Zle som počula?

anjika42
18. máj 2016

Predvčerom večer boli u nás svokra aj švagor, sedeli v kuchyni. Potrebovala som tadiaľ prejsť a ako som otvorila dvere izby, začula som, ako svokra o mne nelichotivo rozpráva. Keď som prišla do kuchyne a spýtala sa, čo to má znamenať, tak s úlisným úsmevom odvetila, že to sa mi len zdalo. Tak som sa ospravedlnila, že dobre...lebo keď takto klame, tak určite je zákerná a nechcem, aby nebolo ešte horšie - ale keď sa ešte raz opováži, tak na ňu aj nakričím. Prípadne, keď začujem, že hovorí o mne, tak si ju nahrám. Ona aj synov - dospelých mužov - volá zdrobnelinami. Tak som ten večer bola naštvaná, že keby som nemala malého synčeka, tak sa zoberiem a idem sa aspoň prejsť. To, čo o mne hovorila, je stopercentná pravda, ale prečo mi klamala do očí, že zle počujem?

charlie1980
19. máj 2016

@zita19 Jej, dakujem 😄 Ty vzdy vystihnes chvile, ked sa nudim. Ako aj s mamickou Karin s ETA 😍

ervenka
19. máj 2016

@lubkavargova1 caf, vitaj a zarad sa.. 😀

jajka257
19. máj 2016

Uz ste sa prestahovali😃😃😃 vy mate super napady😂😂😂 a tie dve si budu musiet zalozit sukromnu temu, lebo vsade im vlezieme😂😂😂

bebe91
19. máj 2016

@zita19 a ty paraZita ešte parazituješ tu na MK 😂 a vieš že som prišla na jednu vec, ste tam v diskusii zostali banda čo tak zaližit si vlastny forum a neparazitovat v diskusiach? Sory že su ešte ženy čo v 18ke necucali veducemu pipika aby si zarobili tou tazkou pracou a slovo svokra ani nepoznate. Zrejme v diskusii presedite aj cely den len aby ste ohovorili kazdeho. Mk by mal filtrovat takychto lebo su iba minusom pre tych co tu hladaju pomoc.

zita19
19. máj 2016

@bebe91 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jajka257
19. máj 2016

@zita19 ty brdo, aspon vies, ako si predstavuje lukrativnu pracu. Napisala ti presny opis tej jej vysnivanej.....😂😂

moni244
19. máj 2016

@bebe91 😀 😀 😀 😀 😀 vidíš, cucať si mala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som myslela, že sa už viac neznížiš, ale opak je pravdou, fakt máš 24? 😀 lebo toto tak vypovedá možno o nejakej pubertiačke

jajka257
19. máj 2016

@moni244 nechaj, ona za to nemoze😂😂😂😂 ani cucanie nezvladla, musi byvat v prasivom dome😂😂😂😂 nasla zleho na cucanie😃

ervenka
19. máj 2016

@bebe91 ja som mala v zivote priame nadriadene len zeny... 😝 😝 😝

0silvia0
19. máj 2016

@jajka257 a tak možno si myslela, že je vedúci a vykľul sa z neho ujo z prašivého domu, syn starej strigy, och, aké nešťastie 😝

bebe91
19. máj 2016

@moni244 najlahsie je popierat zeeee? 😁 no nie ja som bola na konkurze aj na obycajnych miestach pre obycajbych slušnych a chudobnych ludi ale tak vy to nemozete pochopit no 😆

zita19
19. máj 2016

@moni244 mozno datum v rodnom liste hovori 24, ale jej prejavy hovoria nieco uplne ine.
Ale teda musim sa priznat, zistit z toho textu napisaneho v totalnom amoku som dost tazko lustila Co tím chtě básník říci. Ale aj ja som dosla k tej jej vysnivanej praci. No mozno si matinka este stale mysli, ze jej miestecko u sefa vybavila ale skutocnost moze byt uplne a celkom inaksia 😝 Este keby ta svokrusa prepisala dom na nich a na druhy den otrcila kopyta a bolo by Všecinko v najlepšém porádečku

0silvia0
19. máj 2016

@ervenka veru aj ja, samé ženy 🙂

moni244
19. máj 2016

@bebe91 jáj, dievčatko naivné, by si sa čudovala, akými obyčajnými pracovnými miestami som prešla

moni244
19. máj 2016

@zita19 ja mám pocit, že ona má dve úrovne písania pred a po xanaxe

bebe91
19. máj 2016

@ervenka tak to si bola ty co zaviedla do parady pride? Pride je buzerantstvo, lesbicky, gayovia. Vas sa nezbavim ste ako pijavice.

jajka257
19. máj 2016

@ervenka 😃😃😃😃

bebe91
19. máj 2016

@moni244 no a ty si po akych tabletkach? Oxidujem vsade tabletkach? 😂

jajka257
19. máj 2016

@0silvia0 no, neboh, aj nam za chvilu urci diagnozu😃😃😃 sa dozvieme, co sme doteraz nevedeli😃

zita19
19. máj 2016

@bebe91 ale podla toho co si popisala v tej predchadzajucej teme ani na tie obycajne miesta pre obycajnych chudobnych ludi ta nevzali. Cim to len bude, cim? Keby si nemala slubene miestecko od mamickineho sefa, tak ti ani ta zazracna VS nepomoze... Ja len dufam, ze to nie je uzasTne miestecko v nejakej institucii, kde sa vyzaduje styk s verejnostou, zakaznikmi, odberatelmi... lebo potom pomahaj sefovi panboh, ked s nimi zacnes tak jednat ako tu.

jajka257
19. máj 2016

@moni244 a teraz je to ktora uroven? Pred alebo po? Kvalita je stale na nic😃😃

moni244
19. máj 2016

@bebe91 ja aj keby som nejaké brala, tak na teba sa nechytám 😀 ale ja si svoje telo dosť vážim, čiže tabletky nechám menej vyrovnaným osobám, ináč sa pekne vyfarbuješ 😀 všetci ti vadia, ako tak pozerám, začínam chápať, prečo študuješ len externe a nepracuješ

jajka257
19. máj 2016

@zita19 a pocuj, naozaj jej to vybavila mamicka? Ja len, ze pred chvilou popisala nejaky sposob ziskavania prace😃😂

moni244
19. máj 2016

@jajka257 kvalita nie, ale vidíš tu razantnosť? raz píše tak, kľudnejšie a potom ako sopka po výbuchu

jajka257
19. máj 2016

@moni244 aha, a ja ze to preto je teraz razantna, ze pol dna trenovala pred zrkadlom ako to ma razantne povedat 😃😃😃 a teraz prepisuje nejeke myslienky😃

zita19
19. máj 2016

@jajka257 myslim, ze oficialne verzia je Vybavila mamicka, pravdu vie len ona a pan veduci... A za chvilu ju bude poznat cely kon 😀 😀

jajka257
19. máj 2016

@zita19 😃😃😃😃 ja by som sa bala, ze si toto precita manzelka sefa😃😃😃 a bude po miestecku a este aj zbytocne cucala😃😃😃😃

zita19
19. máj 2016

@bebe91 ked prihovorit sa prave tebe je tak lakave. Ty vzdy tak ocarujuco zareagues, ze by som nemohla spat, keby som to nespravila. No a kedze nechem skoncit na xanaxe ako ty, musim sa starat o svoj pravidelny a spokojny spanok

jajka257
19. máj 2016

@zita19 si dobra😂😂😂😂

zita19
19. máj 2016

@jajka257 Lucenec nie je az take velke mesto, celkom isto ju podla fotky spozna. Potom jej nalezite vylepsi vizaz 😀