icon

Nechávate si darčekové tašky alebo ich vyhadzujete?

Dnes o 11:42

Dnes som upratovala skriňu a zistila som, že mám odložených asi desať pekných darčekových tašiek. Vždy si poviem, že sa ešte zídu, ale nakoniec ich skoro vôbec nepoužívam.

Som v tom sama? 😄

anonym_0adce7
Dnes o 11:43

Mam ich viac ako v obchode.
Akukolvek velkost. Akykolvek vzor. Preco by som to hned vyhadzovala? Aby som o kratky cas kupovala dalsiu?
Minule mi susedka vola či nemam -hned som jej 3 dala.
Trosku aj recyklovat aspoň čo sa da.

anonym_c9b502
Dnes o 11:43

nie, rozhodne nie si, ja ich tiez "recyklujem a posuvam v tom darceky dalej ;)

anonym_e19be6
Dnes o 11:44

@anonym_autor odkladám, potom balím do toho darčeky a posúvam ďalej

avatar
4stanka4
Dnes o 11:44

@anonym_autor Ja mam tašku v ktorej je ďalších x tasiek. Ja ich pouzivam, síce nie všetky ale keď je neposkodena ide znova do obehu a keď už je taka škaredsia tak v nej nosím veci pre dcéru keď niekam ideme (jedlo, oblecenie) ze to ostane len v aute alebo knihy do knižnice nosím.

avatar
pudinka
Dnes o 11:47

@anonym_autor ja si odkladam a aj vyuzivam pri kazdej prilezitosti

anonym_784203
Dnes o 11:48

Načo by som ich držala doma v skrini? Recklujem dalej. Niečo posuniem do rodiny, niečom kolegyniam, niečo kamoskam.

anonym_e0117d
Dnes o 11:48

mam ich rozdelene po kategoriach a oznacene aby som vedela kde su ktore. Odkladam vsetky. Bud recyklujem na darceky a posuvam dalej, alebo do nich balim V... objednavky.

avatar
sissy27
Dnes o 11:51

Nevyhadzujem, vyuzivam dalej. Keby aj na smeti, aj to je vyuzitie 🤷‍♀️

avatar
katica06
Dnes o 11:52

Áno odkladám, a potom použijem , recyklukem. Tak ako recyklukem ďalšie veci v domácnosti

avatar
martinmmartin
Dnes o 12:10

nieco pozostali zdedit musia.

anonym_63568b
Dnes o 12:12

"desat"? 😅
Kiezby som ich mala len 10.
Jasne ze do tych peknych zas nieco zabalim niekomu na sviatok. A ak su nejak poskodene popisane... Vyuziju sa ako hocijaka taska, ked treba.

avatar
anos18
Dnes o 12:13

@anonym_autor a ty nedávaš nikomu darčeky? Ja tašky odkladám a potom použijem, keď ja niečo balím.

avatar
simsalabim
Dnes o 12:18

@anonym_autor odkladam a pouzivam - posuvam s darcekmi dalej.

avatar
januska12323
Dnes o 12:23

Prečo by som ich vyhadzovala? Odložím, použijem znova ako tašku a keď doslúži ako taška tak ako smetiak.

anonym_8ff40f
Dnes o 12:24

@anonym_autor tiež posúvam ďalej

avatar
selest
Dnes o 12:40

Ano mam 2 plne tasky darcekovych tasiek. Su putovne a uz sa k nam niektore aj vratili😁 A ked mam taku co uz nevypada ako nova tak ju pouzijem a vyrobim z nej napr "krabicku" na zabalenie balika na bazar..

avatar
svetlonos
Dnes o 13:03

@anonym_autor
Odkladám a dozdobíme potom podľa potreby 🙂 Teraz máme viac zo synovych narodenín. Posuniem znova na detské narodky 🙂

anonym_3fb6ae
Dnes o 13:12

@anonym_autor mam ich mozno 100, nie 10 😆. V 1 velkej papierovej taske v komore a tocime ich dokola. Ked potrebujem, siahnem tam a vzdy nieco vhodne najdem. Ked idem k sestre, detom balim nejake darceky, aj ostatnym clenom rodiny alebo naopak.

avatar
stellarstar
Dnes o 13:28

@anonym_autor také menšie nie, take väčšie dám na balkón do toho zbierame papier a tak to ptm vyhodím

avatar
titla
Dnes o 13:34

Recyklujem. Minule sme sa s kamoskou rehotali, ze ta tasticka je mi znama...

avatar
marca12
Dnes o 13:49

@anonym_autor Nevyhadzujem. Pouzivam ich dalej na darceky alebo ak niekomu nieco davam,ked od nas odchadza ja neviem kolac alebo jedno,tak dozy supnem do velkej darcekovej tasky. Alebo na hocico,ked potrebujem nieco preniest. Stary chlieb som tam zbierala a tak podobne.

anonym_207684
Dnes o 17:00

@anonym_autor nechavam ale ich "recyklujem" vzdy zabalim niekomu inemu darcek alebo ak viem ze dana taska sa nezide tak ju vyhodim.