Nechce ma niekto pozvať na svadbu?

4. máj 2022

Ahojte. Ja len že nikto ma ešte nikdy nepoznal na svadbu, lebo mám len 2 kamošky a tie sú nezadane. Priateľa mám 2 roky a je mi trápne že cez tie 2 roky jeho pozvali už 4 x na svadbu a mňa za celý život nikto. :D ja mu chcem len ukázať že aj mňa niekto chce mať na svadbe 😃😃😃😃😃 a taktiež chcela by som to zažiť aké to je, pekne sa obliecť, a vidieť svadbu proste, lebo neviem ako to prebieha. s priateľom sme boli len na jednej ale ta bola onicom, nebola hostina poriadne ani nič... Takže len smelo ma pozvite niekto, donesiem obalocku 😬😁

vsauce_
4. máj 2022

Radšej čítať o tom, ako chce ísť niekto na svadbu, jak o tom aká farba ho*na decka je tá správna 😀 😀

alexka89
4. máj 2022

Ako to funguje sedíš čumis Tanciš zeres kecas...žiadna veda...ja som bola 2roky dozadu bratovi a svadba totálna katastrofa...to na cudzích čo sme boli pozvaní ešte s rodičmi ako dieťa sa mi viac pacilo

dusankomoj
4. máj 2022

Nie! V príspevku si napísala,že ťa nepozval nikto,nikdy v živote😉 a odrazu si na jednej svadbe bola! Však trochu počkáme a možno ich bude aj viac,čo povieš?

simca06022011
4. máj 2022

ved si videla a bolo to o nicom :DD

andreatytler
4. máj 2022

Mne sa tvoj prispevok paci a ja by som ta pozvala, ale uz som svadbu mala a dufam ze dalsiu uz mat nebudem... 🙂
Ja som bola za svoj ziot asi na 3-4 svadbach a bola to hrozna otrava. Ja som introvert a nevedela som o com sa mam s ludmi celu noc bavit.
Poznas film Wedding Crashers? Dvaja kamosi chodili na svadby bez pozvanok. Skus nieco podobne a bude to aj vzruso ze co ak ta odhalia.

galganka
4. máj 2022

Prvá svadba, na ktorej som kedy bola, bola moja vlastná. 💪😄 a žijem a celkom sa mi darí... 🙈😁

lenkakravcova
4. máj 2022

Ja by som ta pozvala keby ze mam teraz svadbu. Mali sme na nej 150 ľudí, tak jeden človek hore dole, ak by si si zaplatila jedlo nebol by žiaden problém. 😀

cecilia29
4. máj 2022

Teraz bolo pár svadieb v našom okolí a tiež som mala chuť sa infiltrovať 😀 rada chodím na svadby. Tak držím prsty aby si sa na nejakú dobrú dostala. Ja s bruchom a dvomi malými deťmi s inak tak skoro svadbu neuzijem 😁😁

luccija
4. máj 2022

@andreatytler tiež to neznášam a rozmýšľam, že na poslednej som bola pred 15 rokmi;)

stannkal
4. máj 2022

Mne sa tvoj príspevok tiež páči, je to milé a vtipné... a konečne trochu odľahčená téma 😀 ináč dobre rozmýšľanie, je dobré vidieť pár svadieb predtým ako budeš mat vlastnú a možno dokonca tu vlastnú potom ani nebudeš chcieť 🙂 ja som "musela" ist asi na 6 svadieb, svadby vôbec nemusím. Vlastnú som tiež nemala a ani nechcem 🙂

gabrielkaa
4. máj 2022

By som ta aj pozvala, len neviem kedy budem mat 😀. Mna partner sice o ruku uz poziadal aj s prstenom, ale odvtedy nic. Mame kopec inych starosti, takže svdbu ani ja ani on momentalne neriesime. Ale zato sme na jednu pozvani. len to bude len taka minisvadba s malou oslavou. Mne to ale nevadí 😀.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
4. máj 2022

Ja zas neznasam svadby a oslavy, obdivujem ta, ze po tomto tuzis. Pre mna strasna otrava. Netancujem, len sedim a pocuvam nudne reci strycov a tetiek, ktorych ani nepoznam... A cez ten hluk aj tak nic nerozumiem, len sa priblblo usmievam a nudim.

motylik273
4. máj 2022

Ber aj mna 😀 nerob si z toho nic ja som tiez nebola pozvana nikdy 😃🥂

andreatytler
4. máj 2022

@0silvia0 Presne to ze ten rozhovor je sileny a polku z neho aj tak nepocujem a tvarim sa ze sa zabavam. 🙂

0silvia0
4. máj 2022

@andreatytler presne cela ja😵

autor
4. máj 2022

@0silvia0 no ja práveze tiež si to neviem predstaviť s ľuďmi ktorých poznám, že s celými rodinami a spolužiačkami a neviem čím, toto by ma stresovalo, asi aj preto nemám veľmi kamošky. Mám len 2 a tie sú nezadane. A ľahšie by sa mi išlo na nejakú svadbu kde poznám Max nevestu a zenicha :D

andreatytler
4. máj 2022

@0silvia0 Preto som svoju svadbu urobila tak ako by sa mne pacila... plna roznych aktivit, ktorych sa hostia mohli aj nemuseli zucastnit a vsetky pesnicky boli na zelania hosti.... a viec co aj tak tam boli momenty ked som sa nudila. 😀

laurita285
4. máj 2022

Vieš o tom, že toto je normálne v Kórei a Japonsku platený džob? 😀 že sa zahráš na kamarátku alebo spolužiačku nevesty/ženícha, nažerieš sa , zabavíš sa a ešte dostaneš peniažky 😀 Sú tam na to agentúry, čo dohadzujú "hostí" 😀

andreatytler
4. máj 2022

Autorka... volakedy to na Slovensku bolo tak ze na obrad ak bol v nejakej verejnej budove mohol prist kazdy. Neviem ci to stale tak je... ak ano, tak chod v sobotu poobede nahodena s priatelom k nejakemu vacsiemu kostolu v Blave a pridaj sa k nejakej velkej svadbe co tam bude. Mne sa obrad paci viac ako hostina.

andreatytler
4. máj 2022

@laurita285 Ja si to viem predstavit. Mat zopar ludi co robia na svadbe zabavu je skvela vec... raz som tak bola na jednej svadbe a nevesta tam mala skupinku kamaratov a ako sa oni dokazali zabavit a strhnut aj ludi k zabave...

buberova
4. máj 2022

Inak ten nápad že ísť na ples je podľa mňa celkom fajn 🙂

tykat
4. máj 2022

Popytaj niekoho o video zo svadby 😁, uvidis ako to tam chodi. Alebo sa pekne vyobliekaj a sup niekde do kostola alebo na urad ked bude svadba, pripadne sa mozes aj na hostinu votriet, ale az po pripitku...a vyber si taku kde maju svedske stoly aby si nebola podozriva ze nemas miesto pri stole. Alebo... a to je najlegalnejsie, chod pomahat na svadbu do kuchyne, aj sa najes aj nevestu uvidis.

jjanulienka
4. máj 2022

Keď niekoho zozenies daj vedieť tiež by som išla 😅😅😅😅

modro_zelena
4. máj 2022

v Bratislave sa zvykli konať v lete také inscenované svadby, bolo to hrané a ludia si mohli zaplatiť akoby účasť. Bolo to s pohostením a zábavou na lodi 🙂 skus pogoogliť, či sa také niečo ešte nekoná. Hostia sa tam normálne bavia a sú aj svadobne oblečení.

elizabet173
4. máj 2022

@0silvia0 si moja krvná skupina, našťastie za posledných 20 rokov som bola len na troch. Tento rok sa jej ale žiaľ nevyhnem

mamutka
4. máj 2022

Fakt nasilu humor táto téma. Jednak dva roky sa svadby mohli konať len v obmedzenom režime, takže nariekanie ze niekto nebol pozvaný je zbytočné. Po druhé, na svadbe autorka bola ale bolo to o ničom. Ona co o svadbách nevie nič je hneď odborník a kritik. Už len ju niekto teraz rad pozve. OK, nemusí sa páčiť každému všetko, ale tých ľudí to stalo dosť peňazí, nervov a námahy. Taku cicku co sa vlastne chce len pekne vyobliekat a užiť si zábavu, ktorú ešte potom poohovara by mali pozývať jej podobne. To by bola krásna žúrka. Tak držím palce, nech sa ich nájde dosť

aaao
4. máj 2022

Ja ta pozvem ked sa budem vydavat :D

oblecenie99
4. máj 2022

Ja som rada chodila, ešte ako dieťa sme boli na troch, a potom,ak dobre rátam,spolu s našou, na šiestich svadbách. Dokopy deväť,celkom dosť 😁 Posledná bola naša v roku 2018, a tak veľmi by som ochutnala komplet celé naše svadobné menu vratane koláčikov, čo som tak dlho a prácne vyberala a celú svadbu sa k nim prakticky nedostala do frasa 🙈

juliet86
4. máj 2022

a ako ta mam pozvat ked si anonym? a kolko planujes dat do obalocky?