Poraďte darček pre 35 ročného chlapa

lenkula215
20. dec 2021

Ahojte dievčatá chcela by som vás poprosiť o nejaký nápad alebo konkrétny darček pre chlapa. Sme spolu len chvíľku.. rozmýšľala som že niečo do bytu alebo nejaká dobrá vonavka alebo nejaká sada.. (má 35rokov) vobec neviem fakt. Rozmýšľala som že mu dám do darčekovej tašky nejaké sviečky, vône do prania a nejakú dobrú vonavku alebo niečo preňho.. len neviem 😩 poraďte prosim hocičo. Vopred ďakujem

tncka
20. dec 2021

@lenkula215 akoze napad nemam lebo je skoro polnoc a to sa mi nechce premyslat,ale pre chlapa mi pridu sviecky a vone do prania uplne odveci.

lenkula215
autor
20. dec 2021

@tncka zase viem uz trocha čo má rád😄 preto tieto bytové voňavé veci lebo je strasne ale strasne čistotny a má takéto rád.. žije v byte sam takze si perie a tak no.. takého chlapa na poriadok si asi ani neviete predstaviť 😄 a to by bolo iba take + do balíčku

zuat
20. dec 2021

@lenkula215 nejakú spoločenskú hru, hlavolam?

sono2
20. dec 2021

@lenkula215 keby sme boli chvíľu, fakt len drobnosť, možno nič. Neviem
Vôbec nie to všetko čo si napísala
A ťažko radiť lebo si ho vôbec neopísala

patka06
20. dec 2021

nie je to síce originálne, ale kvalitným parfumom, či setom nič nepokazíš. Podľa mňa lepšie ako vôňa do prania

tykat
20. dec 2021

@lenkula215 ak nie ste abstinenti tak napr.toto by sa mohlo chlapovi pacit
https://www.delikateso.sk/likery/tatratea-karlo...

Ja si nikdy netrufam kupit nieco vonave lebo neviem ci sa trafim do vkusu.

luccija
20. dec 2021

@lenkula215 to bude nejaký pedant pozor🙂)
Kúpila by som mu voňavku...knihu, dobrý čaj sypaný, kávu lepšiu zrnkovu, keď pije ..

cosmic_origin
20. dec 2021

@lenkula215 Pri sviečkach a iných vonných veciach je ťažké odhádnuť, či sa mu daná vôňa bude páčiť. Alebo ešte také univerzálne veci ako alkohol, nejaké zaujímavé ponožky, kniha.

simonakkk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivetamigalova
20. dec 2021

@lenkula215 ja by som napríklad do voňavky vobec nešla. Mam podobného manžela, potrpí si na to aby vonal 😄 ale je dosť specificky v tomto, doteraz by som si netrufla tipnut vôňu, ktorá by sa mu páčila (okrem tých ktoré samozrejme viem ze pouziva/pouzival)

denda007
20. dec 2021

@tykat dnes som dávala do šuhajdov a veru som sa aj pripila,😀

denda007
20. dec 2021

Alebo poukaz na školu šmyku 🙂

lilianaruizova
20. dec 2021

@lenkula215 Ja osobné by som kúpila nejakú kozmetiku na holenie po prípade strojček na vlasy alebo tričko, hodinky, kefku na zuby 😂 veľa nápadov mám

kitycat
20. dec 2021

Ak ste spolu chvilu tak by som to asi nejako nehrotila.. Sprav mu balicek k tv ak pozera, cipsy, oriesky lepsi syr na ujedanie... Nic extra osobne ak ste na zaciatku

ivkazba
21. dec 2021

@berenika39 všímam si už neviem koľkú diskusiu, kde @simonakkk ponúka konkrétnu značku kozmetiky. Síce pri nej vyskakuje upozornenie, ale prečo sa jej nezruší profil keď evidentne robí reklamu?

natalis1998
21. dec 2021

@lenkula215 ja som priateľovi, síce je mladší,kúpila veci na holenie pretože tým nič nepokazis. Neviem ako sa holí, ci klasickými ziletkami alebo strojčekom, ale ja Som kúpila úplne tie klasické a takú sadu kovovovdj žiletky, štetinky a čepeli nech má niečo špeciálne. Ďalej napríklad zistiť aký šport vykonáva, respektivne vo voľnom čase čo robí. Napríklad veci na turistiku, bicykel… napríklad ja som kúpila takú špeciálnu mikinu na turistiku a aj termo tričko a ponožky. Pred tým roky som napríklad tiež vonavku, ale len tu čo používa. Lebo napríklad môj partner je taký že jemu sa iná nepáči😀takze to si treba zistiť tiež. Tie vône do prania a sviečky by naprilald toho môjho nepotešili, ale asi záleží od osoby.

mirro
21. dec 2021

@lenkula215 a ja by som mu kúpila tehlu syra,až má rád.

diefca
21. dec 2021

@lenkula215 dobry rum?