Nechávate si darčekové tašky alebo ich vyhadzujete?
Dnes som upratovala skriňu a zistila som, že mám odložených asi desať pekných darčekových tašiek. Vždy si poviem, že sa ešte zídu, ale nakoniec ich skoro vôbec nepoužívam.
Som v tom sama? 😄
nie, rozhodne nie si, ja ich tiez "recyklujem a posuvam v tom darceky dalej ;)
@anonym_autor odkladám, potom balím do toho darčeky a posúvam ďalej
@anonym_autor Ja mam tašku v ktorej je ďalších x tasiek. Ja ich pouzivam, síce nie všetky ale keď je neposkodena ide znova do obehu a keď už je taka škaredsia tak v nej nosím veci pre dcéru keď niekam ideme (jedlo, oblecenie) ze to ostane len v aute alebo knihy do knižnice nosím.
Načo by som ich držala doma v skrini? Recklujem dalej. Niečo posuniem do rodiny, niečom kolegyniam, niečo kamoskam.
mam ich rozdelene po kategoriach a oznacene aby som vedela kde su ktore. Odkladam vsetky. Bud recyklujem na darceky a posuvam dalej, alebo do nich balim V... objednavky.
Áno odkladám, a potom použijem , recyklukem. Tak ako recyklukem ďalšie veci v domácnosti
"desat"? 😅
Kiezby som ich mala len 10.
Jasne ze do tych peknych zas nieco zabalim niekomu na sviatok. A ak su nejak poskodene popisane... Vyuziju sa ako hocijaka taska, ked treba.
@anonym_autor a ty nedávaš nikomu darčeky? Ja tašky odkladám a potom použijem, keď ja niečo balím.
Prečo by som ich vyhadzovala? Odložím, použijem znova ako tašku a keď doslúži ako taška tak ako smetiak.
@anonym_autor tiež posúvam ďalej
Ano mam 2 plne tasky darcekovych tasiek. Su putovne a uz sa k nam niektore aj vratili😁 A ked mam taku co uz nevypada ako nova tak ju pouzijem a vyrobim z nej napr "krabicku" na zabalenie balika na bazar..
@anonym_autor
Odkladám a dozdobíme potom podľa potreby 🙂 Teraz máme viac zo synovych narodenín. Posuniem znova na detské narodky 🙂
@anonym_autor mam ich mozno 100, nie 10 😆. V 1 velkej papierovej taske v komore a tocime ich dokola. Ked potrebujem, siahnem tam a vzdy nieco vhodne najdem. Ked idem k sestre, detom balim nejake darceky, aj ostatnym clenom rodiny alebo naopak.
@anonym_autor také menšie nie, take väčšie dám na balkón do toho zbierame papier a tak to ptm vyhodím
@anonym_autor Nevyhadzujem. Pouzivam ich dalej na darceky alebo ak niekomu nieco davam,ked od nas odchadza ja neviem kolac alebo jedno,tak dozy supnem do velkej darcekovej tasky. Alebo na hocico,ked potrebujem nieco preniest. Stary chlieb som tam zbierala a tak podobne.
@anonym_autor nechavam ale ich "recyklujem" vzdy zabalim niekomu inemu darcek alebo ak viem ze dana taska sa nezide tak ju vyhodim.

Mam ich viac ako v obchode.
Akukolvek velkost. Akykolvek vzor. Preco by som to hned vyhadzovala? Aby som o kratky cas kupovala dalsiu?
Minule mi susedka vola či nemam -hned som jej 3 dala.
Trosku aj recyklovat aspoň čo sa da.