Čo sa želá novomanželom?

31. máj 2022

Ahoj 😁....mam 16 rokov a idem 1x v zivote na svadbu🤭....co sa želá novomanzelom pri gratulacii už po obrade viem poviete si trúba spýtaj sa doma...ale je mi to trápne...😅...poradite? Dikes

zuzanka.zuzu
31. máj 2022

"gratulujem, (prajem) veľa spoločných/šťastných rokov v manželstve" to je fuk, teraz som si to vymyslela, to nie je striktne dané 😀

ale prečo sa preboha hanbíš spýtať niečo doma? a obzvlášť niečo takéto "obyčajné"? nemáš maminku? alebo ocka? alebo niekoho koho sa pýtaš bežné "prevádzkové" veci? ☹ normálne som zosmutnela a dúfam, že takto s mojimi deťmi nedopadnem... však na tom nič nie je

mell27
1. jún 2022

Napríklad, že im praješ kŕdeľ detí.... Nech majú doma veselo 😃

basska_b
1. jún 2022

Ja som citala niekde, ze neveste sa negratuluje, neveste sa praje :D lebo ked gratulujeme, tak to akoze znamena, ze lepsieho/ineho by si uz nenasla... ono, tie gratulacie su niektore velmi mile, ale az tak v pamati neutkveju, lebo tam neni na to priestor, rychlo rychlo, v rade su desiatky ludi... je to skor taka slusnost. Zazelaj vela stastnych rokov a vela lasky... aj deti sa zvyknu priat... pripadne dodaj, ze si ten-ktory z nich nasiel uzasnu zenu/muza (podla toho, kto je ti z novomanzelov blizsi, ja to vzdy hovorim, ked si niekto berie moju kamosku, ze je uzasna, mila a ze vie dobre (... varit,, tancovat...)

zelenakobyla123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zelenakobyla123
1. jún 2022

@mell27 keby som nevesta a niekto by mi toto zaželal, tak by som ho z tej svadby asi vyhodila😀

buberova
1. jún 2022

Z vlastnej skúsenosti ti poviem že na 99,9999% si nezapamätajú čo si im hovorila, keďže v ten deň budú počuť desiatky gratulácií 🙂

Ja by som im len povedala niečo klasické že nech sa im darí, a že im želám veľa lásky, šťastia a trpezlivosti... Doviii :D

pininka1
1. jún 2022

Ty si este mladucka a nemozes to povedat, ale ja som teraz nedavno bratrancovi vravela ze preco by mu malo byt lepsie ako nam ostatnym. Ale to my sa takto doberame. Inym som vzdy vravela vela stastia.

sindyem
1. jún 2022

Muzovi sa gratuluje, zene len praje (zene sa gratulovat nema)...obom vela stastia, lasky, trpezlivosti, pochopenia a stastne prezite spolocne roky. Ak novomanzelov poznas blizsie a vies, ze chcu mat v buducnosti spolu aj deti, kludne popraj aj zdravych potomkov...ak nevies, radsej deticky do toho netahaj. Su pary, ktore deti nechcu, alebo mat spolu nemozu, a napriek tomu sa beru, tam moze byt prianie detí vseobecne bolave...inak ako pisu vsetky zienky vyssie, pravdepodobne si z tvojej gratulacie nebudu pamatat ani ň pri tolkych emociach, dojmoch, nervoch a mnoztve gratulacii 😀

ankare
1. jún 2022

Veľa lasky, porozumenia, tolerancie a rodinnej pohody.

nevenka
1. jún 2022

@mell27 toto je tak hodne ujka z Hornej Dolnej, nie 16 rocnej slecny.
Ja by som povedala, ze im prajem vela lasky, aby sa stale lubili ako v tento dnesny den a nech su spolu stastni. Staci.
Pravdu poviem, vobec si nepamatam, kto mi co hovoril 😊

minutka
1. jún 2022

Blahozelam a prajem vela stastnych spolocnych rokov

monkabohdalova
1. jún 2022

@mell27 ak napr. nemôžu mať deti zo zdravotných dôvodov, tak je dosť nemiestna taká poznámka a aj novomanželom to môže prísť ľuto

danica2711
1. jún 2022

to máš v podstate úplne jedno, oni to v záplave tých rádoby vtipných aj prirodzene úprimných želaní ani poriadne nezaregistrujú a pamätať si to nebudú určite

mell27
1. jún 2022

@monkabohdalova súhlasím s tebou 😊 môj príspevok bol iba na odľahčenie 😊

hama007
1. jún 2022

"Na život a na smrť... Ehm, nech vám to vydrží do konca života." 😅
To bola moja hláška. Trošku som sa skecla. 😂

beabelisova
1. jún 2022

Vela spolocnych krasnych rokov, vela lasky do spolocneho zivota, neviem podla mna si to ani nejako nebudu uvedomovat v danej chvili, co zelas. Mnoho ludi to ani dako neriesi 🙂

zuzks5
1. jún 2022

Asi len ze take vela lasky na spolocnej ceste zivotom 🙂 Co mi tak teraz napadlo 🙂

karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andy_sixx24
2. jún 2022

Ja mám svadbu za 2 dni a dúfam, že nám nikto kŕdeľ detí priať nebude 😂 máme 2 a stačilo 🙈

meg_junova
11. jún 2023

@mell27 ak to bolo myslene uprimne, nie je to nevbodne to prianie, moj nazor.

meg_junova
11. jún 2023

@danica2711 pekne si to napisala 🙂

mane01
11. jún 2023

Vsetko najlepsie na spolocnej ceste zivotom. Cmuk! Cmuk!