Darček pre dvojmesačné bábo

29. nov 2020

Ahojte mam dvojmesačnu krstnu dcéru a stále rozmýšľam čo jej kúpiť na Mikuláša a na Vianoce
Nejake rady?

vilma7
29. nov 2020

Nočnú lampu čo premieta hviezdičky na plafon.

4stanka4
29. nov 2020

Malinkej by som kúpila len nejakú drobnosť-určite by som to konzultovala s maminou a ak mám povedať za seba (mame 3 mesačne babo) tak by ma potešila poukážka napr do DM

sonnenshein
29. nov 2020

Podlozku na hranie, hryzadlo, obe relativne rozumne ceny, a velmi prakticke (mam 7mesacnu)

denden77
29. nov 2020

tiez som sa najviac potesila poukazke do DMky 😊 a ako drobnost by som kupila dake paradne hryzadlo 😁

abby11
29. nov 2020

Plienky a hryzadlo.

iiika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
paulinkaa2
29. nov 2020

Plienky utierky popr hracka. Oblecenie od pol roka

luulinkaa
29. nov 2020

Určite by som sa opýtala jej rodičov co potrebujú, také malinke babo to predsa nevníma a oni najlepšie vedia čo sa im hodí.

miadi
30. nov 2020

Taketo male maju radi Obalk hracky alebo Lamaze Moja mala najradsej sobika (hracka/hrizàtko) Oball hraci kobercek mali radi obe moje deti od 2m do 5/6m Ale moze byt aj hocijaka hrkalka a na vianoce darcekova karta do dracika-rodicia kupia co budu chciet.

kate_cs
30. nov 2020

Takému bábätku je to ešte úplne jedno, čo dostane. Potrebuje veľa kontaktu s maminou a mliečko 🙂 Buď sa dohodni s jeho mamou, alebo bábätku kontrastnú knižku, kartičky, plienky a nezabúdala by som na niečo pre mamu. Možno mimo materstva, stále je to aj žena.

comika
30. nov 2020

Babo urcite to nebude vnimat, ale maminku potesia plienky, Mozno mliecko ak nedojci, mozno nejaky kupel ked bude starsie, to na Vianoce a na Mikulasa nejaku kasicku co spapa na velku noc 😂

maca2014
30. nov 2020

Ja som raz dostala pre dcéru plienkovu tortu, co je naozaj praktické, boli tam aj gumené žabky do vane ako ozdoba, velmi pekne