Kupujú vám vaše polovičky nejaké prekvapenie na MDŽ?

8. mar 2022

Ahojte kupujú vám vaše polovičky nejaké prekvapenie na MDŽ?

ajko2011
8. mar 2022

Kvety 🙂

martul
8. mar 2022

Prekvapenie je už vo váze. Potešilo, ale nejak to neriešim, nepotrpím si na to, že mi musí niečo dať. Ja skôr vnímam také bežné veci, povie mi ráno nech sa mi darí, že ma miluje, .....večer čo bolo v robote, výplatu mi dá do posledného centu😉

ivca88
8. mar 2022

Takéto "sviatky" riešime jedlom.
Donuteria, alebo cukráreň, alebo tak.
Osobne si na toto vôbec nepotrpim, takže to beriem len ako ospravedlnenie na to, aby som si bez výčitiek dala niečo vysokokaloricke 🤞🤣🤣

petamich
8. mar 2022

@ivca88 boze ja tiez dufam, ze namiesto kvetov donesie donuty 😂😂 ale kedze kvetinarstvo je v office a donuty nie 🤷‍♀️

ivca88
8. mar 2022

@petamich ja som mala minule z LA donuteria Kinder bueno a týždne sa mi len o tej chuti sníva 🤷🤣🤣🤣
Z kvetov nič nemám. Ale z tohto sa aspoň najem 🤣

herriett
8. mar 2022

Mna cakali ranajky-cerstvo upecene croasanty-aby som nahodou neschudla 😁 a krasna orchidea 🥰

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
8. mar 2022

@ivca88 pozera tu na mna od rana na FB tyzdnovy special slany karamel, tusim to idem tomu mojmu muzovi "nenapadne" naznacit 😃😃

pauli_s
8. mar 2022

Akurát som mu písala, nech mi nič nekupuje, ešte mám vo váze kvety, čo mi kúpil minulý týždeň len tak. Radšej nech sa večer ideme spolu najesť niekam 🙂

deti95060810
8. mar 2022

môj chcel... odmietla som, že nepotrebujem.

hederamonstera
8. mar 2022

Nie😔 ani po porode som nic nedostala🤷🏻‍♀️ Nemam romantika😬

a_alexandra_a
8. mar 2022

Mne sa veľmi páči, keď je muž pozorný, len tak v bežné dni, ale aj dnes. Je pekné, keď muž vie zostať gentleman, vie čo sa patrí, ale na druhej strane aj ženy musia vedieť prijať obdarovanie. Neviem si predstaviť, že môj muž by ma chcel obdariť a ja by som odmietla, že to nepotrebujem. To sú také malé milé gestá, ktoré vždy potešia.
@martul výplatu ti dá do posledného centu? Pán je podpapučník? 🙂

tani777
8. mar 2022

Muz davno vie,ze si nepotrpim na taketo "prikazane" sviatky..casto ma potesi len tak,ked vie,ze sa mi to zide 😁 ked vie,ze som mala blby den,alebo mam pms,alebo len tak..ked zajde sam do obchodu,donesie aj mne nieco,keksik,buchtu.. 🙂 ja som nikdy nechcela kvety,radsej sa na nich pozriem v krasnej zahrade,ako ich mat vo vaze a potom vyhodit

19mmm71
8. mar 2022

kvetinky a večera,roky rokuce a milujem to

jaskolka
8. mar 2022

Kvet, bonboniera, koláčik, keramické srdiečko... Kedy čo mu napadne... Uvidíme, čo to bude tentokrát 🙂

peterfeher1975
8. mar 2022
catherinah
8. mar 2022

Nie, nic mi nedáva. Ani nevie hadam, aky je deň 😃

julka828
8. mar 2022

Dostala som kvety od ocka od brata ruzu a poobede mi manzel donesie dalsi kvet ale take v kvetinacoch ne tie co za tri dni zvadnu 🙂 ja sa vzdy hrozne tesim kvetom

janewithane
8. mar 2022

Dostala som zatiaľ len pusu s tým, že nič pre mňa nemá (je stále možné, že sa z prace ešte vráti s marcipanom alebo donutom) ale on vie, že oveľa radšej mám prekvapenia len tak ;)

henka123123
8. mar 2022

Nie nic.kvety neznasam a sladke nejem...

poopsie
8. mar 2022

Dal mi čokoládu, ktorú sme spolu zjedli ☺️

mirkaveron
8. mar 2022

@hederamonstera po pôrode mi môj kúpil prsteň ale nezabudol dodať že som mu povedala ze sa to musí 😂😂 taký romantik je tak sa netráp niektorým to nedocvakne

123kika1234
8. mar 2022

Kvietky. ❤

drzaopica
8. mar 2022

Vždy buď kvet, alebo zakusky

xeniii
8. mar 2022

Buď kvet alebo navarí večeru, ale teda poteším sa aj jednému aj druhému, ale teší ma aj to, že chodí zakaždým domov s úsmevom, že nepríde znechutený, ufrflaný 🙂

anna_maria1
8. mar 2022

Tiez som dostala kvietky 🙂 Je to mile a pekne gesto 🙂

travelllerka
8. mar 2022

Ja myslím, že môj muz ani netuší, že je dáke MDŽ, ale už som mu povedala, že môžeme dnes spolu dakde vybehnúť, pre mňa je navzacnejsi čas, ktorý spolu strávime bez detí :D

jaroe
8. mar 2022

@catherinah myslím, že u nás to bude podobne.😁Ale my obaja takéto sviatky ignorujeme. Je to zbytočná starosť navyše. Viem, neromantické, ale tak to berieme.

babulkomale
8. mar 2022

Vcera sme si boli sadnúť na zakusky a kavu, dnes som dostala kvety rezane aj do zahrady 💝 tesim sa 💐
Coskoro bude vyrocie svadby, uz vyberam dalsie co kupime do zahrady 😍 tam vydrzia desatrocia...

jvlo
8. mar 2022

Asi prinesie dáke pekné kvety, ale viac by ma potesil, keby prisiel na cas z práce a mohla by som ist behat 😀