Aké šaty na 40tku?

lady511
29. aug 2015

Ahojte prišla som si po radu,,chcela by som vedieť váš názor aké šaty obliecť na 40tku, ,bude to v zime,,to podotýkam ale fakt neviem,,ma to byť v jednom objednanom priestore cca 30ľudí, ,mám výšku asi165cm,,mám boky tak asi nič obtiahnuté a plesove sa asi nehodia, ,ani neviem do akej farby ani dĺžky ísť,,je to síce skoro riešiť ale posledné mesiace mi idú ako voda tak by som chcela mať aspoň akú takú predstaviť, ,aby to nebolo až moc prehnané, ,skôr by som chcela šaty ako kostým ďakujem za tipy

janinah
29. aug 2015

tvoja 40tka či ako hosť?

bosoriak
29. aug 2015

@lady511 Male cierne, nikdy nic nepokazia.

janinah
29. aug 2015

@bosoriak tmavé typy žien zostaruje čierna

bosoriak
29. aug 2015

@janinah Kuzlo tych siat je, ze sa daju doplnit cimkolvek, satkou, sperkom, klobukom, bolerom inej farby a podobne, cim sa cierna dostane prec od tvare. A stale ostavaju elegantne a pritom neprestrelene.

stepanka274
29. aug 2015

Napriklad puzdrove saty bez rukavov a na to sako, pekne klub nacie som videla v bonprixe

stepanka274
29. aug 2015

A terz ma napadlo, vyskusaj overal, ja mam podobnu vysku ako ty, cca 60 kg a mam ho doma , da sa doplnit rloznymi doplnkami jednoduchymi aj luxusnymi, pekne maju v mangu, aspon ho chod vyskusat, ja ked som si ho obliekla bola som sama prekvapena ako dobre vyzeram, samozrejme vysoke topanky, a ja mam o 5 rokov viac ako ty

lady511
autor
30. aug 2015

@janinah ako hosť

ukulela
30. aug 2015

plesove urcite nie. klasicke male cierne,alebo na ten styl vo farbe. dlzkapokolena,sruakvmi/bez, ako sa citis dobre, navrch podla chuti sako/bolerko ... nic extra-svalvnsotne,len slusne.

sonyap111
20. aug 2016

ahojte ak hľadáte naozaj krásne šaty v tej najlepšej cene tak určite pozrite www.sonya-shop.sk

moje odporúčanie sú šaty značiek SAF, DEPARE a NIFE
značku si možete vyfiltrovať v hornej lište nad produktami výrobca a tam si zašktnete akú značky sa majú zobrazovať