Zoznámila som sa s chlapom, ktorý sa otočí za každou sukňou

12. feb 2021

Pred nedávnom som sa zoznámila s jedným chlapom. boli sme spolu vonku niekolkokrat, myslim ze sme si sympaticky obaja mam taky pocit aspon,ale mam zaroven problem. neviem ci to riesim prilis skoro a som nejaka paranoidna alebo co ale nieco mi moj siesty zmysel,a navrava ze byt opatrna. hneviem sa zbavit nejakeho pocitu, ze nieco nie je v poriadku. on ma dost rad zeny otoci sa za kadejakou suknou aj ked sme spolu, a na ig a fb sledujem ze robi to iste. pristihla som ho ze mi aj klamal v niecom a celkovo mi niekedy pride ze hocico zavrava. tieto veci ma nahlodavaju ze co dalej?

anita6666
12. feb 2021

Čo robí také na FB a ig?

thewitch
12. feb 2021

Akože kam ste chodili spolu von v tejto dobe? Do obchodu do lekárne? Druhá vec tak na čo s ním si ak sa obzerá za každou ženskou? Maj úctu k sebe najprv a nezačínaj si a ním keď ti niečo vadí a má prečo, zbytočne si ubližuješ.... Modrý koník zmazanie zase môjho komentu za 3,2,1..👌

autor
12. feb 2021

@anita6666 sleduje, lajkuje a pise hociakym sexi babam. ale neviem ci to to neprehanam ja ze mi take vadi

birika
12. feb 2021

staci, ak sa mu otocis chrbtom - a nebude treba nic riesit 🙂

autor
12. feb 2021

@birika aj ja nad tym premyslam, hoci to je len v zaciatkoch a teda neviem ci si len nenamyslam ze je taky a pritom taky vobec nemusi v skutosnosti byt?

eunika1994
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
birika
12. feb 2021

tak ak mas chut zit zivot v neistote...tak huraaa do toho

kittykat22
12. feb 2021

este ste spolu nic nemali a ty mu uz neveris. 1. preto ze sa otaca za suknami - to nebude len pocit. 2. preto ze ti klame 3. pretoze na sietach lajkuje nejake macicky. No tak toho chces za manzela a otca tvojich deti 👍

alienkami
12. feb 2021

Toto si prečítaj! https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/partner-ma-roky-klamal-2/ Lebo ak teraz odignoruješ blikajúce kontrolky, pravdepodobne to skončí podobne.

autor
12. feb 2021

ja viem dievcata :( mate zrejme pravdu. len neviem ci na to noazj nepozeram prilis prisne a ved chlapi to tak orbia ze sa aj pozru za peknym dievcatom aj lajkuju fotky

karpina
12. feb 2021

Veď si ho ešte len spoznala, nemáte spolu žiadne záväzky, máš problém ho poslať do hája? Ked sa mi nepozdáva, pošlem ho kade ľahšie...

alienkami
12. feb 2021

Sorry, ale keď ste spolu krátko, mal by mať oči len pre teba. Ak to má byť seriózny vzťah. Keď teraz na začiatku, v čase najväčšej zamilovanosti, pre neho nie si naj a jediná, sotva sa to s nástupom stereotypu zlepší

eunika1994
12. feb 2021

@alienkami súhlasím

autor
12. feb 2021

uz som mu aj tak trocha naznacila ze mi to vadi aj som sa odmlcala na nejaku dobu a ked zacnem takto ako keby trucovat tak sa on zase zacne viac snazit ale potom ked sa to vrati do normalu tak zase je to o tom istom uz sa ani tak velmi nesnazi a zase to iste :( :( :(

hopsadobrandejsa
12. feb 2021

Netvrdim, ze otocit sa za peknou zenou je nieco nenormalne. Predsa len sa slubuje vernost, nie slepota, ale zatial jedine co si o nom spomenula je, ze sa otaca za kazdou suknou a na socialnych sietach obzera a vypisuje babam.

Not my cup of tea, ale nesudim. Skor je smutne, ze nema ine zaujmy.

Fajnsmeker sa obzrie za zenou ktora za to naozaj stoji. Za kazdou sa otoci len nadrzany pes. Myslim, ze nie je nutne spominat, ze slusny chlap vie co sa patri a co nie na rande s zenou o ktoru ma zaujem.

No co ti poviem? Ocividne chlap do koca aj do voza 🙂

deti95060810
12. feb 2021

no asi by som začala uvažovať či je to ten pravý...

vilma7
12. feb 2021

Mala som takého kamaráta. Pozval ma von a očumoval iné, tak sme zostali kamaráti. Dnes je už rozvedený, ale čo bolo príčinou neviem.

Ja by som sa do vzťahu s ním nepúšťala.

78787878
12. feb 2021

Zdrhaj. Skoda s nim stracat cas. Tento chlapik je istota, ze s nim budes neustale v neistote.

janulka1802
12. feb 2021

Na začiatku mal moj muž oči len pre mňa. Vobec sa neobzeral po druhých, išiel ma zjesť očami. Bola som stred vesmíru. Samozrejme, už to tak nie je, ale neslintá za každou sukňou. Pozrie, keď vidí peknú ženu, ale žeby lajkovať??? Tak toto absolútne nieee!!!

slniecko_12
13. feb 2021

Ked sa ti to nepozdava, tak sa s nim uz nestretavaj. Jednoducha vec. Naco to tahat dalej s nejakym suknickarom, ked mozes mat poriadneho chlapa?

esti58
13. feb 2021

Budúci snúbenci alebo manzelia to tak nerobia.Ty si asi len taká hlavná priateľka na pohodlné fungovanie.Urcite mu o Tom povedz.Podla mňa tá nemiluje.A nejako ste sa spolu zaplietli.Hladaj ďalej..Alebo ak ťa miluje.Hned sa skonsoliduje a prestane s tým.

autor
13. feb 2021

@hopsadobrandejsa samozrejme ze ma aj ine zaujmy ale toto ma nahlodava ci vobec pokracovat s nim dalej. citim taku neistotu , viem ze chlapi sa radi pozru za peknou babou ale preco ma taku potrebu ich sledovat na socialnych sietach a lajkovat baby, casto si zoberie telefon ako keby je na tom zavisly kto tam aku fotku pridava. viem ze v dnesnej dobe je to normalne s tymi socialnymi sietami pre velmi vela ludi preto neviem ci som nejaka paranoidna a zbytocne malujem certa na stenu a radsej by som to mala nechat tak

autor
13. feb 2021

@vilma7 pre mna je to nezvyk minule vztahy som nemala takychto partnerov ktorych by zaujimali cudzie zeny alebo by boli zavisly na socialnych sietach a bavilo by ich stale prezerat sexi zeny alebo pridavat fotky a byt zavisly na lajkoch. preto mi to pride cudne ale nechcela som byt velmi kriticka hned zo zaciatku no vidim ze to bude asi najrozumnejsie treba si dat pozor asi hned od zaciatku

anita6666
13. feb 2021

Potrebu má preto lebo rád by takú po svojom boku mal,možno iba rád pretiahol,ale keďže si je zrejmé vedomý svojich limitov,najmä finančných,tak berie čo je po ruke,teda ty. To,čo dnes chlapi lajkuju na instagrame sú len čisté štetky,čo si potrebujú zarábať rozkrokom a zvyšovať svoje úbohé ego v spodnom prádle. Asi toľko. Kkta môžeš využiť akurát tak vo svoj prospech,ak nejaký je a neviaz sa na ch*ja. Zabav sa,zasuloz a cau

autor
13. feb 2021

@anita6666 mas pravdu. na tom instagrame sa tie zeny neuveritelne predvadzaju, ale on ma aj vela znamych dievcat kamaratiek v takomto style a ak sa nefotia polonahe tak stale si tvare aspon fotia a on im vsade srdiecka dava. mne to az trapne pride aj ked si on prida fotku ako chlap a jemu tam kopa srdiecok pride od dievcat. a ked sme spolu tak to predomnou vzdy ako keby skryva ten telefon ale ja to vidim ze si ich zase prezera. minule sme na gauci sedeli pri sebe a on si vzal telefon a zase to skroloval a lajkoval. ja uz popravde naozaj nemam chut sa s nim ani stretat to sme mali sa dnes stretnut ale vymyslela som si ze mi nie je dobre. :( nechcem takto pokracovat, citim sa doslova uboho

h2
13. feb 2021

Ste spolu krátko a už Ti klame? Ruky preč od neho!

anita6666
13. feb 2021

Tak to skončí...jednoduché...ja mám vo svojom okolí tiež takého ch*ja, no ale ja už mám svoj vek a ja toto uz nemám za potreby riešiť,takže mne je to len smiešne. Ale využiť ho viem,keď potrebujem,takže pohoda 😁

ledgerka
13. feb 2021

ja osobne by som to neskoncila este ne zaciatku. Uz teraz sa necitis byt jedina, lepsie to nebude. Prave na zaciatku vztahu by nemal mat oci pre ziadnu inu. Tie socialne siete ani nekomentujem, choroba dnesnej doby.

majoranka24
13. feb 2021

Pocuvaj svoju intuiciu. Ked mas taky pocit, asi to tak bude.