Poraďte svadobný dar na druhú svadbu

lusiisul
21. jan 2020

Chcem sa opytat na vase nazory na svadobny dar ku druhej svadbe. Nejde o velku svadbu len 15ludi a posedenie s obedom. Teda len blizka rodina. Aky mate nazor (napad) na dar?

teuflerin
21. jan 2020

a jedna sa o aku osobu..tebe blizku? aj to vela zavazi na dare....

ivkazba
21. jan 2020

Nápad na dar... ťažko radiť, keď nevieme ako blízka osoba ti to je a čo má dotyčný pár rád. Čo sa týka toho, že je to druhá svadba, tak to podľa mňa nemá vplyv na dar ani na jeho cenu.

h2
21. jan 2020

Klasika, peniaze. 😉

zuzkalujza
21. jan 2020

Ja som tiež za peniaze. Prípadne nejaký poukaz na welnes. Určite nič do domácnosti a ani podobné facoviny.

lusiisul
autor
21. jan 2020

@lusiisul surodenec. Len nejako nie som za peniaze lebo tie sa vyparia ani clovek nezbada

nafka0483
21. jan 2020

@lusiisul A co maju radi, co by ich potesilo, co potrebuju?

Ak si zariaduju domacnost, tak sa opytaj co im treba, nejaky spotrebic napr., alebo daj poukazku na alza.sk alebo do nejakeho elektra a pod.

Ak tuzia po svadobnej ceste, tak im venuj vikendovy wellness pobyt.

Ak chcu stavat dom, tak im daruj hotovost - kreativne, vtipne zabalenu.

Ak miluju adrenalin, tak im kup vyhliadkovy let, let balonom, tandemovy zoskok padakom...

Su tisice moznosti, ale musis napisat o nich nieco viac :D

alexi2211
21. jan 2020

Niečo spoločné, nejaký pobyt alebo tak? Alebo niečo do domácnosti, čo vieš, že sa im zíde, nám sa vyplatilo priamo sa informovať čo by chceli. Za peniaze nie som ani ja, lebo z toho nič nebudú mať :/

lusiisul
autor
21. jan 2020

@alexi2211 ten pobyt neznie zle. A informovat som sa snazila no bez odpovede.

terezka1947
21. jan 2020

@lusiisul nieco prakticke do.domacnosti...

syslik81
21. jan 2020

@lusiisul poukazka na nakup veci do domacnosti napriklad

monikangel
21. jan 2020

@lusiisul aj my sme dostali od svagra pobyt v Prahe. Tusim to bolo na 2 noci, 3 dni s ranajkami. Ale bolo super.

frota3
22. jan 2020

Ako tiez sa mi paci predstava nejakeho vikendovaho pobytu a na zlavomate ich mas dost a za dobre ceny. Mna osobne by to viac potesilo ako peniaze

basska_b
21. feb 2020

@lusiisul wellness pobyt bol super svadobný dar, veľmi sme si ho užili. A nebol to zlavomat (tam niekedy človek sliapne vedľa), ale luxusný hotel, kde darca sám bol a páčilo sa mu