Máte už vianočnú výzdobu?

jelenena
29. nov 2013

ahojte uz mate nahodenu vianocnu vyzdobu ci sa este len chystate ?

koniarova
29. nov 2013

Času a času. 😉

marcela1992
29. nov 2013

ja sa chystam davat buducu vikend

maca_p
29. nov 2013

este nehori, vianoce zacinaju pre mna den pred vianocami a koncia prvy januarovy tyzden. ... 😉

iconka
29. nov 2013

Absolutne nie. V nedelu nachystam adventny veniec a ostatne az najskor vikend pred vianocami. Citila by som sa ako v obchode, keby to uz teraz povytahujem a nemalo by to svoje caro. 😉

lienka9933
29. nov 2013

U nás to vypukne až po Mikulášovi 🙂

cukrovinka
29. nov 2013

v nedelu by som chcela 🙂 🙂 🙂 🙂

dejnas
29. nov 2013

fuuu, veď ešte ani advent nezačal.... mám pocit, že onedlho sa prispôsobíme reklamovému vymývaniu mozgov a stromčeky budeme robiť týždeň po dušičkách 😅

sundance
29. nov 2013

my už máme vnútri, a vonku budeme dávať teraz cez víkend 😎

anw
29. nov 2013

Tak aby ste vedeli ja uz veru vyzdobene mam...Balkon vyblikuje....vnutri tiez skoro hotovo...a najradsej by som uz vytiahla aj stromcek veru....ale ten robime vzdy az 23 vecer....Ja zboznujem Vianoce a mohla by som mat takto aj cely rok 😝 😝 😝 😝 ... takze my sa uz vytesujeme z Vianoc teraz....

dupinka
29. nov 2013

chystám sa na Mikuláša vyzdobiť byt, adventný veniec už ale dám v nedeľu 1.12, nech tá atmosféra stojí za to.... Nepríde mi to ako v obchode, lebo domáce ozdoby nie sú gýčoviny. Bola by škoda tieto krásne sviatky odbiť víkendom pred a víkendom po Štedrom dni.

lehotka
29. nov 2013

Ja az po Mikulasovi...

zuzkat1
29. nov 2013

My uz mame🙂ale zas ja to neprehanam. Len par veci +obrusy.

deinad
29. nov 2013

este nemam, ale uz coskoro vyzdobu nahodim, ja zboznujem Vianoce a milujem tu pohodu, vyzdobu, sviecky, jednoducho to vytvara uzasnu atmosferu a teplo domova a zaroven sa dlho tesim z vianocneho obdobia, tyzden pred Vianocami je pre mna uz neskoro, pre mna ideal je okolo Mikulasa zacat 🙂

bubelko
29. nov 2013

od pondelka nam svieti balkon a od dnes je na stole adventny svietnik. a mozno este buduci tyzden kupim nejake ozdoby na okna a vyvesim pred dvere hviezdy miesto pismen. viac toho roku nebude, kedze ideme na sviatky prec 😉

brisilda
29. nov 2013

nam nosi vyzdobu Mikulas 🙂

maja2039
29. nov 2013

Zajtra zdobime 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

amadora
29. nov 2013

o týždeň, možno o dva

timotea244
29. nov 2013

ešte nie...až po Mikulášovi cez víkend...

selema
29. nov 2013

my ešte nie, v nedeľu vyberiem len adventný veniec a výzdobu začínam robiť vždy až na Mikuláša ... stromček až 23.12 alebo 24.12 podľa toho, ako budeme stíhať 😉

henikav
29. nov 2013

Ako vidim robime ako vela inych rodin, vikend po Mikulasovi. Pretoze to je prave taky cas ze sa z vyzdoby tesime este aj na Vianoce, keby sme ju tu mali ovela dlhsie, do Vianoc by sa nam aj zunovala

lubina
29. nov 2013

zajtra dam adventny veniec a viem, ze potom uz dcery budu chciet cosi pripravit "pre Mikulasa", aby na nas dom nezabudol 🙂, takze urcite nieco male pred Mikulasom dame, ale normalna vianocna vyzdoba az vikend po Mikulasovi....

katy1979
29. nov 2013

Tento vikend len adventak ostatne az po mikulasovi ci az tyzden po

veronicka1901
29. nov 2013

Ja s vyzdobou velmi skromne. Teraz vytiahnem adventny veniec, v polovici decembra maly stromcek a velky strom zdobime az pred Vianocami. Ale tento rok asi velky ani nebude, lebo od 22. 12. do 4. 1. sme s celou rodinou u sestry v Anglicku 🙂.

zuzkalujza
29. nov 2013

Ja sa chystám v nedeľu vytiahnuť nejaké tie mikulášske ozdôbky 🙂

sse
29. nov 2013

Ja priebežne od prvej adventnej nedele 🙂

lejlla
29. nov 2013

Ano mam vyzdobene okna a svetielka davame na mikulasa.stromcek zdobime 23.12.

tomasko9
29. nov 2013

Tak ,ja ešte nemam, ale už čo chvila začinam, dnes som iba upiekla medovniky a zajtra pokračujem šitie srdiečok na vyzdobenia okna v kuchyni

bahira1962012
29. nov 2013

tak obrus,nalepky na oknách,adventné vrecuška nad dverami zavesené,oblečko mikuláš na flaši 😀 veniec na dverách 🙂

janicka11
29. nov 2013

ahojte ja asi buduci tyzden zacnem vlastne okolo Mikulasa ako kazdy rok..Ja vyzdobu vianoce milujem ma to svoje caro ked to ten mesiac doma obdivujeme hlavne deti,a noe tyzden a skovat vsetko...

svano
29. nov 2013

Môj muž si teraz zmyslel prerábať, tak ani neviem kde máme ozdoby. Budem rada,keď stihnem upratať.

barny
29. nov 2013

nie nemam casu dost aj tyzden pred, jedine co dam je adventny veniec na stol tento vikend a hotovo