Darček pre 23 ročného priateľa

kaja153
22. máj 2014

Ahojte kočky 🙂 Potrebujem poradiť, vybrať jeden z opaskov. V prvom rade chcem vedieť či je to dobrý nápad na darček k narodkám. Michal bude mať 23 a jeho opasok (potrpí si na značky) má 5 rokov a je už chudák úplne zničený :D Takže preto mi napaol ako celkom dobrý nápad práve on (vyjadrite sa prosím či je to ok, ak nie dajte nejaký nápad čím potešiť čerstvú 23-ojku) No a v obrázkoch vám posielam pár mojich nápadov, výberov tak mi poradte prosííím 🙂 😵

ejuska79
22. máj 2014

podla mna je to dobry napad..a ak mu uz dochadza, tak aj uzitocny bude ten darcek.. vyber je len na tebe. vies co sa mu paci, co sa mu hodi k veciam ktoré nosi 🙂

sunshine85
22. máj 2014

@kaja153 su to originaly? lebo najviac sa mi paci ten diesel, ostatne mi pridu precackane, ale takyto diesel opasok som veru este nevidela.....

sashabb
22. máj 2014

@sunshine85 počítam, že originály to určite nebudu 😝
@kaja153 nechceš mu kúpiť radšej "neznačkový" ale nejaký kvalitný? darček je to v pohode aj keď mne to príde málo, ale tak nevieme nič bližšie (ako dlho ste spolu atď)

sunshine85
22. máj 2014

@sashabb presne tak, v zivote by som nedarovala niekomu fejk....

kristiii
22. máj 2014

@sashabb málo? veď kočka má len 17 rokov, predpokladám že ešte chodí do školy, ale súhlasím s tým že radšej kvalitný neznačkový než fejk, ak myslí originál tak ok, ja moc značky nemusím takže sa v tom nevyznám 😝

jajka71
22. máj 2014

ak si potrpi na znacky, tak najdi taku znacku, ktora je zarukou kvality, ma dobre referencie a prebrovsuj net, popozeraj recenzie, skusenosti zakaznikov a urcite najdes kvalitnu alternativu aj so znackou🙂

vobec to nie je zly napad, aspon uvidi, ze si vsimava a chces, aby bol spokojny, cim viac si das na vybere zalezat tym lepsie🙂) drzim palce

kaja153
autor
22. máj 2014

@sunshine85 ano sú. Pánko si potrpí na značky a určie nebudem riskovať fake to by hned odhalil 😀