Prvé sväté prijímanie - čo kúpiť chlapcovi?

12. máj 2023

Prosím poraďte čo kúpiť pre chlapca, nie som krstná mama len pozvaná.

lucka12399
12. máj 2023

Dala by som peniaze do obálky, alebo sa spýtala čo by chcel/potreboval.

summer23456
12. máj 2023

@lucka12399 koľko by si dala?

autor
12. máj 2023

@lucka12399 Ďakujem za radu, peniaze plánuje dať, ale chcela som aj niečo čo by ho potešilo. Sama viem, keď som bola ešte dieťa peniaze mi radosť nerobili :D

domiklik
12. máj 2023

Véd sa ho opýtaj co ho poteší, možno si na niečo šetrí, a peniaze ho potešia...

ada510
12. máj 2023

Syn mal minulý rok a dostal peniaze od všetkých kúpil si čo chcel ...

matkahelka
12. máj 2023

dnesnym detom urobia peniaze najvacsiu radost, to mi ver. kupia si, co chcu a nie ze dostanu kadejake haraburdy, co budu lezat v skrini.
takze za mna €, aj moja dcera dostala €. alebo sa opytat rodicov, co ma chlapec rad, urcite nekupovat ziadne prekvapenia.

autor
12. máj 2023

Ďakujem za odpovede, presvedčili ste ma :D budú to peniaze, v jeho veku už vie čo chce a kúpi si, máte pravdu.

bibina32
12. máj 2023

U nás tiež dostali deti peniaze. Doložili sme a kúpili bicykel, ktorý si vybrali.

lucykelly
12. máj 2023

my sme dávali ruženček, pamätnú knihu a peniaze

lucka12399
12. máj 2023

Kedysi 🤣 dnes je iná doba .

valiant
12. máj 2023

čaká ma to pri dievčatku. Som krstná ale jej bratovi (na krstiny som dávala každému z detí knihu: detskú bibliu, biblické príbehy a komixovú bibliu). Dievčatku som na 1.sv objednala ruženec s menom a dátumom, náramok s malým krížikom. Dám jej ešte niečo do obálky.
Ešte ma požiadali, či upečiem aj tortu. Čiže aj torta.
Za mňa by mal byť aj dar, ktorý je spätý s vierou. Nie len peniaze, bicykle, mobily a pod., ale aj niečo v spojení s vierou, aspoň od niekoho s pozvaných.

mariynka
16. máj 2023

Peniaze😊