Kupujú vám vaše polovičky nejaké prekvapenie na MDŽ?

8. mar 2022

Ahojte kupujú vám vaše polovičky nejaké prekvapenie na MDŽ?

babulkomale
8. mar 2022

@jaroe starost? Skus to brat ako radost 🙂

lasona
8. mar 2022

Nie nič nekupuje, ani neblahozela

tosomja
8. mar 2022

Uz to nie je prekvapenie, ale mile od priatela, ze som dostala kvety a aj moje male dievcata. 😍 prvy rok to bolo prekvapenie, lebo od ex som sa nikdy nedockala ziadneho "gesta" na ziaden sviatok. Kym som si to nekupila sama.

julka828
8. mar 2022

@babulkomale a ake kvety do zahrady ?

babulkomale
8. mar 2022

@julka828 kríky, trvalky...co ma napadne 🙂 budujem velku okrasnu zahradu takze stale je co kupovat

alexi2211
8. mar 2022

Kvietky nejaké, teraz som tiež dostala tulipány, tie mám v tomto období najradšej 🙂

a_alexandra_a
8. mar 2022

@deti95060810 tvoj muž ťa chcel obdarovať a ty si odmietla? prečo?

vroni
8. mar 2022

Môj muž MDŽ ignoruje z princípu. Nepovedal z akého, takže neviem, ale proste na MDŽ od neho nedostanem nič. Ja sa z toho ale úškrnam, lebo inak na meniny, narodeniny, výročia ci vianoce darčekuje a nosí kytice (na Vianoce nie), ale MDŽ mu je z nejakých záhadných pričin tŕňom v oku a tvári sa, že neexistuje.

martul
8. mar 2022

@a_alexandra_a prečo preboha podpapucnik. Dostáva výplatu v hotovosti, dôjde domov povie koľko dostal, ja ich odložím. Manžel má fyzicky náročnú prácu, ja som ekonómka. Platom účty cez internet, chodím do obchodu v meste kde pracujem, tu u nás na dedine zdochol pes. Všetko čo potrebujeme platiť jeden druhému povieme....nepytame sa, aby si ma zas nechytila za slovíčko. Spoločne hospodárime. Účet v banke je spoločný. Je na t niečo zlé! Zarábame totálne rozdielne. Nikdy sme nikomi nič nevyčítali, lebo sme o všetkom vedeli. Proste spolu.

a_alexandra_a
9. mar 2022

@martul tak z toho čo si napísala v prvom komentári to vyznelo úplne tak, že je pod papučou... keďže si napísala, že ti odovzdá výplatu do posledného centu... ale tak každému ako vyhovuje

banderaska29
9. mar 2022

môj nemal kedy kedže do noci pracoval, ale vynahradil mi to v spálni... zbavil ma pavúka ktorý bol extrémne veľký a spal si v rohu 😀 😝 no a potom samozrejme.. romantika 😀 ♥ to mi bohate stačilo 🙂

maged
6. mar 2024

@123kika1234 úžasné kveti