Ako prekvapiť manželku k narodeninám?

toad
15. máj 2015

V krásny májový deň sa narodila moja manželka. Som jej vďačný za veľa. Vďaka nej som sa dokázal spamätať z predchádzajúceho sklamania, stará sao naše dve deti, jemilá, nepovie škaredé slovo, stará sa o domácnosť, pracovitá a stále také krásne dievčatko ako pred svadbou. Ako by som ju prekvapil,keď so mnou dokáže znášať všetky problémy,ktoré prináša život? A nikdy nespomína minulosť.

moni244
15. máj 2015

@toad daj jej skraslovaci oddychovy preukaz na 3 hoidny do nejakeho salonu, masaz, kadernictvo, kozmetika, zatial co tam bude, priprav nejaku fajnu veceru 😉

lafamme
15. máj 2015

jej, to je pekné, aj ja som májová🙂, ak možem poradiť určite poteší večera, výletík, kytica na adresu ako prekvapenie🙂, či šperk.

terezka1947
15. máj 2015

...hm...k narodeninam by sa hodilo kadeco,aj napr.par dni vo dvojici na peknom mieste...adrenalinovy zazitok,nejaka poukazka do relaxacneho a skraslujuceho centra....alebo nieco pekne zo zlatnictva-to je tazko povedat,lebo poznas ju najlepsie ty
ale asi najviac by bodovalo a bol by to najvacsi "kazdodenny"dar,keby si jej kazdy jeden den ukazoval cinnmi,ze si ju vazis,lubis a pomahal jej v dennodennej rutine...toto neprekona nic 😉

zuzin78
15. máj 2015

@toad krasne si to napisal , velmi pekne sa to cita. mna ako zenu by najviac potesilo , aj toto, ze by som si tieto vety co si napisal precitala. darcek vie kupit kazdy, ale pekne nieco napisat to nevie kazdy. Staci ak budes svojej manzelke robit radost kazdy den, kazdodenne povinnosti nenechas len na nu ,ale si to podelite, alebo skus vytvorit s detmi nejaky darcek, staci nieco nakreslit v ramci moznosti aj deti a potesi sa.

klincek
15. máj 2015

@toad toto vyznanie je samo osebe je darom.
ak si dostatocne pozorny, urcite tusis, o com tajne sniva 😉..ak ak nahodou nie, chodte vybrat darcek spolu (teda ak nie je typ, ktory ma radsej prekvapenia).

natalym
15. máj 2015

@toad Úplne stačí toto vyznanie a kytica kvetov.

sednaja
15. máj 2015

@toad Ak by môj manžel prišiel za mnou hoci aj s púpavou a povedal úprimne do očí to, čo si Ty napísal, tak to by bolo to najkrajšie, čo by pre mňa mohol urobiť.
A keby za sebou pratal ponožky, omrvinky a pomáhal mi s domácnosťou. Keby ma objal len tak hocikedy, keď ide okolo.....
....avšak sú ženy, ktoré sa potešia oblečeniu, parfému, iným nestačia ani šperky, či dovolenky
Anilen netušíš, že najväčším darom ste si vy dvaja (a deti), keď sa máte tak radi, keď dopredu plánuješ AKO ju potešiť.... a bolo by ešte krajšie keby to bolo viac než len raz do roka (verím, že aj je) 😉

mimina00
15. máj 2015

@sednaja 😀 veru tie ponozky 😀 by mi stacili 😀

acer11
15. máj 2015

nedaj jej nič,to ju určite prekvapí 😀

peneloppe
15. máj 2015

@toad

To je mile ako planujes prekvapenie a dokonca robis prieskum na baskom fore. 🙂

Ty vies najlepsie comu by sa potesila ale skus jej s detmi pripravit malu oslavu doma, alebo si vyrazte na veceru von, na pizzu alebo tak, cestou domov sa stavte na zmrzku.
Kazdu zenu asi potesi navsteva kadernika, kozmeticky, manikura alebo pedikura, masaz alebo si zabezpecte niekoho k detom a vyrazte si sami dvaja cez vikend na par hodin do wellnessu a mozete relaxovat spolu.
Darcek sa tazko radi, parfem, oblecko, sperk, kabelka. Alebo ju vezmi na nakupy ty. Daj jej kyticu, zablahozelaj, vybav niekoho k detom a povedz jej ze vy dvaja vyrazate na nakupy.
Je tolko moznosti. 🙂

ivca88
15. máj 2015

jeeee .... konečne krásna tema ! 😉
Kedže máte detičky.... tak vybav babky na opatrovanie 🙂
Zavolala by som jej naj kamoske ... aby ju rano zobrala ku kaderníkovy 🙂 samozrejme platiš ty..... k kadernika vybav jedno sampanske s poharikmi 🙂

Potom by som ju pockala s kvietkami pred salonom a isli by sme nakupovat ( teda ak lubi nakupy 😀 ) ....

A vecer by ste si otvorili vinko.... uvarili spolu veceru.... a riadne sa poľúbili ! 😀 😀 😀 😀

peneloppe
15. máj 2015

Este ma napadlo divadlo alebo kino. Podla toho co ma rada. Krasny vecer vo dvojici.

minutka
15. máj 2015

váž si ju,nerob jej starosti 🙂 kup kyticku a pozvi na veceru

lubicaregecova
15. máj 2015

... romantický wellness víkend vo dvojici? Nech sa vám obom splnia všetky vaše sny 🙂

dajda111
25. máj 2015

Urob jej netradičný romantický večer, veľmi trendy sú teraz ovocné kytice , vieš si predstaviť, aké sexi bude, keď sa navzájom budete kŕmiť jahodami v čokoláde 🙂