icon

Dávate svokrám darčeky na Deň matiek?

10. máj 2026

Ahojte, dávate svokrám niečo ku dnu matiek ?

Strana
z2
anonym_7a32e2
10. máj 2026

Nie, nie je to moja matka

anonym_d49282
10. máj 2026

@anonym_autor nie a ani svojej mame 😆. Nemame vo zvyku robit taketo veci, pride nam to zbytocne

avatar
barka1
10. máj 2026

Nie. Ani mame. Som už staršia - 45, nikdy sme tento sviatok neoslavovali.
Navyše už keď, tak svokra nie je moja mama.
Ak by som v buducnosti mala nieco dostat od nevesty, bolo by to pre mna zvláštne a nepatricne.

avatar
zmrzlinka2021
10. máj 2026

@anonym_autor nie, ale ako vždy idem to pripomenúť jeho synovi 😂😂

avatar
titla
10. máj 2026

Nie, ale pomohla som dietatu vyrobit darcek pre babicku. A tiez pripomeniem jej synovi, aby nezabudol.

anonym_6c75e7
10. máj 2026

Nie, "svokre" nedávam ani partner jej nebude dávať, býva ďalej a nechystáme sa dnes na návštevu. Zvyknem dávať mamine ale sú na dovolenke tak tento rok nedám nič.
Ja mám dcéru malú ale už ráno hovorila partnerovi nech mi donesie kvety (nemuselo byť).

anonym_364395
10. máj 2026

@anonym_autor Áno, dávam

avatar
maca1984
10. máj 2026

Nie. Mamu mám len jednu.

avatar
anos18
10. máj 2026

@anonym_autor svokre nedávam, ani jej nezaprajem, nie je to moja mama. Ale mužovi pripomeniem, nech nezabudne na mamu. Mojej mame dávam darček

avatar
doriiis
10. máj 2026

Nie

avatar
zuzkaa1991
10. máj 2026

Ano kazdy rok jej dam dezert alebo nejakú cokoladu resp za nasu rodinu od nas, kedze si ju vážim tak isto na kazdy sviatok jej dam.malickost tak isto aj na mikulasa 😇😇

anonym_dcd48a
10. máj 2026
@titla

Nie, ale pomohla som dietatu vyrobit darcek pre babicku. A tiez pripomeniem jej synovi, aby nezabudol.

@titla baby a o čom je ten sviatok, keď treba pripomínať? Mne to pripadá také nasilu, lebo všetci,lebo sa patrí. Nerýpem, len som sa zamyslela

anonym_8df510
10. máj 2026

Je to moja matka? Nie je, takže tam je odpoveď. Ja blahoželám svojej mame, muž svojej.

avatar
katica06
10. máj 2026

Nie.

avatar
modrahruska
10. máj 2026

Nie, preco by som mala davat svokre darcek na den MATIEK 🤷‍♀️

avatar
marca12
10. máj 2026

Svokre dava darcek muz. Kupi kvet a cokoladu.

avatar
danieli
10. máj 2026

Ano davame, mamine, svokre a ked zila aj starej mamke, mamy zeny v zivote zvladnu aj nemozne a za mna si zasluzia vela lasky a podpory, ten kvietok ci bonboniera a mile slovo je minimum

anonym_7b8c62
10. máj 2026

darceky nie, ale rada napisem vsetkym matkam, na ktore si spomeniem, a napisem im ake su uzasne a nech si uziju svoj den 😘

avatar
bielasovicka
10. máj 2026

Svokre? Načo? Ved to není moja mama.

avatar
rachel36a
10. máj 2026

Ja nie, nie je to moja matka...muž samozrejme ano...dava vascinou kvet a bonbonieru...

avatar
mandzula
10. máj 2026

Boli sme so svokrou na zmrzku a pizzu, cas straveny spolu je najvacsi dar.

avatar
sense
10. máj 2026

Nie, ale chlapi poslal otca kúpiť máme kyticu a keď sa zobudí jej zavolá.

avatar
althejka
10. máj 2026

mojej manci ja a svojej mamci muz vzdy odnesie kvetinku.

avatar
blackcat8885
10. máj 2026

Nie iba mojej mame. Muž svojej tiež dá

avatar
sulavikova
10. máj 2026

A svokra vám dáva darček na Deň detí?

avatar
ivik4
10. máj 2026

Nie, ja svojej mame, muz svojej

anonym_486862
10. máj 2026

My zvykneme zavolat, ked sa nestretneme, co je caste, lebo byvame 60 km, teda keby bola moja mama tu, tak jej moj manzel kupi kvety, to iste svokre. Kedze mame deti, tak ich muz vedie k tomu, ze na den matiek maminke dame kvietok alebo mi nakreslia daky obrazok. A treba mysliet aj na stare mamy.
Moja svokra je moja druha mama a vazim si ju, lebo dobre vychovala svoje deti, vratane mojho muza. Takze ano, bud kupime spolocne kvety, nieco sladke alebo aspon telefonat, ze na nu myslime.

anonym_750cad
10. máj 2026
@mandzula

Boli sme so svokrou na zmrzku a pizzu, cas straveny spolu je najvacsi dar.

@mandzula Pre mna je dar, ked travim cas bez nej😃

avatar
mandzula
10. máj 2026
@anonym_750cad

@mandzula Pre mna je dar, ked travim cas bez nej😃

@anonym_750cad My sme mali obe stastie, ze sme si sadli, ja sa na nu vzdy tesim a aj ona na mna.

anonym_bf8c8c
10. máj 2026

Áno samozrejme

Strana
z2