Pomôžete - aký dátum vybrať na svadbu?

6. júl 2020

Mali sme uz 3 terminy svadby a ani jeden nam nevysiel. Rodinne problemy moje zdrav.problemy draheho a buduci rok mame termin ale az v septembri no chcela by som aby to bolo skor pretoze sa bojim ze uz zas to nevide. Co myslite aky darum by bol najlepsi? Max do marca potom zacina sezona pelov a moj by bol ukychany.

denkabemommy
6. júl 2020

Rovno v pondelok na úrade 😂

autor
6. júl 2020

@denkabemommy tento rok to nestihame a svadba ma byt v kostole

guiseppinka
6. júl 2020

Popolcova streda je 17.2., takze mas moznost vybrat od 6.1. po 17.2. - 9.1.2021, 16.1.2021, 23.1.2021, 30.1.2021, 6.2.2021 a 13.2.2021. vela ich na vyber nemas

terezka1947
6. júl 2020

Pozri....ak chcete svadbu,moze byt hocikedy. Ked ma byt v kostole,tak zajdite za fararom...chodte na nauky a prvy mizny termin sa vezmite. Naco take planovania 1,5-2,3r. dopredu?

jersey87
6. júl 2020

Podla astrologie by mala byt venusa silno postavena, mesiac v dobrom aspekte na slnko a jupiter. Ale to by asi na fare nepochopili, keby to vyslo akurat na utorok poobede... Takisto si mozes datum vybrat i podla numerologie... Alebo najdes nejaku sobotu vo februari v kalendari, popripade sa opytas na fare, ktoru sobotu v novom roku maju volnu... Moznosti je habadej...

hettinka
6. júl 2020

My sme vybavovali od mája, svadba bola na jeseň. Mali sme 100 ľudí. Netreba plánovať extra dlho dopredu.

martina2ve
6. júl 2020

To je na dohode s fararom, on vam povie kedy nemoze, kedy moze.. tam si uz nieco vyberete, akurat by ste mali vediet ci chcete svadbu v zime a brodit sa snehom ( ako ja) alebo sa parit v lete v 35st. 😉

nikaeli
6. júl 2020

pozri sa na to aj z toho pohladu, ze teraz sa vela svadieb presuvalo kvoli korone.. vratane tej nasej.. a ked sme ju v aprili prekladali, kopa terminov uz bola obsadena - museli sme hladat tak, aby mali vsetci so zaplatenou zalohou volno a nakoniec sme taky nasli az 21.8.2021 - tiez sa mi to zda prilis daleko, ale co uz.. nejak to neriesim (pravdou ale je, ze my uz spolu zijeme a mame aj deti, takze svadbu berieme skor ako taku velku oslavu nasho spolocneho zivota ❤ ) - takze - najlepsie je ist na faru, zistit si terminy a z nich si niektory vybrat..

sunny8
6. júl 2020

Len aby tie 3 termíny ktoré nevyšli neboli aj znamením že to robiť nemáte

simik238
6. júl 2020

My sme vybavili za mesiac 😀 mali sme síce menšiu svadbu cca 30ludi a na urade. Dátum 9.9