Kupujete partnerovi darček k Vianociam?

tanulik16
17. dec 2019

Kupujete su navzajom darceky k Vianociam? Co kupujete? Zatial nic nemam len knihu

caroline_
17. dec 2019

My si nedávame nič ani na vianoce, ani na sviatky a výročia, príde nám to zbytočné :D

tosomja
17. dec 2019

Samozrejme, ze kupujem. Minuly rok dostal ponozky vianocny motiv, vianocnu gulu s venovanim a hackovaneho kocura 😂 my len take drobnosti, srandovne.
Tento rok dostane retro hodinky, a ja neviem. Asi vybavu pre babatko 😂😂 aspon nemusi velmi rozmyslat 😉

miadi
17. dec 2019

Nemam zatial nic. Mm je ako tie slovenske deti “‘Mà vsetko” hodiniek mà 7. Ponožiek znackovych cez 50. Knihy nečita. Oblecko si musi vybrat sam. Raz som mu kupila Bench bundu jeho styl poslal ma ju vratit ze uz mà podobnu. Tricko vtipne ze daddy je superhero na seba nikdy nenavliekol. Nema rad zbytocnosti. Paradoxne ma rad pohladnice-tu sa davaju osobne. Tak mam jednu hraciu ze zjedol ju pes a teraz prdi vianocne melodie😆jedine co mà rad je ked ho pozvem do restiky (co je u nas cez $100) v January dostane syna tak som si kupila čelenku na ktorej je umely darcek ze si to dam na vianocnu veceru na hlavu tadaaa tu je tvoj naj dar.. no mala to uz pred nim vytiahla a ofrflal ze vyhodene$ 😆 takze ja si snim uz extra starosti nerobim. Vianocne darceky su hlavne pre deti. On mne teda ked nieco chcem a par x spomeniem kupi a tie roky ked sa citim ze nic nepotrebujem ma prekvapi maličkostou. Ked bude syncek vacsi dostane mm na vianoce drone 😃a mozu sa stym hrat spolu. Este mu mozno vymyslim do vianoc nejaku srandu. Nieco prakticke do domu co chcem ja 😆

ivkazba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivkazba
17. dec 2019

Môj si zaželal papuče, vraj chce začať nosiť. Tak na to som zvedavá. Mimo toho som mu kúpila knižku, mikinu, ponožky, obľúbené drahšie víno, parfem a poukaz na masáž.

z1984
17. dec 2019

Mikina ponozky penazenka krem na strie lebo chudne 😄

annlia
17. dec 2019

My si kupujeme darčeky, veci celoročne čiže na Vianoce si dávame iba nejaké maličkosti alebo povieme si navzájom čo potrebujeme a to si kúpime 🙂

aleshka_supermama
17. dec 2019

@tanulik16 minulý rok som môjmu dala baristicky kurz máme reštauráciu a celý rok som počúvala akoby si rad spravil ten kurz. Bol fakt prekvapený lebo to absolútne nečakal, ja som taká že počúvam celý rok čo by chcel on je taky ze ma vôbec nevníma nepočúva 🤦‍♀️.

modrykoniicek
17. dec 2019

Ja som môjmu kúpila tričká, veľkú kozmetickú tašku s penou na holenie atď atď a reprák na bluetooth lebo pôvodný sa mu kazí.

Chcela som autokameru ale predávajúci mi povedal, že tá značka je oničom a za veľké peniaze.

Pozerala som náradie... Ale kedže neviem presne čo už má a čo nie tak radšej vyberieme spolu.

A knižku som chcela.A tá by mu urobila obrovskú radosť.Ale nikde ju nemali ani v eshope.

Ale nekupujeme si preto, že vianoce idú.Ale tak pre radosť.To čo sa zíde.

petulda333
18. dec 2019

Spolocny som kupila listky na Kabat a jemu hokejovy dres s podpismy hracov

simona92101
19. dec 2019

@tanulik16 ak mozem poradit,kup nieco co vyuzijete spolocne,napr.poukazku na welnes,pobyt,listky do kina.my si kupujeme vzdy spolocny darcek=zazitok/vylet.

samrolka2019
19. dec 2019

Moj rad vari tak som mu nakupila kvalitne korenie z celeho sveta cez gurmantravel.sk a kucharku francuzsku + 3ks oblecenia

lenka2710
19. dec 2019

@tanulik16 ja som mu kúpila knihu, tričká, župan a fit náramok
Sme spolu 12 rokov,ale vždy si niečo kúpime,aby aj naša malá videla,že sme poslúchali aj my 😁 a inak,aj ja si kupujem sama ale tento rok dostanem novy telefón, už je to totiž nevyhnutnosť 😊

0laracroft0
22. dec 2019

@bobula46 Černochove tabuľky? 😄 To aj môj dostal minule Vianoce. ja som myslela že len ten môj pýta veci do garáže typu uťahovačka kompresor zváračka knihu fiat 125 ale vidím že je to tu bežne 🙂

bobula46
22. dec 2019

@0laracroft0 áno 😀 môj manžel je posadnutý autami, najmä staršími. Kedysi si kúpil dvojkového golfa tak som mu kúpila knihu o ňom. Mal ju prečítanú asi za týždeň 😁 a teda on moc na čítanie nie je.
Ale veci ku autu vždy iba také čo povie on 😀 tak isto ako kozmetiku kupuje on mne 😀 iba mu odfotím do telefónu 😀

0laracroft0
22. dec 2019

@bobula46 ja sa mu neodvažujem kúpiť nič do garáže, lebo o tom nemám ani sajnu. Podarilo sa mi len tie Cernochove tabuľky... pružnosť pevnosť 😄😄😄 a knižky o autách starých. Tvoj bude asi podobný technicky typ ako môj 😁neštudoval na STU??

bobula46
22. dec 2019

@0laracroft0 tie knižky sa volali Jak na to? A vždy to bolo zamerané na nejaké auto plus ročník. 😀 No spomína že to bol najlepší darček 😀
Nie, chodil na UNIZU, ale tiež zamerané na techniku 🙂 keď ja by som ho niekedy aj rada počúvala, len ja nemám ani šajnu o čom rozpráva 😂 sa cítim ako Penny z Big Ben Theory 😂

0laracroft0
22. dec 2019

@bobula46 no môj sa práve najviac tešil z tabuliek lebo že jedna z tých časti sa ťažko zháňa 😁 keď rozpráva napr. o zváraní, on to vie podať ako učiteľ malému ziacikovi, čiže obvykle aj ja pochopím ale to len kvôli jeho vysvetlovaciemu talentu. Ja som tento rok nekúpila nič technické asi bude pod stromčekom sklamaný 😄 ale myslím si že takýto inžinieri sú veľmi dobrí chlapi, aspoň podľa mojej skromnej skúsenosti 🙂🙂🙂

jana_eyre_2
22. dec 2019

Môj potreboval nový mobil, tak si ho zaobstaral, dal mi ho aby som ho zabalila a zabudol nan 😅 ja som mu kúpila zastrihavac vlasov a brady a šál..

0laracroft0
22. dec 2019

Ja som skreckovala od októbra... 2 knihy, prírodný krem a deo, mikina a merino trenky, uhackovanu deku z merina 🙂

siska53
22. dec 2019

@teressa30 vacsinou to skončí pri nejakej vonavke a sprchaci.. obcas nejake oblecko typu pyzamo a pod.

adelakom12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
z1984
26. dec 2019

@adelakom12 ja by som skor asi vyskusala.ho niekam vziat a zaplatit mu kurz. Nie kazdeho to bavi. Kupis mu drahu vystroj a mozno ju ani nevyuzije. Ja som lyzovala ako mala a teraz sa bojim . S manzelom sme sa dohodli ze na rok pojdeme niekam a bud mi zaplati kurz alebo sam ma bude ucit. Poziciame vystroj.