Hodia sa tieto šaty na svadbu?

evakoc
30. júl 2022

Ahojte sme pozvani s manzelom na svadbu (jeho bratrancovi)....chcela by som vediet nazor ci sa hodia saty na svadbu ako host ci to nieje prilis. Ps: nie nemam v plane vyniknut viac ako nevesta preto sa pytam tak takych komentarov sa zdrzte. dakujem 😉

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucyluska
30. júl 2022

@evakoc veľmi pekne šaty, ale skôr veľmi slávnostné.

0silvia0
30. júl 2022

@evakoc krasne, ale skutocne zatienujuce...

bessie12
30. júl 2022

@evakoc ja mam objednane podobne, len v inej farbe, ale nakoniec som si kupila uplne jednoduche. Tieto su vhodne skor na ples. Poobzeraj sa po niecom jednoduchsom.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anita6666
30. júl 2022

Na svadbu ako host nevhodné

medina20
30. júl 2022

Sú krásne,ale na svadbu nie☺️

evakoc
autor
30. júl 2022

Dakujem za nazory 🙏👍

vifoncitta
30. júl 2022

Šaty pekne ale na svadbu nie

atasina
30. júl 2022

nie

zorkahorka
30. júl 2022

Su krasne, ale v lete by som riesila nieco lahsie a letne

lucinka1988
30. júl 2022

@evakoc na svadbu asi nie, na ples určite áno, šaty sú nádherné..Resp. na svadbu by som si ich dala v prípade, ak by sa niesla v naozaj veľkom štýle v nejakom kaštieli, zámku a pod a bola by som blízky príbuzný nevesty alebo ženícha, inak nie

sovica
30. júl 2022

Ak by to bola nejaká luxusná svadba, tak áno, sú vhodné. Ak je to klasická svadba niekde v kulturáku alebo pod holým nebom - stan atď., tak veľmi vhodné nie sú.

jaskolka
31. júl 2022

Ide o štýl svadby, niečo honosné, luxusné, tak áno. Bežná svadba v kultúrnom dome, alebo klasická sala, pripadne svadobný stan, tak nie, nehodia sa.
Skor na ples, či niečo také, inak sú nádherné.

kukulienka999
9. sep 2022

@evakoc mozem sa opytat, kde si našla tieto saty? Sú naozaj nádherne, nás čaká budúci rok taký luxusnejší ples a presne taký štýl siat sa mi paci

renatabystrica
9. sep 2022

@evakoc ja sa prikláňam k zienkam, na svadbu určite nie, ale inak su krásne.

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evakoc
autor
9. sep 2022

@kukulienka999 saty som kupovala v kosiciach ale uz dva a pol roka dozadu ale myslim ze su nadcasove 😍

kukulienka999
9. sep 2022

@evakoc sú, súhlasím 😊

evakoc
autor
9. sep 2022

Nakoniec som zvolila ine saty ale potom som aj lutova pretoze vela zien malo taketo "velmi slavnostne" ...nevadi nabuduce 😉

gertrudaosem
9. sep 2022

@evakoc nie