Darček pre 80 ročnú babku

vemi23
22. jan 2022

Ahojte včera mala babka 80 rokov. V nedelu co je zajtra mame doma len pre nas obed ako mini oslava na babkyne narodky. Včera som jej kupila masaznu vanicku potesila som sa je to super vec. No mama mi pisala ze to babka nemoze pouzivat , preto ze je to zakazane pre ludi, ktorý maju krcove zily, su po operacii noh atd... Moja babka spada pod vsetky tieto zákazy ... co teraz musim tu vanicku ist dnes vratit nebola najlacnejsia cize ju vratim ale co jej na miesto tej vanicky mam kupit? Teraz sa neda ani nikde ist a ako ju poznam napr do kupelov by na isto nesla je to dost narocne,lebo babka je komplikovana vo vela veciach... Ma plno vyzivovych doplnkov, ktore podostavala na Vianoce, plno kozmetiky. Je skor neposedna najradsej robi v zahrade, ale my sa doma snazime skor aby ubrala ked ze uz ma 80 rokov a nie este pridala do roboty... Fakt netusim co ine jej mam kupit... Poradte prosim
Ďakujem

martinkatinka
22. jan 2022

Nejake sedenie do zahradky

babababka
22. jan 2022

robotický vysávač,čítačku kníh alebo cd prehrávač na audioknihy.

vemi23
autor
22. jan 2022

@martinkatinka my byvame s babkou mame na terase sedenie. V izbach ma radia myslim, že ich ma do kopy 4 :(

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vemi23
autor
22. jan 2022

@evamarek77 :D minuly rok jej mama kupila hojdacie kreslo nechce ho nedobre sa v nom sedi... Proste ja sa ospravedlnujem ale moja babka je fakt komplikovana... tazko jej nieco trafit ako darcek... A minule mi priniesla bavlnene obliecky lebo ju kusu :D :D :D

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzudrnda
22. jan 2022

Zacat jej robit rodokmen? Spolu s nou? Su k tomu knihy, stranky, navody. Mrk babickarstvo. Predplatne zahradkara ci ineho casopisu? Semiacka, lunarny kalendar pre zahradku? Nebrzdila by som ju. Skor podpora v tom co ma rada, drzi ju v kondicii a pri zivote je isty uspech. Materialne v tom veku ani u nas uz tak ocenene nebolo.

vemi23
autor
22. jan 2022

@evamarek77 segra jej robi kos.. hej ma oblubene behanie po vonku s rylom, alebo s motykou... je to fakt tazke... neviem no... ako ano ved my sme radi ze este vladze ale ona to velmi prehana cez den robi furt v zahrade az sa z nej leje a vecer ma tlak a vsetko ju boli ona je taka ze sa nevie ako by zmierit s tym ze uz ma svoj vek a ze uz nebude mat 20 ako dakedy... sme veriaci aj baba ale ja som skor za prakticke dary, ktore sa vyuziju a ma take nabozenske veci aj obrazy aj ruzence no ma vsetko a ked sa jej opytam co chce ta nic jej netreba...

lenka2710
22. jan 2022

@vemi23 aj moja babka bude mať 80 a veru som na tom podobne ako ty! Myslím, že im už o tie materiálne veci moc nejde, moja už má nalomene zdravie, stále hovorí, že už je tu dosť dlho, že až ju už Pan Boh k sebe povola 🤷‍♀️ a k tomu býva s ujom, jej synom, tak ten vždy všetko potrebné kúpi, takže majú kadečo aj v kuchyni, aj sedenie v záhradke, deky, obliečky, no ozaj neviem co by ju potešilo

123sofia123
22. jan 2022

Ja som babke k 70ke robila taku prezentaciu s fotkami od jej narodenia až po dnes aj s hudbou ku tomu boli tam jej surodenci a netere a my samozrejme a všetci sme si to pustili a hrozne sa tešila

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
prasiatko30
22. jan 2022

Ja ti napisem co dostala 93 pani tieto vianoce - smart hodinky a cela hrda ich ma pekne na ruke a nosi a pouziva takze 80 babke by som kludne kupila smartphonu s vacsou obrazovkou aby videla na pismenka, tablet a pod vobec by som sa nebala ist aj do tych smart hodiniek kde ma pocitaflo krokov, tlakomer, apod

kacena4
22. jan 2022

relaxacne kreslo ktore jej dvihne nohy alebo fotoknihu s rodinnymi fotkami u nas ma uspech

brankovamama
22. jan 2022

Elektrickú soľnú lampu

katulienkax
22. jan 2022

@prasiatko30 pre väčšinu starých ľudí sú smart hodinky kravina na ntu . Si uvedomte že títo ľudia majú problém so zrakom a napríklad ja nosím na čítanie okuliare a takéto hodinky nemajú zmysel ani pre mna mladšiu lebo keď som vonku musela by som si zakaždým nasadiť okuliare aby som sa pozrela na hodinky

lemra
22. jan 2022

@vemi23 kúp jej semiačka rôzne. Každeho záhradkára potešia.

prasiatko30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vanda323
22. jan 2022

@prasiatko30 Podľa mňa to je super darček

martinuska
22. jan 2022

Ak je babka trochu paradnica, tak si urobte nejaky pekny beauty den, chodte na manikuru, pedikuru, dajaky zabal na vlasy. Ak je radsej v zahrade, a okolo domu, tak pekny slameny klobuk do zahrady, nejake gumaky, kludne aj novu motyku, maly furik pre srandu.

vemi23
autor
22. jan 2022

@lenka2710 tak ja napadov mam plno ale vacsinu veci z toho uz ma, alebo by ich ani nechcela a nepotrebovala...to hojdacie kreslo vratila mame lebo sa v nom zle sedi, segra jej kupila aj taburetku pod nohy ku kreslu ani neviem kde ju ma, ma vyhrievaciu deku na postel uz ju asi nepouziva, dalej by bolo fajn nejaky balik s medom nejaky kvalitny od vcelara ja som mamke tak na Vianoce spravila mala tam asi 3 druhy medu, orechy v mede, propolis , propolisovu mast, a je vela vyrobkov z medu... a vcera jak som jej kupila tu vanicku na nohy tak ju nemoze pouzivat tak skus nieco z toho :D Obliecky na postel , mojej nekupim lebo ich ma podla nej vela a aj to mi posledne co dostala doniesla... nemozem jej kupit ani pancuchy lebo ona nosi take z lekarne... ponozky tiez nie lebo ju tlacia gumicky v nich -_- komplikovanejsiu babku nema asi nikto...

prasiatko30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vemi23
autor
22. jan 2022

@prasiatko30 :D :D tak to cumim moja babka je rada ze vie pouzivat ten svoj aj ked obcas nie... zboznujem ked mi vola dvihnem : no babi? to ty si ? ja som volala mame! : babi jak si mohla volat mame ked mne volas .... Na koniec jej zabita veta - TA TEN MOBIL SALENY :D :D ona je proste taka ze ani chybu si neprizna :D

prasiatko30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
didi2102
22. jan 2022

@vemi23 Moja bude mať o mesiac 85, tiež len doma obed cca 15ludi aj s deťmi už, dáme jej urobiť parádnu tortu,plus my robíme aj celú oslavu u mojej mamy ako prekvapenie,plánujeme kupón na kaderníčku, kupón na wellness,je tam len vírivka a sauna😄🤭 babke stačí, asi jej mama kúpi bundu a potom ju o ďalší týždeň prídu pozrieť sestry, tak sme rozmýšľali že jej kúpime krabicu koláčov nech sa o to nemusí starať, myslím že zbytočne dary jej netreba a.byde mega rada

didi2102
22. jan 2022

@vemi23 ešte napr ja jej každé Vianoce predplatiť na celý rok jeden časopis , to sa vždy tesi

vemi23
autor
22. jan 2022

@didi2102 jej chodia katolicke noviny a casopis milujme sa

vemi23
autor
22. jan 2022

nic dievcata vzdavam to :D spolocny darcek bude prerabka kupelne ... na zajtra jej kupim daco male co ma rada a hotovo

basska_b
22. jan 2022

Moja svokra ma 80 a tiez je v tomto velmi narocna. V tvojom pripade urcite nieco do zahrady by som kupila: semiacka, naradie, zahradne noznice, pracovne rukavice, zahradnicky kalendar a ine vychytavky. Pri gratulacii by som tiez vyzdvihla, ze je super, ze vladze a tolko casu travi vonku. Este by sa jej asi hodili dozicky do mrazaku na tie produkty zo zahrady. Moja svokra si ich nevie vynachvalit... dobre sa otvaraju, pouzitelne aj mimo mrazak... znacka Tupperware
@vemi23

erickatt
22. jan 2022

@vemi23 poukazku do zahradkarstva, ku kadernicke, na pedikúru

lenka2710
22. jan 2022

@vemi23 ten balicek s medom je dobry napad
Vies ona ked si na nieco spomenie,ze by chcela tak ujo leti a uz jej to kupuje 😃 a tiez pomaly vsetko ohundre, ja som jej uz zvykla na narodeniny kupovat balicek s cajmi, nejake masticky na ruky a bolave kolena 😏 susene ovocie a take nieco, lebo za to jedine bola vdacna,lebo vsetko vyuzila,ale predsa 80 je 80 😁