Páni, potešil by vás takýto darček?

15. feb 2024

Otázka only for men 😄 potešili by ste sa na Valentína takémuto darčeku? Trenky pre páry. Kľudne žienky pýtajte sa aj Vašich polovičiek a dajte vedieť 😁

tttbb
15. feb 2024

Jasne preco nie.

diewcatqoo
15. feb 2024

Mojho nie. Moj ma svoje oblubene trenky, ine nenosi 🙂

ivik4
15. feb 2024

Pre mojho by to bola ,,blbost" tak ako pre mna
Ale je to valentin, takze hoc aka drobnost potesi

smejulcek
15. feb 2024

poteší 😀

deti95060810
15. feb 2024

trenky? som myslela že tá kočka v posteli... úplne vážne.

ninka297
15. feb 2024

Za mna blbost 😁 Zena s trenkami mi nepride pritazliva 😊 Radsej spolocna mikina alebo tricko.

syslik81
15. feb 2024

chlapy nemaju nutnost sa obliekat ako zenske.. ale iste by sa potesil inak by nasral partnerku ...

minenkak
15. feb 2024

Áno potešil,velel by ,že by som ich nosila ja

lenka098123
15. feb 2024

Tieto má môj muž a nenávidí ich, strašne blbý strih, veľmi zle sa mu nosia

lindous
15. feb 2024

Môj by to bral neutrálne, nič z čoho by skákal od radosti, ale zase ani to neurazí 😅 proste vcelku milá blbosť… ja by som to brala asi rovnako…

nikaeli
15. feb 2024

Mne býva zima, v niečom takom by som spala maximálne v lete pri mori a keďže môj drahý vie, aká som zmrzlina, bol by taký darček zbytočnosť..

13uzivatelka11
15. feb 2024

@ninka297 podľa mňa je skôr trápna spoločná mikina / tričko pre dospelakov 🫣 trenky doma nikto iný neuvidí, takže je to jedno ci su dáke párove alebo nie.. Ale kebyže vidím niekoho s rovnakymi mikinami, tak si asi pomyslím len ci sa nezasekli v puberte..

autor
15. feb 2024

@lenka098123 majú krátky sed? Akú výšku má ten Váš?

esther100
15. feb 2024

Ja myslím, že páni by sa skôr potešili sexi prádielku a nie rovnakým trenkám

ninka297
15. feb 2024

@13uzivatelka11 aj mikina sa dá nosiť iba doma. My máme spoločné tričká, ktoré nosíme ako pyžamo 😉

madeincssr
15. feb 2024

Na takych krasnych ludoch (modeloch) ako na foto je to zlate. Ak ste obaja takito krasni stihli, tak preco nie?

jaskolka
15. feb 2024

Trenky pre páry? To čo je za kravinu? 🙈🙈Akože on v trenkach a ona tiez v trenkach? 😆😆😆Ci akože pre ňu to bude brané ako "šortky?" Len potom to už nebudú trenky pre páry.
A úprimne - aj na tej fotke so super upravenými modelmi to pôsobí otrasne

avonladyba
15. feb 2024

Nechcela by som nosiť trenky, a ešte k tomu rovnaké ako môj chlap. Buď by som si prišla ako muzatka alebo on málo mužný.

nelca84
15. feb 2024

Ja by som to muzovi nekupila a uz vobec by som si to nedala ja na seba.

iwesska
15. feb 2024

Mojmu by to bolo jedno,ale bala by som sa zameny😂On by si bol schopny obliect moje. A ja by som take trenky zas nechcela.

viestta
15. feb 2024

Rada nosim panske trenky bez predpripravy na korunne klenoty ako letne pyzamo a mam aj take, co nosim na zahrade ako kratasy. Zvycajne byvaju z velmi prijemneho materialu. Niektore som si kupila ucelvovo, niektore som vytiahla z chlapovho sufliky, aj tak ich nenosil. Takze u nas by to bol darcek pre neho co by bol pre mna. Asi taky ako ked chlap kupi zene sadu gola klucov 😅

bloger
15. feb 2024

Paráda úplne si ich viem predstaviť.

domi2425
15. feb 2024

za mna a mojho chlapa urcite nie😄ani parove tricka a mikiny, radsej nejake matching farby oblecenia, co spolu ladia ako taketo🤷🏻‍♀️mne to pride strasne gycove

ivangeline
15. feb 2024

Urcite nie. :D

sheila121
15. feb 2024

Urobil by z toho handru na mop 🤣🤣🤣

harrisson
15. feb 2024

Ano potešil

annm81
15. feb 2024

Môj by to bral ako milú drobnosť a pri dobrom strihu a z príjemného materiálu by ich bežne nosieval. Ja v takýchto trenkách spím celoročne. Neznášam pyžamá, nočné košele, tielka a akékoľvek ďalšie oblečenie na spanie.

egonsk
15. feb 2024

iba ak by bola sucastou aj ta baba 🙂

thoughtfulweirdo
15. feb 2024

Môj nerieši takéto blbostičky, takže by z toho určite nemal žiadne negatívne pocity, poďakoval by a normálne nosil, ak by neboli nepohodlné 😁

janickacrazy
15. feb 2024

Za mňa určite nie, môj by sa potešil skôr nejakému sexi pradielku pre mňa ako trenkam pre pár.