Aký darček na 60-tku pre muža?

petkam18
24. feb 2013

Mamičky prosim poradte, moj otec bude mať 60 rokov a vobec neviem čo mu kupiť. Čo by ste poradili?

jarka622
24. feb 2013

patkam18, práve riešim ten istý problém a nič ma zatial nenapadlo ☹

bubelko
24. feb 2013

@petkam18 my sme so sestrou kupovali kvalitne hodinky 😉 ale moze byt aj nejaky vylet - ak rad cestuje. nejaka zaujimava kniha - ak rad cita.
zalezi od toho, co ma rad. ma nejake konicky?

petkam18
autor
24. feb 2013

ved prave že on ani na koničky a zaľuby nema čas lebo je skoro stale v praci. ten vylet napadol aj mna, lenže naši sa staraju ešte o sestru, ktora je postihnuta.

dm
24. feb 2013

Ahoj, my sme mali toto minuly rok..svokrikovi..kedze beha po horach-dolach, kupili sme mu darcekovy kupon v sportovej predajni, on si potom vybral paradne trekove boty, ktore by si asi nikdy nekupil/kvoli cene...ale rozmyslali sme aj nad vikendom niekde v horach alebo welnes s manzelkou..myslim, ze to budeme robit tak odteraz..chlastu dostal dost od inych:o)))

bubelko
24. feb 2013

@petkam18 tak nieco, co moze pouzivat do prace - neviem, kde pracuje - ale nejaky kufrik, taska na pc, ruksak... atd.

zuzana76
24. feb 2013

@petkam18 tak by im mozno prave ten wellenes padol velmi vhod, ak sa staraju o tvoju sestru. Vidim,ze cakas babatko, ale mozno by sa ti dalo postarat sa aspon na 4 dni o sestru, neviem co jej je, ak to nie je velmi narocne a oni by si isli oddychnut. My sme svokrovi darovali tlaciaren k PC a otcovi sme dali peniaze , lebo si chceli kupit novy TV, tak sme sa traja poskladali a este nieco dolozil a mal novy televizor.

mummy01
24. feb 2013

@petkam18 ja som to riesila teraz zo svokrom a dali sme mu listky do kina a poukaz na bowling...pre nas bola pririorita dostat ho niekam von lebo stale pracuje,konicky nema lebo nieje cas.

mamartinka
24. feb 2013

@petkam18 pivo ma rad.Tortu pivo alebo ak ma rad alkohol tak neake balenie darkove.My sme teraz strycovi na 50 sice tiez nevedeli co take.Co take chlapovi ze.Tak sme v Tesco nakoniec kupili darkove balenie v ktorom bola gulata flaska slivovice z 2 stamperlikmi,telegram a kyticu a bolo.Tatkovi sme k narodkam prave tortu piva a bola vyborna aj mala velky ohlas a uspech.Drzim palce nech nieco vyberies.

petkam18
autor
24. feb 2013

ďakujem vám veľmi pekne mamičky za tipy a ochotu, asi skusime nejaky ten pobyt a ked nie, tak ešte porozmyšľame alebo skusime peniažky.

emakiki
24. feb 2013

my ideme svokrovi kúpiť hodinky, také drahšie... 🙂

barbora59
24. feb 2013

Ten wellness pobyt bude dobry nápad, aj s maminou , ked píšeš že je stále v práci, oddych, relax🙂

sympa1
24. feb 2013

no čitam inšpiracie pre mna...ocko tiez ide mat 60 ..( ten cas leti ☹ ) a sme v stadiu rozhodovania sa co mu kupit...ktastrofa nieco jemu vymysliet..bycikel sme mu naposledy kupovali, lebo je kazdodenny cyklista...hodinky nenosi vobec...sportovych veci ma plno...no apsolutne nevieme..lebo on je taky ze ..ved nic nechcem, neminajte si korunky....pomooooc... 😀 ale napadol ma ten welnes co tu pisete je dobry napad

sirinka
24. feb 2013

@petkam18 akykolvek pobyt aj s partnerkou podla toho, ake ma zaluby, alebo co preferuje....

katusskaa
24. feb 2013

podla zalub - nieco do zahrady, moj otec je cele leto vonku, cize my sme uz na jubilea kupovali aj motorovu pilu🙂)), aj mini traktor resp kultivator🙂) plus rad si sam vyraba masove vyrobky, tak sme kupili naposledy taky lepsi elektricky mlyncek na maso, ma to vselijake nastavce, urobi to aj klobasky ale zaroven pomelie mak, nareze zeleninu - podla potreby. mama mu raz venovala termofor🙂))

bzuco
24. feb 2013

no my sme čerstvo po 2 oslavách 60tky
v januári svokor - kupovali sme mu digitálny foťák - na to, že už všetko má, tak foťák nemal
a včera oslavoval 60tku môj ocino a jemu sme kúpili digitálny fotorámik - na jeho želanie

adkoalauri
25. feb 2013

My sme kupovali v septembri kožený kabát a veľmi sa dedo potešil 🙂 Mali akciu 1+1 zadarmo a tak som aj dostala 😀

zuzka38
25. feb 2013

@petkam18 podla mna nejaky relax pobyt je velmi dobry napad.. za pnieze si takyto "starsi" ludia nic nezvyknu kupit, aspon ked do mojho okolia pozriem..

modrofuzik11
16. mar 2016

ak je otec pivkar, tak ti odporucam krasny 5l dzban na pivo s pipou. My ho ideme tiez kupit svokrovi na 60. Videli sme ho na zivo na jednej oslave a pan, co ho dostal mal z neho velku radost. Kupili mu ho v cechach, ale uz sme ho nasli aj na slovenskej stranke paradnedarceky . sk a cenovo je to de facto rovnake. Vacsina chlapov su pivkari, takze toto su darceky pre nich uplne na mieru.

vlastulina1
16. mar 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

@adkoalauri tak si dobre pochodila :D

lastom
17. mar 2016

ten 5l dzban na pivo je super tip, uz sme ho nasli na nejakej ceskej stranke, ale diky za tip, ze sa to da kupit aj na slovensku.

javorinska
19. okt 2016

Babule moj svokor bude mat v decembri okruhle narodeniny a to 60-tku. Je o priblizne 10 rokov starsi ako moj otec a tak rozmyslam ze aky darcek je pre muza v taktomto veku idealny? poradte prosim, pretoze fakt neviem co mu kupit a moj drahy toto vsetko nechava na mna

jasminet
19. okt 2016

@javorinska my sme mojmu otcovi spravili fotoknihu - od narodenia, cez skoly, vojnu, svadbu, deti, vnucata, dovolenky az takmer po den oslavy 😀 bol z nej nadseny, 240 stran jeho zivota, na oslave kolovala, kazdy sa tam nasiel, super to bolo... + napr. sadu hrncekov na kavu s oblubenym motivom, archivne vino ...

svokor je ineho razu - dostal ako recesiu strom - orech 😀 o par rokov dostane pod neho aj lavicku 😉

pripadne wellness niekde na slovensku...

javorinska
19. okt 2016

@jasminet to ste super darcek vymysleli, take fotoknihy aj ja velmi rada davam robit lenze svokrove fotky za jedno ani nemam a ani by som ich asi nikde nezohnala, kedze moj drahy je v tomto uplne odlisny ako ja a keby mu taketo nieco poviem ze chcem spravit tak mi povie ze naco. Takze skor nieco ine kedze to je len svokor 😀 Tiez ma napadlo to vino, som dokonca uz aj pozerala ze tieto archivne su celkom aj dost drahe, takze by to bol aj hodnotny darcek a mohlo by to byt fajn

jasminet
19. okt 2016

@javorinska vsak sa so svokrou dohodni na fotkach, alebo svagrom, svagrinou, ja som na tom s mamou robila... taketo veci ja s muzom neriesim, urobim, zaplatim alebo si vypytam € na to a hotovo - potom sa mu to paci 😉

vino je fajn, ak to vie odcenit, nie ze to vypije pri prvej navsteve 😀

alebo listky do divadla, abonentku do divadla - ak teda chodieva, listky na koncert, novy telefon

javorinska
19. okt 2016

@jasminet svokra uz nezije ☹ A co sa tyka svagra tak to je detto ako aj ten moj chlap takze tam by som moc nepochodila..nevadi mne pride ako fajn napad to vino alebo ma este teraz napadol stojan na vino..potom na ostatne jeho sviatky by som mu kupovala vina a aby si ich mal kde odkladat, to by mohlo byt tiez fajn a myslim ze by to mohol aj ocenit🙂

norikaro
4. nov 2016

@javorinska Ahoj, vsimla som si ze tu riesis co kupit ako darcek. Myslim ze ten posledny navrh ktory si napisala a to ten stojan by bol fajn. Podobne som to riesila aj ja. Ale kupovala som ho mojmu ocinovi kedze uz velmi dlho o jednom basnil, len mu bolo luto za neho dat peniaze a tak som mala aspon po starostiach a na narodeniny ktore mal v septembri som mu ho objednala a cely bol stastny 😉

javorinska
9. nov 2016

@norikaro kolko stal ten stojan ked mu bolo luto dat tie peniaze? Bol drahy? A mohla by si mi napisat bud tu alebo do IP ze z kade si ho vybral? Som pozerala nejake stranky ale tam sa mi vobec tie stojany nepacili, vsetky boli na jedno kopyto. Chcela by som nejaky zaujimavy mu vybrat a kupit, vdaka 😉

norikaro
16. nov 2016

@javorinska tak moj ocino je taky ze uz 20€ mu je vela dat za nejaku vec, on si pomaly nic nekupi a preto som sa tak rozhodla a kupila som mu ho ja. Objednala som ho zo stranky vino-stojany a stal 45,99€, co si myslim ze je taka akurat cena za stojan. Zase som chcela aby ho mal vacsi, lebo ked pozries ich ponuku tak tam maju aj za 25€ stojany ale tie su malinke, ze tam das len 5 flasiek vina. Takze preto som sa rozhodla ze radsej viac investujem ale aby mal uz poriadny 😉

mirkakab
16. nov 2016

@petkam18 tiež idem kupovat pobyt. skús pozret: http://www.avena.sk/home.php ..... je tu viac hotelov, aj penzionov, dobré ceny, boli sme viackrát,

javorinska
23. nov 2016

@norikaro chapem, aj moj svokor je taky ze sebe si nic nekupi, ze vsetko mu musi manzel alebo teda my spolocne kupovat lebo by inak nic nemal. Neviem preco tato starsia generacia si nevie nic dopriat. Asi boli tak vychovany. Tu stranku ani nepoznam, som nevedela ze aj taka je. Vsak hej, uz ked kupujes tak vacsi a kvalitnejsi. Toto zakladne pravidlo plati skoro pre vsetko🙂