Darček na 50. narodeniny pre svokru

6. aug 2022

Aký by ste zvolili darček k 50 narodeninám pre svokru?
Nás absolútne nič nenapadne, kvetov, vín bude mať určite dosť, aj tak väčšina kvetov ako poznám bude letieť do koša, vzhľadom na to koľko tam bude hostí a koľko miesta má doma 😅 zvažovali sme aj jeden poznávací výlet, ale vzhľadom na situáciu vo svete to nebude možné.
Chceli kúpiť aj sušičku alebo umývačku, ale vraj si to ona dokáže spraviť lepšie sama a takýchto pomocníkov so domácnosti nepotrebuje 🤷🏽‍♀️ Kadernícke, nechty, kozmetika nie.
Baby ja som už zúfalá, máte nejaké tipy?

0silvia0
6. aug 2022

Nepozname ju, ake ma zaluby? Knihy, zahrada, divadlo, kino, tv, sport?

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinah
6. aug 2022

Šperk

zuzanka.zuzu
6. aug 2022

už som to raz písala v inej téme - papuče a vibrátor... keby jej nie sú papuče dobré, nech sa po*ebe 🙊

pokojvdusi9
7. aug 2022

A zlozit sa z niekym na predlzeny vikend?

basska_b
7. aug 2022

Syrova torta? Sa zje a je pokoj 😃 inak ano, aj welness pobyt, alebo nieco podla hobby

basska_b
7. aug 2022

Potom su aj take tie vtipne dary... a kupi si, co uzna

tykat
7. aug 2022

Ja budem mat 50 buduci rok, a milujem starozitnosti a zlato. Cize ak by mi niekto chcel dat hodnotny darcek tak by som si vybrala z tohto. ALE chcela by som si vybrat sama cize ziadne prekvapenie ale dala by som tipy, rozne cenove hladiny, mna potesi aj malickost ale podla mojho vkusu.
Skusila by som sa so svokrou porozpravat nech vas nasmeruje aby ste zbytocne nekupovali nieco cim sa netrafite. Ak by trvala na tom ze nic nechce tak by som dala peniaze nejakym originalnym sposobom (vela 1€ v peknej truhlicke, alebo vo forme obrazu - naaranzovane 5€, 10€...). A k tomu mozno namiesto kvetov velku ovocnu kyticu.

laura164
7. aug 2022

Naša tiež nevedela, nechcela nič, tak všetci sme dávali peniaze, my sme kúpili namiesto kvetov bonsaj a takú sadu z medu, med, medovina, mandle v mede, peľ.

kormino
7. aug 2022

Ja som dostala od mladých na 50 ku značkovú krasnu kabelku,tešila som sa neskutočne.

tamarkissova
7. aug 2022

My sme svokre dali urobiť tortu na 50tku, takú menšiu kytičku a teplovzdusnu fritezu