povahy. On je v poriadku, ty si v poriadku. Akurát sa k sebe evidentne nehodíte. Ak sa neviete zasmiať na podobných veciach, je to smutné. Pusti to dieťa, nejaká iná jeho humor ocení a rozjasní jej deň (aj keď soľ vo vlasoch... prievan... no ale však nádej umiera posledná). A ty si nájdi niekoho, kto nepotrebuje na seba za každú cenu upozorňovať, respektíve má ukončenú pubertu.On vo svojich vtípkoch neustúpi, naopak bude sa o to viac snažiť a ty sa na tých vtípkoch smiať nezačneš, akurát sa budeš (pardon my french) nasierať. Inak k tomu prievanu...nemáte doma stoličku?

evelynm
2. apr 2015

@mimla , dobreeeee 😀 😀 a vystizne!! Inac, pise, ze ani stolickou nedociahne...

1farfallino1
autor
2. apr 2015

@mimla nedociahnem zial som fakt nizucka a zijeme v 1.republikovom byte so starymi oknami..🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli