Chytajú svadobnú kyticu aj ženy, ktoré sú zasnúbené?

tessa2299
18. jún 2021

Baby chytaju svadobnu kyticu aj zeny, co su zasnubene? 🙃
Viem, ze chytaju len tie, ktore su slobodne. Len ci sa to rata aj ked je zena zasnubena.

ivkazba
18. jún 2021

@sirka9 odpadnem

taga
18. jún 2021

Chod v tom case na wecko a mas vybavene 😂

hettinka
18. jún 2021

@tessa2299 boze, tieto americké zvyky…
Chceš ist, chod, ak nechces, nechod. A nerieš.

len_nig
18. jún 2021

Ja som chytala, aj mi padla rovno do rúk a za dva dni ma už manžel požiadal o ruku 😂 náhodou je to zlaté, samozrejme keď tam nie sú ženy ako supy čo sa budú biť 😂 a teda mali by ísť chytať ženy ešte nevydate myslím, ale to asi ako kde 😊 ale keď ti to nie je príjemné tak proste nechoď a je.

elizabet173
18. jún 2021

@thereisabear
@taga prečo by mala ísť na WC, alebo sa tam iba postaviť? Ak o to nemá záujem, môže kľudne pri stole popíjať drink.

mandarinka555
18. jún 2021

@tessa2299 Musíš? To nemyslíš vážne...Nechcem, tak nejdem....to máš 5 rokov ?

ninusa221
18. jún 2021

Aj tak co z počutia viem tak vacsinou nevesta sa robi ze to ide hodit a nakoniec to podá dakej a chlap pride požiada ju o ruku 😁ale ja som našťastie na takej svadbe nebola

queen_el
18. jún 2021

Hlavne to neber ako nejaku vedu, ved to je iba sranda 😀
Ale ano, co som bola na svadbach vratane nasej vzdy hovoril starejsi/moderator, aby prisli zeny ktore este nikdy neboli vydate. Cize mozu ist aj zasnubene. Ale ak nechces, nechod a hotovo, snad ta nikto neprinuti.

andreatytler
19. jún 2021

@tessa2299 ha... no to som prekvapena... bola som asi na 2-3 svadbach a vzdy som isla chytat kyticu lebo to bola zabava a hadzala som aj na vlastnej a nemala som pocit ze by to bol trapny monet. Ale vzliekanie podvazku zenichom je podla mna trapne.
Viem ze aj zasnubene chytali. Ved zasnuby nie su na 100%... to je az sobas.

danica2711
19. jún 2021

Panebože, to sú starosti... keď nechceš, nechoď, keď si taká submisívna, že sa dáš prinútiť, tak choď - mimochodom, čo strašné sa stane, keď tú kyticu náhodou chytíš? Alebo keď do teba nejaká sotí? Neboj sa blbostí a užívaj si svadbu!

vroni
26. jún 2021

Ježiš, aby ste sa niektoré neposrali z vlastnej dôležitosti. Nechcem chytať kyticu, tak nejdem, je to sranda a nie spoločenská povinnosť. A obvykle býva medzi pozvanými nejaká nádejná nevesta, ktorá sa rada po kytici vrhne úplne dobrovolne. Zato taky únos nevesty ci vyberanie na venček, to vôbec nie je trápne.... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

tatiana1329
26. jún 2021

Bola som na svadbe kamaratke, vtedy sme uz mali 2 mesacne dieta a boli sme davno zasnubeny, no ona ma "donutila" ist, proste si to zelala a ja som jej to nechcela kazit ked dosla za mnou osobne aby som sla. Postavila som sa dozadu aby sa nepovedalo a ta mrcha kytica aj tak padla mne do ruk 🤣 sranda je ze dalsi rok sme mali svadbu my 🤣🤣