Darček pre priateľa na narodeniny

liv02
24. apr 2019

Zdravím, potrebujem pomoc.
Moj priatel bude mať narodeniny, ale neviem čo by som mu mala kúpiť... preto by ma zaujímalo čo ste vy kúpili svojmu priateľovi aby som sa mohla trochu inšpirovať

clodika22
24. apr 2019

@liv02 moja kamoška práve kupovala priateľovi na 30tku lístky na MS v hokeji do Košíc 🙂 Slovensko vs. Fínsko 🙂 Jej priateľ má hokej rád, urobí to tak, že tam aj prespia, zabookovala hotel aj s wellnesom 🙂

zuzkablazejka
24. apr 2019

Môj muž je šofér z povolania a minulý rok objavil knihu o pokutách. Vyšla tesne pred jeho narodeninami tak som mu ju objednala. Tešil sa. Sme spolu 10 rokov a tiež už mám problém vybrať pre neho darček. Tento rok dostal osušku najlepší otec (ochvilku budeme mať prvé bábo), ja som takú dostala od neho na Vianoce. To mu išli až slzičky. 💗 Dobrý darček môže byť napríklad aj fľaša kvalitného vína, prípadne dobrá whiskey. (Niečo čo nemá každý víkend 😉). Ak by to malo byť iba niečo symbolické tak prívesok na kľúče, náramok, dobrú čokoládu, voňavku do auta. Ak má nejaké záľuby tak možno niečo s tej oblasti.

adeladulova
24. apr 2019

Ja ked kupim čokoľvek co suvisi s horolezectvom, sa poteší.. od Merino ponoziek po termo pradlo, cez expresky az po lano 😂 venuje sa tomu niekolko x rokov, vzdy sa nieco oderie, vypouziva alebo roztrhne a mam.. nikdy dlho nevymyslam 😅😅

saskia_98
24. apr 2019

@liv02 ja som mojmu manzelovi min. rok kupovala retiazku na ruku z bieleho zlata. Velmi po nej tuzil lebo tu co mal, tak sa mu roztrhla a spadla do wc ked splachoval 😂😂😂😂 To boli iskričky v očiach keď videl že dostal ďalšiu, tej ktoru splachol podobnu. 😊 Tohto roku neviem, tiež to vidim na listky na hokej na ms pre neho a najlepsieho kamarata, nech si to uzije. ☺

adelakom12
24. apr 2019

@liv02 no, ja som mu teraz na vianoce kúpila strojček Philips S5100/06, samozrejme som pozerala radšej testy na internete https://necenzurovane.sk/holiace-strojceky/ a vyšiel ako celkom dobrý á ohlas bol super, vraj je dobrý. Aj ho hneď cez štedrý večer vyskúšal a tá hlavica sa smiešne pohybovala ale výsledok bol dobrý a muž spokojný. Budúci rok uvažujem o apple watch alebo možno zase pozriem nejaké testy na najlepší tablet a uvidím ako budem na tom s financiami 🙂

bobula46
24. apr 2019

Ja som kupovala multimeter na meranie napätia, odporu a tých blbosti :D potom nový kufrík na náradie keďže z toho starého sa mu s tým jeho "ľahkým" nákladom utrhli pánty, potom ešte hojdaciu sieť, klávesnica, pc myš, podložku pod myš s našou fotkou, vŕtačku, puzzle- to je naša zabavka, šachy tiež, plus také kadejaké spomienkové darčeky ako kľúčenka, pohár, osuška, rámik s fotkou....
Samozrejme som vsetko nekupovala v jeden rok, to len čo ma napadlo, je to praktické, originálne a možno som poradila :D
Môj manžel moc nie je na darčeky ako let balónom, skok z lietadla, bungee jumping ale veľmi ho potešil vstup na motokáry 🙂 je veľký milovník áut.
A ku sviatku samozrejme vždy nejaká torta/ koláčik (zo začiatku muffiny na podnose zviazané mašľou a v nich napichané sviečky 😂🤦) teraz už zvládam aj tortu plus u nás letí sladké tak nejaký kôš, v blogu mám čo som robila naposledy so sladkosťami 🙂 kukni ak chceš fotku 🙂

thoughtfulweirdo
24. apr 2019

Ja kupujem hlavne zážitkové darčeky, lebo na tie hmotné nemám fantáziu :D

lucyluv
24. apr 2019

Kurz otuzovania - Wim Hof metóda, ale tušila som, že z toho bude naozaj nadšený 🙂

monkabohdalova
24. apr 2019

Noc na strome Treehouse, a na okrúhle by som mu chcela zaplatiť jazdu vo formule v Trenčine;)

janinque
25. apr 2019

Z takych zaujimavejsich darcekov, ktore som darovala - napr. listky na lanovku z Tatranskej Lomnice na Lomnicky stit, alebo pestre ponozky od Ponozkovice.cz - chodili mu kazdy mesiac postou, takze to bolo take opakovane prekvapenie ;)

mladenca
25. apr 2019

listky na koncert, nejaky spolocny wellness alebo nejaky adrenalinovy zazitok, osobne u nas najviac vedu taketo darceky, ktore su akoby spolocne. Aby sme si uzili ten cas spolu. Aby sme mali konecne cas na seba 🙂

liv02
autor
29. apr 2019

@bobula46 tak tento komentár mi pohol asi zo všetkých najviac, presne tieto veci ako multimeter vŕtačka to je celý môj muž ďakujem pekne za radu

liv02
autor
29. apr 2019

Ďakujem všetkým sa super rady 🙂

marte1
2. máj 2019

Môj bude mať. Narodeniny teraz a darček už som vybrala takýto https://manboxeo.sk/eshop/debna-od-whiskey-xxl .nie presne tento ale debnu kde si môže uvariť vlastne pivo

chantallblue
3. jún 2019

Ak máš záujem o nejakú vtipnú tematiku odporúčam 🙂 https://svkfolklore.com/e-shop/necetuj-wi-pi/