Čo kúpiť chlapcovi na krst?

adussa87
8. aug 2022

Ahojte poraďte co kúpiť chlapcovi na krst? Aké dary ste dostávali alebo vo ste ako krstný rodičia kupovali. (okrem peňazí). Dakujem

pribinak
8. aug 2022

@adussa87 poukaz na baby fotenie a knizku

nina004
8. aug 2022

@adussa87 Chlapcovi sa ťažko kupuje. Nášmu malému krstná kúpila trojkolku (niečo také ako na obrázku) a knižku prvá biblia. Využili sme trojkolku až neskôr v lete ,ale už druhým rokom sa na nej rád vozí.

bert22
8. aug 2022

@adussa87 ak nechces ist do takeho klasickeho darceka ako je napriklad retiazka, tak by som darovala nieco ako poukaz na fotenie, pripadne nieco prakticke, co vyuzije/potrebuje. mozno nejake choditko, skus porozmyslat nad niecim takym.

blska22
8. aug 2022

@adussa87 ideálne opýtať sa rodičov čo by si priali… my sme dostali pri druhej už zväčša peniaze keďže všetko sme mali po prvej dcérke. Ale pri prvej sa nás pýtali a vybrali sme si- video pestúnku, šatku na nosenie detí a stoličku na kŕmenie (tá bola síce dosť na prd a nikdy by som takú nekúpila, chcela som si vybrať sama ale svokra trvala na tom že chce kúpiť ona😂)… dostali sme sme troma rokmi aj poukážku na baby fotenie ale to sa nám do dnešného dňa nepodarilo využiť 🤦🏼‍♀️

evkamotka
8. aug 2022

Vysielacku, ta sa hodila. Konzultovali s nami.
A peniaze.
Detsku Bibliu, tvrde strany.
Odporucam sa narovinu spytat rodicov. Mozno ocenia to fotenie ci baby plavanie

adussa87
autor
8. aug 2022

@nina004 ved toto že chlapcovi sa ťažko niečo kupuje

enoula
8. aug 2022

Ak nie peniaze, tak sa spytat. Monitor/pestunka je super vec, ak nemaju.

evica17
8. aug 2022

@adussa87 spýtaj sa rodičov čo chcú. A kúp knižku bibliu pre deti alebo hocaký knižku aby mal pamiatku na to, tam mu dáš venovanie napr.

evkamotka
8. aug 2022

Poukazku do dmky.

A musite nieco kupit? Lebo napr my sme ako rodicia chceli peniaze a hostia nam silou mocou chceli nieco kupit. Niektori nasilu nieco od nas vytiahli (vysielacka), ini pochopili, ze peniaze a posledna skupina si spravila po svojom a kupili bez nasho odporucania veci, co uz x rokov stoja v skrini :/

nina004
8. aug 2022

@adussa87 To teda. Ja som šla sestrinej malej za krstnú a kupovala som náušnice, tak to bolo ľahké. Ale nás sa každý pýtal,čo chceme. Malý dostal, ako som ti hore poslala ten bicyklík, to teda bolo prekvapko,ale využívame ho dosť. Potom bibliu prvú detskú, tam si občas pozeráme obrázky, retiazku ( to som nechcela ,ale odložila som mu a uvidí či bude časom nosiť ), jedálenskú stoličku, peniažky a nejaké veci. Ja mám pre neho účet ,kde mu dávam peniažky ,keď dostane. Inak ako píšu baby video pestúnku, my sme ju mali a napr.vobec nevyužili. Páčilo by sa mi trebárs baby plávanie alebo fotenie,ale zas nie každý si nájde čas uplatniť poukaz. Určite najlepšie je sa spýtať rodičov ,čo by chceli. Ak to nie je prvé bábo ,tak je to o to ťažšie ,lebo už budú mať veľa vecí po prvom, vtedy by som asi šla predsalen do peňazí a nejakej knižky, hračky (nejakej drobnosti).

lnballonbox
19. okt 2023

Vyrábame personalizované balón boxy, ktoré svojou netradičnosťou potešia každého. Sú vyrábané na mieru podľa vašich požiadaviek a predstáv. Vyrábame na všetky príležitosti a je to krasne ako darček na krst. Prikladám fotku