Originálny darček k 70tke

duza2020
29. dec 2022

Prosím vás, nemáte nejaký nápad, čo by mohli moje deti,teda vnúčatá darovať k narodeninám svojmu dedkovi? Je nás veľa, teda už mi nápady dochádzajú, nechcem sa opakovať. Zároveň nie som veľmi zručná vyrobiť niečo pekné. Ďakujem za vaše nápady.

duza2020
autor
29. dec 2022

@kikulienkadd kebyže babku vezmeme,tak tiež radosť by bola. Otec dovolenkovať je ochotný cez zimu a do zahraničia ho to neťahá. My s deťmi skôr dovolenku v lete.

duza2020
autor
29. dec 2022

@janba rodokmeň by bol viacgeneracny, keďže už má aj pravnuka. Tiež pekný nápad na originálny darček.

duza2020
autor
29. dec 2022

@zuzki1 nie je to pravidlo, ale chcela som deti zapojiť 🙂

duza2020
autor
29. dec 2022

@slavkadi to zvládnu 🤭

terry658
29. dec 2022

@duza2020 my sme robili obraz s rukami detí aj vnučat. Rodičia majú ruky v strede obrazu. Síce to bol dar k 60tke ale potešilo ich to. Síce ja by som pozadie dala nejakou farbou ale súrodenci ma prehlasovali, takže iba takto.

lilyianka
29. dec 2022

@duza2020 ja som dala rodičom (obaja cca 75r) na 50.vyrocie svadby tento rok vyrobiť z ich svadobnej fotky foto na plátno. Darček ich veľmi potešil.

onedaynick
29. dec 2022

@jaja1979 toto keby dostanem prevratim oci a na siôu sa usmejem.

duza2020
autor
30. dec 2022

@onedaynick človek, ktorý nič materiálne nechce a aj na ten pobyt, dovolenku ide len preto, že je už zaplatená, to je ťažké niečím obdarovať. Ja som skôr za praktické darčeky a keď viem, čo dotyčný chce,tak ešte lepšie. Kvôli deťom sa nebránim ani originálnym darčekom. Nakoniec ďakujem každému kto sa podelil so svojím nápadom, pretože ani som si nemyslela, že ich bude toľko a mám už nejaké tipy na ďalšie narodeniny, jubileá.

dilino
30. dec 2022

@jaja1979 wau úžasný nápad.

moncici7
1. jan 2023

@banalu a kde sa take noviny daju zohnat prosim Ta

moncici7
2. jan 2023

@banalu dakujem

lulana79
23. jún 2023

my sme nasmu ockovi kupovali novy matrac do novej postele od druhej sestry... po XY rokoch, co mali calunenu postel, to bolo skutocne nutne... maju teraz aj vyssiu postel, lahsie sa im vstava z nej... nasi tiez nie su na materialne veci, ani na vylety, ani na lapace prachu... takze my sme isli cestou, ze do domu, ktory sa snad pred 30imi rokmi postavil, treba zacat menit nejake veci... tak mozno takto skuste porozmyslat