Osobné a neosobné darčeky

10. dec 2021

Aké darčeky su podľa vás neosobné a ake su osobné? 😀

janka54321
10. dec 2021

Neosobne premna kozmeticka.kazeta,.to.je premna take, ze aby sa len.nieco kupilo, plus 100 roznych nezmyselnych salok...takto.nejako.ja.riesim.vianoce pre.svokru uz druhy rok, nakolko vzdy som.sa.snazila kupit, vybrat darceky, naozaj som.si.dala.zalezat a ona to nikdy za nic nemala a dnes som.uz natom.tak, ze behnem.do.dm a.kupim.aj.ked kazetu dove a vianoce prenu vybavene

amelie2017
10. dec 2021

Neosobne- sosky, mydlove kytice, sprchace fa 🤣, proste vsetko, na co len sada prach- pre mna, pre ineho, soska alebo mydlova kytica moze byt osobny darcek, lebo ho vyuzije, paci sa mu. Takze osobny darcek- co sa obdarovanemu paci, co si zela, co vyuzije. Neosobny- kupim hocico, len aby bol darcek a kaslem na to, co chce.

amelie2017
10. dec 2021

@janka54321 ono je to vsetko diskutabilne- kozmeticka kazeta nivea by bola pre mna neosobna, ale bioderma alebo la roche by ma potesili. Salka s trapnym napisom neosobna, nezmyselna, ale pekny cajovy set by som privitala.

zuzanka.zuzu
10. dec 2021

@amelie2017 😀 ja by som brala tú šálku s nápisom... čajová súprava je pre mňa smrrrť 😀

zuzanka.zuzu
10. dec 2021

@janka54321 svokry by sa mali riešiť dvomi darčekmi - papuče a vibrátor... ak jej budú papuče zlé, nech sa poje*e 🙊

anitta98
10. dec 2021

osobné darčeky sú pre mňa také, ktoré viem, že dozaista urobia radosť, také, že viem, čo má ten druhý človek rád a to mu kúpim, neosobné mi príde kozmetika, šálka, ale tak každý toto vnímame úplne inak

amelie2017
10. dec 2021

@zuzanka.zuzu boze, umrela som z tvojho komentaru 🤣🤣🤣🤣 o vibratore

Ja ziadny cajovy set nemam, ale sem tam by sa zisiel, pride navsteva a kazdy z ineho pohara/salky

sima338
10. dec 2021

@zuzanka.zuzu TOOOOP koment!

miadi
10. dec 2021

@zuzanka.zuzu v tom pripade papuce + vybrator aj pre nevesty 🤣Ja dostavam od svokry flasu vina a stou sa tazko poje.em.

ckatka
10. dec 2021

Osobný darček je pre mňa taky, kedy si darca da záležať na tom; aby to.bolo pre mňa. Čiže bud sa aspoň pokúsi trafiť mi do vkusu, alebo proste ma už pozná a vie úplne presne z čoho mam radosť.
Neosobne je pre mňa keď niekto ide do obchodu a kupuje hlava nehlava len aby bolo...A potom už to "nejako" rozdelí po rodine.
A ďalšia kategória sú spotrebiče a tovar do domácnosti. To je naozaj Neosobne.

janewithane
10. dec 2021

Osobny darcek proste sadne. Napr mna by obycajny hrncek s napisom nepotesil ale dostala som od kolegyne dva velke nadherne elegantne- presne ladene do nasho noveho bytu, tie nedam za nic. Alebo moja ex svagrina zbierala hrnceky takze som sa jej vzdy snazila nejaký zaujimavy zohnat ( napr romanticky z Paríža), niekto by sa chytal za hlavu.. Skratka zalezi od kontextu.

Alebo bezne by som mop brala ako otrasny neosobny darcek ale v nasom kontexte - uz rok manželovi nadavamna nas mop, ktory kupil narychlo u cinana, takze ak by mi podaroval kvalitny mop, bol by to vlastne super darcek.. Samozrejme s nausnicami a pod..

janka54321
10. dec 2021

@zuzanka.zuzu vidis, papuce to ma.nenapadlo, ale drogeriu mam na kazdom.kroku, to mam za 10 minit vybavene...papuce by som.si musela lamat hlavu, aby jej sadla.velkost...ale.tak.dezodorant je istota, ked kupim nejake Fa a nedam.to ani.na.Dove

loginexistuje
10. dec 2021

aj salka moze byt osobna ak je to z porcelanu convies ze ma obdarovana rada proste ak si das namahuba kupis nieco co vies ze potesi alebo iba siahnes do kopy veci a nieco vyberies

missdiva
10. dec 2021

@janka54321 teda mne keby dal niekto dezodorant tak si pomyslim, ze asi smrdim 🤣

miadi
10. dec 2021

A ja som akurat dnes kupila akoze staremu k vianocom hrncek 😂naschval lebo ma hneva dost posledny rok ..

vitriolka
10. dec 2021

neosobny je citroen, osobny volvo… takze tak mily jezisko!😘

jana_eyre_2
10. dec 2021

Napríklad minulý rok som dostala neosobny darček od manžela - poukážku do martinusu.. ale prianím čo mi k nemu napísal sa darček stal osobným..

Môj muž nie je romantik, nepovie mi do očí nič romantické (našťastie ani ja taká nie som) ale neviem ako to robí ale vždy vie vymyslieť niečo čo ma naozaj poteší.. minulý rok to bolo to úprimne prianie ku poukazuke.. iný rok to bola plná krabica vytlacenych fotiek našej rodiny.. to sú premna osobné darčeky, ktoré ma úprimne potešia.. a tie neosobné? Všetky, ktoré sa kúpia len aby pod stromom niečo bolo.. napríklad šampón na farbené vlasy, ktoré si nefarbim uz niekoľko rokov.. 🤣

ewka9
11. dec 2021

Pre mňa sú neosobným darčekom peniaze a osobným darčekom čokoľvek ostatné, aj keď sa dotyčný netrafí na 100 % do môjho vkusu, ale už len ten pocit, že vymyslel a kúpil niečo, o čom si myslel, že mi urobí radosť je na nezaplatenie. 🙂

stanulik123
11. dec 2021

Najneosobnejsie darceky na svete dava moja svagrina. Robi s Amway s vsetci z rodiny od nej dostanu vsetko len odtial. Aj moje deri vyzivove doplnky / prisaham/. Moj muz jej hovori, ze nech rodicom odtial nic nedava, /75 rocnej mame pletovu masku, ktoru ona nikdy nepouzije /. Ale hlavne, ze zbiera body, vybavene vianoce a nasr...
rodina 😁😁😁😁

elizabet173
11. dec 2021

@zuzanka.zuzu si zabiláááá!

stanulik123
11. dec 2021

Este doplnim, ze vlastnej dcere dala na vianoce prasok na pranie 😐