Šaty na oslavu

2. júl 2022

Ahojky, sú tieto šaty vhodne na oslavu? Alebo treba kúpiť niečo ďalšie? Oslavuje svokra.Bude tam cca 70 ľudí.
Ake topánky a kabelku by ste zvolili? Čierne lodičky a čierna kabelka?
Ďakujem za rady 🙏🏼🙏🏼

autor
2. júl 2022
banalu
2. júl 2022

Ked uz taketo saty tak nezabit ciernymi lodickami, skor dat sandaliky - tmavomodre, pudrove. K tomu nejaka listova kabelka, ked uz to musi byt tak k sandalikom, alebo nieco vysivane zaujimave ako su saty.

deti95060810
2. júl 2022

pekné šaty....
čierne topánky si nedávaj, skôr krémové, modré....

autor
2. júl 2022

Ďakujem. Muž mi povedal že béžové nie že už to bode veľa 😂 ale myslím že by to oredsa vyzeralo lepšie. Aj so sandalami. No len teda neviem, rozmýšľam že si objednam aj nejaké iné, len musím mat dlhší rukáv kvôli ekzému na ruke.. keď ja niesom moc na šaty.
Alebo by sa viac hodilo nieco takéto?

simsalabim
2. júl 2022

Mne sa viac pacia tie prve.

missviolet
2. júl 2022

tie prve, tiez im mam vyhliadnute, su vkusne. dala by som tmavsie modre topanky

abbey1
2. júl 2022

Prvé sú krásne! Zostaň pri nich.

juliet86
2. júl 2022

urcite si dat k nim iny opasok ako na fotke...

banalu
2. júl 2022

Z tychto dvoch asi tie prve s tmavomodrymi topankami a doplnkami budu fajn, mozno aj opasok by som vymenila, ak by si nasla tmavomodry 🤔
Tazko sa radi, lebo je malo info. Mne sa paci aj nieco taketo jednoduche ako na foto so zlatymi sandalikmi a doplnkami to moze posobit pekne 🤔
No zalezi aj od veku, aky si typ, co ti pristane a taaaak 😂
Ale kludne davaj dalej foto co najdes, co sa ti paci, mozno to pomoze pri pomahani 😂

autor
2. júl 2022

No chcela by som niečo mladistvé, nemám ani 30 rokov 😊 ale zas nie ani vyzývavé. Jediná moja podmienka je nech niesu odhalené ruky, kvôli môjmu ekzému, nech ho tam nevystavujem 😊 ja vôbec neviem čo vybrať 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

sue155
2. júl 2022

Mne sa páčia tie prve šaty, ale s iným opaskom. Kúpila by som si k tomu tmavomodre lodičky, bez vzoru a listovú kabelku podobnej farby.

autor
2. júl 2022

Tie prvé sú fakt super podľa mna, len ozaj ten opasok by som asi zmenila

banalu
2. júl 2022

Problem vyrieseny, mas saty, uz len doplnky 👌

janickacrazy
2. júl 2022

tie prvé sú veľmi pekné a zaujímavé, modré sandálky ku nim a ideš

mameha7
2. júl 2022

Pekné šaty, ale štýlovo mi prídu skôr také,, boho,,. Vhodné skôr na letný festival a nie na oslavu.

jannka89
2. júl 2022

Wow krásne šaty, opasok by som zvolila iný a mne by sa tam hodili na oživenie červené sandále na opätku ;)

sabinka022
3. júl 2022

@autorka Tie prve su nadherne!! Odkial si prosim objednavala? Dakujem 🙏

anjelik9993
3. júl 2022

uplne od veci, ale tie prvé šaty sú krásne, odkiaľ sú

h2
3. júl 2022

Autorka, z tých, čo si sem dala, sa mi najviac páčia tie prvé. Ak ich už máš, určite nekupuj ďalšie. Tmavomodré sandále a kabelka a budeš super.

adrikadt
3. júl 2022

Mne sa páčia tie prvé tak ako sú, obula by som si zlate sandale niečo ako na fotke od @banalu 🙂