Priateľova 40tka

shewinka
17. júl 2023

Babo raď,
čo frajerovi k 40tke, nejaky zazitok.
Ale neviem aky…..

surama
17. júl 2023

@shewinka Jazdu na nejakom sportiaku.

muchotrafka298
17. júl 2023

Tak kup nejaky spolocny pobyt, dovolenku, wellness, letenku + ubytko do nejakej europskej metropoly. Ak ho bavi sport (futbal, hokej, F1) a mas dostatok financii, tak skus nejaky zapas v zahranici.

shewinka
autor
17. júl 2023

@muchotrafka298 pre priatela je cestovanie trest

melanta
17. júl 2023

@shewinka spoločný wellness víkend s masážami. Ale ak ste spolu tak krátko, že ešte asi len randíte, keďže nevieš, čo má rád, tak sa opýtaj jeho blízkych či najlepšieho kamaráta. Ten bude vedieť lepšie poradiť ako my, ktoré ho nepoznáme.

kvetinka75
17. júl 2023

@shewinka má nejaké koníčky?

jaskolka
17. júl 2023

Tak ty musíš vedieť, čo ho baví, čo ho zaujíma. Zbytočne napríklad ti napíše niekto, že super vec by bola let balónom, a tvoj priateľ nemá rád výšky.
Daj okruh jeho konickov a bude sa ľahšie radiť.

shewinka
autor
17. júl 2023

4kolka, zahrada, stavba domu

muchotrafka298
17. júl 2023

@shewinka mozes pozriet napriklad poukazku do nejakeho zahradneho centra, kde si sam vyberie, co by chcel a potreboval.

bibina32
17. júl 2023

@shewinka Let balónom, skok padákom, jazda v tanku alebo v aute.

janisa31
17. júl 2023

rýchle auto, to myslím, že každého chlapa poteší, na slovakiaringu sa mi zdá, že také robievajú, škola šmyku, skús niečo také pozrieť ;)

sadkoni
17. júl 2023

môj je takisto skôr za zážitky ako vecné dary 🙂 darovala som mu minulý rok kyvadlový zoskok - chcel vyskúšať bunjee jumping, ale dosť mal pred tým rešpekt, tak toto je taká jemnejšia verzia by som povedala 🙂 bol nadšený.