Nechce ma niekto pozvať na svadbu?

4. máj 2022

Ahojte. Ja len že nikto ma ešte nikdy nepoznal na svadbu, lebo mám len 2 kamošky a tie sú nezadane. Priateľa mám 2 roky a je mi trápne že cez tie 2 roky jeho pozvali už 4 x na svadbu a mňa za celý život nikto. :D ja mu chcem len ukázať že aj mňa niekto chce mať na svadbe 😃😃😃😃😃 a taktiež chcela by som to zažiť aké to je, pekne sa obliecť, a vidieť svadbu proste, lebo neviem ako to prebieha. s priateľom sme boli len na jednej ale ta bola onicom, nebola hostina poriadne ani nič... Takže len smelo ma pozvite niekto, donesiem obalocku 😬😁

laska86
4. máj 2022

Ja bysom ta aj pozvala ale moj drahy sa zenit nechce🤔😂

laska86
4. máj 2022

Ja mam zasa nervy lebo sme pozvany na svadbu o 2mesiace a teda nevestu nepoznam..zenich je mojho veduci stym som sa rozpravala raz a este zenichovho otca poznam..no moc sa mi tam nechce😞

sidicek
4. máj 2022

@a_alexandra_a by si sa čudovala, minule som videla dokument o firme ktorá zabezpečuje hostí na svadbu, jeden ženích nemal absolútne nikoho, tak aj svedka mu zahrali

marisoul
4. máj 2022

Ja ťa pozvem, ale bez zálohy sa ani pozvánka nepohne.

sense
4. máj 2022

Vieš čo ja som bola naposledy na svojej pred 9rokmi. A predtým pred ďalšími neviem koľkými bratrancovi s i ak len ako dieťa a vieš čo mne to ani nechýba, žiadna starosť s uceami, šatami, darom nic. Teraz som mohla ísť v júni do Španielska ale pôjde len chlap, aj keď dcéra chcela ale nemám chuť to riešiť s jej otcom

sjuzi
5. máj 2022

Počuj, veď stačí niekedy v sobotu poobede pobehať pár kostolov, účes, šaty, šperky si kľudne daj 😆 a zvládneš to aj bez cudzej oslavy a užijes si troška slávnostnej atmošky...

alanko20
5. máj 2022

@laska86 fiha tam by som asi nesla 😅😂

kahh
5. máj 2022

Haha mile. Pobavilo. Akoze osobne tiez mam rada svadby. Rada vidim ludi stastnych, ale v zivote by mi nenapadlo niekomu povedat aby ma pozval alebo nieco. To je cisto na tom cloveku.

laska86
5. máj 2022

@alanko20 ved to..ale tak co pojde moj drahy sam?sme pozvany obaja..mozno do svadby spoznam aj nevestu😁

danyelia
7. máj 2022

@melanta Noo, tak čisto teoreticky a úprimne, za 10 000 € by som pozvala na svadbu cudziu ženu 😁 A myslím, že aj veľa žien, len si to samozrejme nikto neprizná...Má to viacero výhod: Urobila by som jej tým radosť, získala by som novú kamošku a za tie prachy urobila radosť rodine a deťom nejakým darčekom 😄

whatever1
7. máj 2022

Ja nemám rada svadby, som introvert, pre mňa je to utrpenie neskutočné. Ak chceš, nabudúce keď ma niekto pozve, tak sa za mňa môžeš prezliecť🤣🤣🤣.