Darček pre svokra

livia32102
3. nov 2020

Ahojte zienky... Idem si pre radu... Poradite mi co by som mohla darovať svokrovi na narodeniny? Dakujem za kazdu odpoved

andreatytler
4. nov 2020

@livia32102 Flasu alkoholu.

livia32102
autor
4. nov 2020

@andreatytler nepije alkohol

mayka730
4. nov 2020

Moj taktiež alkohol vôbec,urobila som ozdobený kosik z kavami ,energetakmi (keďže toto ma rad ) rôzne druhy energy drinkov,do toho kvet,osušku alebo tričkom z nejakým zábavným popisom ...záleží zas aj od veku ...

pribinak
4. nov 2020

Koľko ročný? Rozdiel či má 60 a rozdiel 80. Ak je mladší a vitálny čo tak napr udicu?

janeninka
4. nov 2020

@livia32102 ja by som sa tiez nebala darcekov na jedenie - rozne delikatesy:salámy, klobásy, ak ma rad palive tak nejake omacky, pasty, kava, sladkosti ale take premiovejsie.
Tazko radit bez veku a sposobu fungovania, ci aj take ako pekna kosela, sveter, kozeny opasok alebo take telove tricko neviditelne pod koselu by ho potesili...

nina004
4. nov 2020

@livia32102 Moji svokrovci majú radi trebárs keď dostanú poukaz na masáž. Nakoľko ich stále bolí chrbát. Inak trebárs nejaký kôš s klobasamy a syrmi ak je na slané alebo ak na sladké ,tak niečo sladké.

taminy
4. nov 2020

My sme zvykli aj ročné predplatné časopisu. ( Urob si sám, zakradkár, alebo s rybami nejaký...záleží aké má záujmy)

beata_ra
4. nov 2020

@livia32102 nejaky darcekovy kos so sladkostami, slanymi vecami, caj by som tam dala a kavu. Toto potesi snad kazdeho.

hettinka
4. nov 2020

Vitamíny a niečo dobre k tomu.

ivangeline
4. nov 2020

Slanú tortu alebo kyticu. 😁

penelope11
4. nov 2020

My sme robili naposledy taky velky balicek, ze aj caj, aj kava, aj cokolady, cipsy, taky darcekovy, viem, ze to nikdy cloveka nenahneva 🙂

danieli
4. nov 2020

predplatne casopisu? u nas aj toto potesi