Nechávate si svoje svadobné šaty?

pivonka07
10. mar 2022

Ahojte, chcela som sa Vás opýtať, či si odkladáte svoje svadobné šaty a aj áno, z akého dôvodu.
Čo si myslíte o fotení vo svadobnom niekoľko rokov (5-6) po svadbe?
Ďakujem za názory

kleopatra114
11. mar 2022

Predala hneď ako to išlo . Ako spomienku na svadbu mám muza , nič iné hmotne z nostalgie nepotrebujem 😂

annamarin
11. mar 2022

Ja som sa síce este nevydala, ale ak sa vydám a nerozvediem, tak si šaty nechám. Pozerala som na internete také video, kde si jedna babicka po 50 rokoch obliekla svadobné a ukazala sa tak deduskovi manzelovi. No skoro som odpadla, aké to bolo krásne. Chcela by som niečo takéto napodobniť. Ale tak uvidí sa, človek nikdy nevie, čo mu skríži cestu. 😄

oblecenie99
11. mar 2022

@annamarin Je to fakt zlate, ale ja ako poznám môjho muža, ten by nechápal ani teraz po troch rokoch, že čo za šaty mam na sebe, nie ze po päťdesiatich 😅

ruzovakrava
11. mar 2022

@pivonka07 mala som na mieru šité, aj ručne vyšívaný závoj. Hneď som ich predala. Načo to budem doma držať? Jednak dosť stáli a síce som ich predala lacno, ale lepšie ako by to malo doma zavadzať. A fotenie 5-6 rokov po, to som ešte nepočula, ale ak sa do nich navlečieš 😃

ruzovakrava
11. mar 2022

@annamarin to mi pripomenulo svokrine šaty, zniesla ich v krabičke z povala, vytiahla a.. šaty sa rozpadli 😃😃😃 (po 30r)

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
terezia323
11. mar 2022

@brembo myslím, že keď bude tretí chlapec tak ich zahodím do koša 🤣🤣🤣

ajko2011
11. mar 2022

Svadbu sme mali 10/2020 a svadobné šaty mám doma. 😂Nejak sa ich nedokážem vzdať. 😂 Možno preto, že som si ich dávala šiť podľa mojich predstáv.

angel993
11. mar 2022

@terezia323 ja som tiež tak odložila. Zatiaľ máme 2 chlapcov, tak dúfam že ešte bude dievčatko a ak nie tak aspoň vnučky 😁

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
birika
13. mar 2022

@pivonka07 ano, mam odlozene aj so zavojom 🙂