Kedy je čas na vydaj?

28. jún 2022

Po akom case ste si povedali ze sa chcete vziat a specatit Vas vztah aj oficialne? Preto sa pytam,lebo ja s tym mojim sa nemôzem ani po 5 tich rokoch dopatrat do svadby.Deti nemame a ani nechceme.Naco.Chceme zit iba pre seba.

shewinka
28. jún 2022

sestra so svagrom po 11 rokoch

autor
28. jún 2022

@shewinka nakoniec sa dockali,super.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
28. jún 2022

@cocolino234 ja mam 34,partner 43.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
28. jún 2022

@cocolino234 kecame o tom stale praveze,pise ze nema na prsten,ze v tejto dobe je vsetko drahe,ze on malo zaraba...tak uz neviem co robit...och

shewinka
28. jún 2022

@cocolino234 mozno z ineho sudka, a ak nechces vobec neodpovedaj, ale som zvedava, prečo ste sa rozhodli ze nechcete dieta? My to mame naopak, nechceme svadbu, ale dieta ano 🙂

autor
28. jún 2022

@shewinka tak sme sa rozhodli,necitime to tak v sebe skratka.

autor
28. jún 2022

@shewinka a preco chcete dieta? Mna by praveze zaujimalo co Vas k tomu vedie?Slusne sa pytam,fakt ma to zaujima.

shewinka
28. jún 2022

citime to tak obaja, mame s priatelom krasny vztah, uzivame si jeden druheho, ale citime, ze nas vztah a nasa domacnost bude dokonala, ked tam bude behat to male 🙂 hlavne potom co som jedno dietatko potratila. Citime, ze este nie sme “komoletni”

autor
28. jún 2022

@shewinka a kolko mate rokov ak sa smiem spytat?

shewinka
28. jún 2022

ja mam 31 a priatel 38

autor
28. jún 2022

@shewinka to ste este mladi...to nie ako my😁

autor
28. jún 2022

@shewinka ja nemam nic proti detom,ale viem ze by som materstvo nedala...tak chapes...nemam na vyber.

shewinka
28. jún 2022

ooo dakujeme, taky kompliment sme dlho nepoculi 😂 skor je to o tom nastaveni, odkedy sme sa dali dokopy, vedeli sme ze chceme rodinu (vedeli sme to aj predtym, ale asi sme doteraz nemali toho spravneho partnera)

autor
28. jún 2022

@shewinka ja zasa obdivujem taketo pary,ze to hned vedia,ze to skratka CHCU a aj to uskutocnia.My to takto nemame a preto neplodime.Premyslame mozgom skôr ako tym dolnym😉

shewinka
28. jún 2022

ja osobne si neviem, resp nechcem predstavit zeby sme deti nemali (ano moze sa stat aj to) ale dobrovolne sme sa preto nerozhodli. Keby to je na mne, pokusame sa o dieta aj hned 😂

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
shewinka
28. jún 2022

zas ani my nepremyslame len “tym dole” najprv sme zabezpecili vsetko hmotne, aby zubrienke nic v uvodzovkach nechybalo, mame obaja vzdelanie, zamestnania ziadne leasingy na auta a podobne. Neideme do toho akosi bezhlavo

autor
28. jún 2022

@shewinka a preco si to nevies predstavit nemat dieta? Co je na tom take skvele.Fakt ma to zaujima.Ja to vidim uplne inak.Ja by som sa v materstve strasne trapila a trpeli by sme ...takto to mame my.Asi sme divni...

shewinka
28. jún 2022

preco divni? Kazdy ma uplne ine nastavenia mysle a vnimania. A prečo si to neviem predstavit? Popravdepovedane neviem, neviem ti nato odpovedat. Mam rada deti, chcem byt matkou, chcem darovat mojmu dietatu zivot, chcem aby zo mna a z priatela boli rodicia, citim to tak, ze co bolo darovane mne (obaja sme mali krasne detstvo) chcem darovat dalej mojim detom. Ale zaroven chapem a nijako nepozeram cez prsty na ludi,
ktori sa rozhodli dieta nemat.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
28. jún 2022

@shewinka tak drzim palce.Ked to tak chcete,tak to tak aj bude.

shewinka
28. jún 2022

@autor Ďakujem, verim, ze nam bude dopriate 🙂

autor
28. jún 2022

@cocolino234 vies,nas zivot tak doj**al, ze sme sa takto rozhodli a viem ze to nezmenime,ale tak ten prsten a svadba by ma potesila veru.

autor
28. jún 2022

@shewinka urcite ano...drzim palce

shewinka
28. jún 2022

@autor vidis ja som zas natom opačne so svadbou, netuzim ani po svadbe ani po prsteni. Neviem preco, nikdy som potom netuzila ani ako mladsia.

autor
28. jún 2022

@shewinka krasne napisane,vidno ze si velmi inteligentna

autor
28. jún 2022

@shewinka ja ano,ale nam staci mala svadba ...urcite nie 200 ludi

shewinka
28. jún 2022

@autor mne priatel povedal, ze sa vezmeme ked budeme stari, aby ked umrie som mala vdovsky dochodok 😂