Nakupujete už vianočné darčeky?

blog_betka
4. nov 2022

Nakupujete už na Vianoce darčeky?
Či na poslednú chvíľu kupujete?

mimi3008
4. nov 2022

@blog_betka ja si vacsinu veci (vo vsetkych moznych oblastiach) nexhavam na poslednu chvilu😁co samozrejme nie je dobre, takza ratam,ze tak o mesiac zacnem pomaly premyslat, co komu🤭

ana82
4. nov 2022

väščina kúpená, na ceste, alebo vymyslená 🙂

pribinak
4. nov 2022

@blog_betka mam prestavu čo chcem kúpiť, ale nakupujem na posledný amen

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blog_betka
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinkatinka
4. nov 2022

Uz nieco mam, zvysok dokupim v najblizsej dobe.

dankabetka
4. nov 2022

Po minulorocnej skusenosti, kedy sme od 13.12 boli doma vsetci v karantene a vianoce pred nami 🙄, mam darceky uz doma od augusta😂, nechcem to samozrejme privolavat, to vobec, ale uz som zasobena a pekne cakaju v skriniach 😅, akurat som sa zacala obzerat po rybach do mraziaku...😂

lubka73
4. nov 2022

nieco uz mam kupene , neco viem co chcem a niekomu este musim vymysliet

andrea_82
4. nov 2022

ja tiež tak, niečo kúpené, väčšina aspoň vymyslená alebo objednaná. Nedá sa mi všetky darčeky nakúpiť z jednej výplaty, takže postupne od septembra kupujem.

sense
4. nov 2022

Nie aj keď viem co to bude
Nemám chuť ró schovávať po skriniach. 2 adventný týždeň zaobstarať. Aby bola aj časová rezerva keby to nenájdem a treba plán B

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
grilazka
4. nov 2022

Väčšinu už mám kúpenú,ale ešte mi treba dokúpiť.

maca1984
4. nov 2022

Čakám na doručenie posledných .

vemi23
4. nov 2022

@blog_betka nikdy nenakupujem na poslednu chvilu... Kozmetiku mam kupenu uz den po minuloročných Vianociach nakolko su 50% zlavy 😁 a tohto roku sa nechystam vela minat Vianoce niesu o darcekoch len kazdemu co potrebuje 🙂

stanka562
4. nov 2022

Už mám skoro všetky nakúpené 😊

jaskolka
4. nov 2022

Prakticky všetky darčeky objednávam, takže postupne si pozerám na internete, a postupne mi to aj chodí domov

guiseppinka
4. nov 2022

Deti uz maju darceky kupene, muz vie co chce, musi si uz ldn vybrat a ja si musim vymysliet darcek...

blog_betka
autor
4. nov 2022

@stanka562 👍👍👍

j93375
4. nov 2022

.

bessie12
4. nov 2022

@blog_betka tiez uz mam skoro vsetko nakupene. Este mi sice zostalo zopar veci, ale do decembra by som to vsetko mala mat.

ana82
4. nov 2022

@jaskolka aj ja tak, nemám ani jeden čo by som kúpila v kamennej predajni, kolegyne nechápu a točia hlavou keď mi volá kurier 🙂 ja zas nechápem ich keď sa tu 22 stresujú kde je kurier, prípadne ešte len pozerajú či im to stihne prísť

abbey1
4. nov 2022

Tie hlavné darčeky už mám všetky kúpené. Dokúpim už len drobnosti ako kozmetiku, sviečky,... Ja veľmi rada celkovo kupujem darčeky ľuďom pre radosť, čiže v priebehu celého roka ukoristiím v obchodoch niečo milé, niečo z toho hneď darujem, niečo odložím k sviatkom. Robí mi to radosť a kupovanie darčekov si vždy užívam.

zuzanka.zuzu
4. nov 2022

my sme nikdy neoslavovali ale prvý rok máme dieťa, ktoré vianoce vníma takže darčeky máme už na 120% kapacity 😂 ale keď sa nám bude niečo páčiť, tak dokúpime 😉

macikovaiveta
4. nov 2022

Áno,kupene

basska_b
4. nov 2022

Ja mam skoro vsetko kupene, no este sa musim popytat na konkretne zelania niektorych clenov rodiny... a to budem musiet este dakde zohnat. Svokre ako klasicky netusim, ze co.... ona nic nepotrebuje, nechce, nic ju neohuri.

kiwi3
4. nov 2022

ja som vzdy darceky riesila az max od konca novembra, ale kedze si pamatam, ako to bolo minuly rok s kuriermi, tak tento uz mam vacsinu doma.

ivangeline
4. nov 2022

Ano. Uz mam 1/3 darcekov. V novembri zas cosi a v decembri posledne vecicky.

ivana.natasha
4. nov 2022

Ja už mám 2/3 doma, chýbaju mi darčeky pre syna. A nejaké drobnosti. Nikdy nenakupujem na poslednú chvíľu.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smitjan
4. nov 2022

Nieco uz mam pokupene, len este nejake malickosti, co mam vymyslene musim zohnat a uz potom budem mat vsetko. Som rada ked v decembri uz mam darceky na poriadku a potom sa mozem venovat uz len tomu ako vyzdobim vsetko doma a napeciem 😀