Darček kamarátke na svadbu

20. aug 2022

Budúci týždeň má kamoška svadbu, chcem dat peňažný dar nech nekupujem hlúposti, ale prísť len s obalkou je tiež blbé, nejaký nápad na nejakú maličkosť k tomu alebo ako zaujamovo to zabaliť? Nejake lepšie vino? Sviečku?

klarissa25
20. aug 2022

Hlavne žiadne lapače prachu...brat mal teraz svadbu, a toľko kadejakých sosiek a neviem čoho dostali že hroza..ja by som kľudne dala len peniaze

syslik81
20. aug 2022
evkamotka
20. aug 2022

Vino vypiju, to je fajn. My sme dostali portske.
Alebo pralinky
Masazny olej 🙂
Isla by som do spotrebnych veci

kitycat
20. aug 2022

Ak chces pridat daku hovadinu k peniazom, tak pozri kolko hovadina stoji a o to viac daj do obalky.

Novomanzelia najviac ocenia peniaze.

eva233
20. aug 2022

Prísť iba s obálkou vôbec nie je blbé.. Ak chceš kúp jej ešte ružu a podla mňa úplne stačí... Podľa mňa každý chápe, že nežijeme pred 50timi rokmi keď sa na svadbu niesli 2 bednicky koláčov, torta a príborova sada 😁

spadnutaslivka
20. aug 2022

Gratulačná krabička na darovanie peňazí - je to krásne odzdobená krabička, čiže nesieš darček, môžu si ju vystaviť na pamiatku, a vnútri sa darujú peniaze.

eva233
20. aug 2022

My sme sesternici dali peniaze nie v obálke ale v drevenej truhlicke a boli tam drobaky - 1,2€vky...A aj to sa jej páčilo, že keď potrebovali drobné vždy odtiaľ brala 😁alebo sa dava nir9c takéto a tam napíšeš ze napr 20e na bábätko, 20e na auto, 20e na dovolenku...

spadnutaslivka
20. aug 2022

@eva233 presne takéto krabičky som myslela