Zle som počula?

anjika42
18. máj 2016

Predvčerom večer boli u nás svokra aj švagor, sedeli v kuchyni. Potrebovala som tadiaľ prejsť a ako som otvorila dvere izby, začula som, ako svokra o mne nelichotivo rozpráva. Keď som prišla do kuchyne a spýtala sa, čo to má znamenať, tak s úlisným úsmevom odvetila, že to sa mi len zdalo. Tak som sa ospravedlnila, že dobre...lebo keď takto klame, tak určite je zákerná a nechcem, aby nebolo ešte horšie - ale keď sa ešte raz opováži, tak na ňu aj nakričím. Prípadne, keď začujem, že hovorí o mne, tak si ju nahrám. Ona aj synov - dospelých mužov - volá zdrobnelinami. Tak som ten večer bola naštvaná, že keby som nemala malého synčeka, tak sa zoberiem a idem sa aspoň prejsť. To, čo o mne hovorila, je stopercentná pravda, ale prečo mi klamala do očí, že zle počujem?

moni244
30. aug 2016

@anjika42 a z coho mas zmiesane pocity?

anjika42
autor
30. aug 2016

je to v mojej predošlej reakcii napísané

puklica13
30. aug 2016

@anjika42 a teraz co? Uz si spokojna? Srdce ti poskocilo a telo zalial blazeny pocit?
Inak nerozumiem ked svagrova priatelka ostava v usa ze co sa tym zmenilo? Stratila na hodnote? Ci?
Kokos..nemam problem tak si ho vyrobim...

moni244
30. aug 2016

@puklica13 toto bude este vesele 😉
@anjika42 fakt? Ja tam vidim len zbytocnosti, ako si vyrobit problem

anjika42
autor
31. aug 2016

Pozri sa, ja som len velice prekvapená, že svokra nie je nahnevaná na dievčinu, ktorá vlastne pravdepodobne opustila jej syna.ˇ´Ano, dievča je milé a s ľuďmi to vie. Ale v prvom rade by synovi mala nadŕžať. Ja, ktorá jej akože nesiaham ani po päty, by somNIKDY neurobila niečo také, že opustím dlhoročného priateľa a začnem žiť inde.

lalinko2010
31. aug 2016

@anjika42 akože švagriná prišla na to že aká je svokra a radšej zostala v USA.
to ale nezmení na tom nič, že teba má svokra na háku, kašli na to.

anjika42
autor
31. aug 2016

ktovie, kde všade ma ešte má - ale možno si to tá dievčina ešte rozmyslí

alex49
31. aug 2016

a čo ked tam príde za ňou? takéto blbosti riešiť 🙄

moni244
31. aug 2016

@anjika42 ty mas riadny problem sama zo sebou 😀 teba citat, to je normalne sen

anjika42
autor
31. aug 2016

so sebou - nauč sa pravopis - siedmy pád

moni244
31. aug 2016

@anjika42 hups 😀 ale podstata zostava 😀 a teraz si to ukazala, ze riesis prkotiny 😀 ako v celej tejto diskusii

lubkavargova1
31. aug 2016

Fuuuha...a to jej fakt nesiahas ani po clenky.

anjika42
autor
31. aug 2016

naposledy tu svokra bola, keď malý sa ledva plazil - teraz uť pekne chodí po kolienkach, stojí, chodí popri nábytku a samozrejme - dáva si do úst všetko, čo nájde na podlahe - tak som zvedavá, či teraz, keď príde svokra, bude psíkom po prechádzke utierať labky, lebo minule, keď prišla zvonku, psíky hneď vbehli do jej spálne a ked som prišla povedať, že treba psíkom umyť labky, tak mi zabuchla spálňové dvere pred nosom... Toto je akože jednanie?

moni244
31. aug 2016

@anjika42 pri tebe ano

alex49
31. aug 2016

"psíky hneď vbehli do jej spálne" ked tam chce mať aj nasraté, tak čo je teba do toho?

anjika42
autor
31. aug 2016

moment, lenže oni chodia po celom byte - v spálni sú najprv - pokiaľ majú umyté labky, tak kľudne nech aj spia v mojej posteli, ale so špinavými labkami nechcem, aby chodili po byte

abbey1
31. aug 2016

Ja keby som mala mačkám umývať labky vždy keď vbehnú dnu, tak stojim 24 hodín pri okne a dverách. a že babka nevstane, keď vstane jej vnuk? Trošku som nepochopila.
Ale stále opakujem. Ak mi niekto lezie neskutočne na nervy a nemienim s ním dobre vychádzať, tak obmedzím kontakty na minimum. Chápem, že nie s každým sa dá dohovoriť, ale ak to nejde, tak sa s dotyčným nebudem stýkať a nemusím ho ohovárať po nete.
Avšak babka by nám asi svoju pravdu povedala tiež.

lubkavargova1
31. aug 2016

Ktovie aka je druha strana tejto mince...

anjika42
autor
1. sep 2016

Moja mačka von nechodieva a po druhé - pokiaľ sa dotkla nejakej hračky, či už ňufáčikom alebo labkami, tak hračku obarím vriacou vodou.

abbey1
1. sep 2016

@anjika42 A ked sa dotkne nufacikom nábytku alebo malého, aj to obaríš? Prehanas to a teda nečudujem sa svokre, že ti pribuchne dvere pred nosom.
Veď sa osamostatnite a nemusíš ju riešiť.

anjika42
autor
1. sep 2016

ona tam chodieva raz za mesiac, prečo by sme mali odchádzať?

abbey1
1. sep 2016

@anjika42 Raz za mesiac? Tak aká tragédia? Ja ti nerozumiem.

moni244
1. sep 2016

@anjika42 obaríš hračku, lebo sa mačka, ktorá nechodí von, dotkla ňufákom? a dieťa ti von asi nič nechytá, nesadá a podobne, však? či máš stále zo sebou dezinfekciu a čistíš?
A riešiš svokrinu návštevu raz za mesiac? dievča, tebe niet rady ani pomoci

alex49
1. sep 2016

raz za mesiac by som prežila aj tornádo a jednorožca na záhrade, prestaň riešiť každú prkotinu, lebo sa zblázniš

papricka33
1. sep 2016

@anjika42 nechcem ti brať ilúzie, ale tvoja mačka sa dotýka všetkého možného, ani o tom nevieš 😉 mačky sú už raz také. Vylezú ti aj na hlavu. ... inak, to tam máte riadny zverinec 🙂

anjika42
autor
1. sep 2016

alex, asi máš pravdu - ale čistotu treba aj tak

ukulela
1. sep 2016

@anjika42 - tocis tu dokola svoje mantry, ze "nesiaham jej ani po paty" a dalsia "umyt labky" ... pozor, aby ta zavist a zloba nepohltili viac, nez jezdrave, uz si na hranici, resp. asi uz aj kus za nou ...

anjika42
autor
2. sep 2016

lenže ja sa jej aj priznám sa trochu bojím - a napríklad aj toho, že keď malý bude plakať a ja ho nebudem vedieť utíšiť, budem vyzerať jak totálne neschopná matka

anjika42
autor
3. sep 2016

lenže ja sa jej aj priznám sa trochu bojím - a napríklad aj toho, že keď malý bude plakať a ja ho nebudem vedieť utíšiť, budem vyzerať jak totálne neschopná matka

moni244
3. sep 2016

@anjika42 preco to pises dvakrat? 😀 ty fakt nie si ok