Mali ste niekto svadbu v zahraničí na pláži?

janka95
22. jún 2020

Zaujímalo by ma či ste tu niekto mali svadbu v zahraničí na pláži, len vo dvojici. My plánujeme ísť cez agentúru yachtwedding aj s naším 5 ročným synčekom. Najviac sa mi páči Maurícius 🙂 poprosím vaše skúsenosti, názory, postrehy z takejto svadby. Snáď sa tu niekto nájde kto bol 🙂

janinah
22. jún 2020

toto plánovať v korona čase? prepáč,ale treba riskovať?,ostanete kdesi trčať,cez letiská treba ísť,možno karanteny riešiť....

veronikaszabova
22. jún 2020

@janinah ved nikde nepise, ze to chce riesit toto leto.

janka95
autor
22. jún 2020

@janinah bože ľudia vy ste už úplne prepnuty. Pisem že chcem skúsenosti od ludi čo takú svadbu mali. Kde ste sa dočítali že letíme teraz? Koronu riešte v iných diskusiách. Plánujeme ju o rok možno neskôr podľa situácie 🙂

sapetka
22. jún 2020

@janka95 aj teraz by som isla🙂predstava pekna drzim prsty🤞

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka95
autor
22. jún 2020

@sapetka ďakujem pekne. Priateľ chcel ísť ozaj už v novembri ale už keď sme toľko čakali pôjdeme o pár mesiacov neskôr =D

@veronika4495 máš pravdu korona nezmizne,a ďakujem, ja neznášam byť stredobodom pozornosti a predstava veľkej svadby mi naháňa skôr stres ako radosť 😂 o svadbe na pláži som snívala už od mala 🙂

daganov
22. jún 2020

@janka95 mala moja kamarátka asi pred dvomi, tromi rokmi, maximálna spokojnosť. Vydávala sa už staršia a neželala si cirkus pre celú dedinu a pozývať babky a tetky, ktoré dvadsať rokov nevidela. Boli tam len oni dvaja a jej brat so ženou - svedkovia a na SK potom urobili slávnostný obed v reštaurácii pre rodičov, krstných a súrodencov, myslím že okolo 12-14 ľudí, to už neviem presne. A ešte niečo, jej manžel má totálny odpor k tancu, tak bol rád, že sa tomu vyhol, že nebola klasická svadba s tancom.

lija22
22. jún 2020

kedysi sme taku chceli. uz ani neviemaku destinaciu sme chceli,ale sobas v nej u nas nie je pravoplatny, niekde je,niekde nie je, dalej milion listin treba dat prelozit co bolo aj dost penazi. obrad nie je drahy, celkovo to vyjde ako dovolenka ale papierovacky okolo toho, to sa mi nepozdavalo vobec. takze aj toto si pozistuj

janka95
autor
22. jún 2020

@daganov no ja mam v auguste 25 ale s priateľom sme spolu už 9 rokov a mame 5 ročného syna čiže ja už aj preto nechcem robiť veľkú svadbu a tanec tiež, partner neznáša tancovať. =D obaja milujeme more a keď tam budeme aj a nasim krpcom boli by to krásne. *mne by tam nikto nechýbal :D

janka95
autor
22. jún 2020

@lija22 áno viem. Priateľ chce ísť na Maledivy (to by sme sa pred odletom museli zobrať na úrade) a tam by bola symbolická svadba u nás nie platným certifikátom co je pre mňa blbosť. Preto sme sa dohodli na Mauríciu kde je ten sobáš platný 🙂 a áno ale čo dnes nestojí. Kamarátka mala minulý rok svadbu a vyšla ich 10 000€ aj keď sa im vrátil dáke peniažky aj tak je to oveľa viac ako by nás vyšla takáto vysnivana svadba 🙂

sofiia87
22. jún 2020

My sme mali naplanovanu svadbu na plazi, len my + dvaja svedkovia. Obaja sme z rozvedenych rodin a mino ineho by sme si usetrili kopu neprijemnych hadok. Len som do toho otehotnela a uz som nechcela na taku dlhu cestu, kedze mi bolo furt zle. Za mna je to super riesenie, ale musite s tym suhlasit obaja, aby potom jeden alebo druhy nelutoval, ze nemal taku tu nacechranu svadbu. Tiez sme sprvu oslovili agenturu, no nakoniec sme si to chceli riesit po svojom ( vela cestujeme na vlastnu past) a usetrili by sme tym trochu. Jedine na co ai dajte pozor je, aby vam uznali sobas ako platny, a nemuseli ste sa tu brat na urade. A blbe komentare si nevsimaj, sprav tak ako citite a ako sa to bude pacit vam. Vacsibou to hejtuju ludia, ktori nevytiahli paty z rodnej viesky 😉

daganov
22. jún 2020

@janka95 pozri ešte na mojasvadba - tam by mohli byť podobné diskusie

janka95
autor
23. jún 2020

@sofiia87 dakujem. My nechceme svadbu veľkú ani jeden ani druhý. Z rodinných dôvodov tiež nechcem rodičov spolu na svadbe čiže tak. Je to o nás pre nás, a ostatní nech majú svoj názor. 🙂 rodina to musí prijať. Hlavne keď si všetko musíme platiť sami 🙂 🙂

jankarec
23. jún 2020

ja som mala na Mauriziuse a odporucam,. prve tri dni opalovanie, veget. potom svadba a po nej zas len veget. o romantike ani nemusim hovorit 🙂

len_nig
23. jún 2020

Ahoj, my sme mali svadbu minulý rok cez YachtWedding na Mauriciuse, kludne napíš 🙂

janka95
autor
23. jún 2020

@len_nig skvelé píšem ss. 🙂

daisy89
24. jan 2021

Ahoj, len tak pre info by ma zaujímalo či si už kontaktovala agentúru prípadne či ste niečo dohodli 🙂 tiež s nimi dohadujeme. Prajem nech to výjde! 🙂

ninka2018
25. mar 2021

@len_nig ahoj,kolko Vas vysla cca ta svadba?

len_nig
25. mar 2021

@ninka2018 keď chces napíš ss 😊 ale tak vo všeobecnosti aj tak si to neporovnas lebo cena leteniek,neviem ake ubytko si vyberiete atď 😊 máš tam rôzne balíčky