Hry na svadbu

aniee_aniee
9. aug 2022

Ahojtee🥰je sem asi veľa vydatých žien alebo ak máte nejake napady a pomôžete mi nejaké hry na svadbu aby sa hlavne zabavili hostia a spestril program ❤️Ďakujem, mám nejaké nápady ale ak viete niečo osvedčene budem rada

janka_266
9. aug 2022

@aniee_aniee našich hostí bavilo hlavne tancovanie, takze sme mali 2 kapely 😀 v podstate neboli prestávky medzi kolami. Klasické hry svadobné už mali opozerane 😃ale zvykne sa metlovy tanec, topankovy kviz, či tanečná súťaž pre deti.

gelifil
9. aug 2022

je sem - to čo je??

viestta
9. aug 2022

No ja neviem, ale čo som odpozorovala v momente keď začnú hry tak všetci fajčiari vybehnú "na jednu", na ženskom WC je tlačenica, staršie ročníky sa zbehnu do kúta a intenzivne "prepiwraju" zúčastnených aj nezucastnenych. Par "dobrovoľníkov" ostane v sále a gamemaker ich trápi aj proti ich vôli.

melanta
9. aug 2022

Jediné, čo som zažila, že ľudí ozaj bavilo, bolo "hej kočí". Ale potrebuješ na to ozaj skvelého moderátora a dobrý výber účastníkov hry. Inak súhlasím s viestta, hry a podobné aktivity sú zväčša zabíjač zábavy.

4stanka4
9. aug 2022

My sme mali na svadbe tancovanie s balonmi uviazanymi okolo noh a pary si ich navzajom praskali to sa nasim hostom velmi pacilo a bavilo ich ale top bol "koč" na tom sa bavime vsetci este aj 5 rokov po svadbe 😀 mali sme mat este 12 rocnych obdobi ale to sa uz nestihlo. My sme mali super DJ ktory nam to odmoderoval a celkovo sa stretla uzasna partia ludi, bavili sme sa do rana do pol 7 a to este hostia chodili ze co uz nehraju 😀

lulka321
9. aug 2022

@aniee_aniee no my sme mali dve hry, jeden bol topánkovy kvíz. Ale väčší úspech bolo, keď podľa chodidla mal môj muž spoznať mňa. Sedeli sme asi 10 v rade, muž mal zaviazané oci a po hráte skúšal, kde som ja 😅

majka1231990
9. aug 2022

My sme mali prichystanú iba svadobnú tombolu. A hostia sami počas zábavy povedali,že dajme si stoličkový a potom aj balónový tanec..

wivienka111
9. aug 2022

@viestta to asi ako kde, co my sme boli posledne razy na svadbe tak vobec to takto nebolo, mladi bez problemov sa zucastnovali na roznych hrach, vsimla som si, ze teraz dost idu aj take, ze pusti sa ukazka nejakej pesnicky z filmu, serialu a to sa hada, potom ten topankovy kviz, kocis a taketo a to je fajn 🙂

elizabet173
9. aug 2022

@aniee_aniee pozri na stránku https://mojasvadba.zoznam.sk/, nájdeš tam, čo potrebuješ, ale ja som rada, keď je medzi tanečnými kolami možnosť sa porozprávať s ľuďmi, s ktorými sa málokedy stretneme
@viestta ja s partnerom patríme práve k tým, ktorí unikajú pred takýmto typom zábavy a la detský tábor. Na fajčiarsku prestávku utekajú vtedy aj nefajčiari a na WC ide aj ten, komu sa nechce a kto bol pred pol hodinou.

elizabet173
9. aug 2022

@wivienka111 je to asi individuálne, podľa zloženia rodiny a počtu ľudí, ktorých takáto forma zábavy teší

viestta
9. aug 2022

@elizabet173 presne, keď hrá hudba neporozpravas sa, keď nehrá tak je aká taka šanca na rozhovor. Alebo si idú ľudia pokecať mimo sálu presne v tej pauze na hry. Nezabudnem na jednu svadbu, kde sa premietal skoro hodinový zostrih zo zivora mladomanželov. Ako také je to fajn, premietnuť par fotiek z detstva a mladosti, ale čo je veľa je príliš.