Silvester so štvormesačným bábätkom

kittyna5
22. dec 2020

Baby, ktoré máte malé bábätká, ako budete riešiť silvester? Ja mám z toho panický strach ako to zvládneme, lebo naše dieťa sa zobudí len keď počuje chôdzu v izbe a nie to ešte ohňostroje. Strašne sa toho bojím, že sa zobudí na búchanie a potom už celú noc preplače. Ako to riešite vy s takými malými deťmi?

hettinka
22. dec 2020

Naši obaja Silvestra vždy prespali do 2,5-3 rokov ani nevedeli, že sa niečo deje. A to dme v strede mesta, delobuchy strieľali od 22:00 do 3:00 ráno.
A to bola staršia nespavec, ale keď už zaspala, tak spala.

lienocka2808
22. dec 2020

@kittyna5 ahoj, my sme to riešili dva roky dozadu, malý sa narodil koncom septembra a na vianoce mal presne 3mesiace. A tiez sme mali obavy, avšak aj prvý silvester aj minulý rok nám celý prespal. 🙂

pininka1
22. dec 2020

Aj ja som sa bala a cele to prespala

kittyna5
autor
22. dec 2020

@lienocka2808 vidím, že bývaš v Ružinove, my sme v Prievoze a budeme teraz prvý rok tam na silvester, preto sa toho bojím lebo neviem aké hlučné to tam bude a náš malý je fakt v tomto hrozný, že ho zobudí aj ten najtichší zvuk

pininka1
22. dec 2020

@kittyna5 nasa spala od ,4 mesiacov preto sama ze sa zobudila na kazdy moj pohyb, odkedy spala sama tak spala super vratane toho silvestra.

jana_eyre_2
22. dec 2020

Môj prvý syn mal 10m keď zažil prvy silvester, druhá dcéra mala 2m keď mala prvy silvester a tretí syn mal 3m keď bol prvý Silvester.. určite sa každý z nich zobudil, ale nebolo to nič výnimočné, hlavne chalani revali tak ako aj iné noci. len dcéra ktorá má dodnes slaby spánok sa vždy strhla, ale normálne spala, žiadna prerevana celá noc..

Záleží od dieťatka.. keď boli starší nezobudilo ich nič ani keby tanky padali.. ale bábätko z toho nebude mať žiadnu traumu.. ja neznášam Silvester, a tie buchnaty - nevidím v tom zmysel ale tak jeden deň v roku aj keby bábo plakalo to nejako dáš, netreba sa nad tým až tak trápiť, aj tak sa s tým nedá nič robiť..

lienocka2808
22. dec 2020

@kittyna5 no nas maly spaval normalne, tahsie zaspaval, ale ked zaspal, tak sused rovno zacal za postielkou vrtat priklepovou vrtackou do steny a maly spal. Naozaj si myslim , ze sa zbytocne obavas silvestra.🙂

kittyna5
autor
22. dec 2020

No hádam to teda nejak zvládneme, lebo sme chceli ísť aj k rodine na dom na dedinu, kde by to bolo tichšie, ale keďže je takáto situácia, tak ostávame doma. Hádam to bude ok 🙏🏻

ivangeline
22. dec 2020

Môj malý mal vtedy skoro rok. Nezobudil sa. Spal pre istotu so mnou v posteli. Manžel nás zobudil, že poďte pozrieť. 😒😅😂😂😂 Do hodiny potom spal ďalej.

nika82
22. dec 2020

@kittyna5 mozes este skusit mu dat vatu do usiek ale sluchtaka proti hluku pre babatka ak ich znesie vtu noc

hederamonstera
22. dec 2020

@kittyna5 hlavne ty nepanikar, lebo to prenesies este aj na male a bude nervozne z teba a nie zo silvestra ;)

cervenaruza123
22. dec 2020

@kittyna5 Sestra ked bola malicka, nezobudila sa. Vacsi problem bol, ked bola vacsia. Ale mamka jej aj tak preventivne davala vatu jemne do usiek.

ladyvi
22. dec 2020

Tak preplace jednu noc. Das si ho na hrud, rozvalite sa na gauc a potichu si pustite film nejaky. Cez den posles muza kocikovat nech maly dospi a ty dospis tiez noc. Ved je to jedna noc. Este take noci budu,ked budu teplotovat, ja som mala budik kazdych 30minut vtedy.

kristind
22. dec 2020

Malý mal minulý rok na Silvestra 4 mesiace. Budil sa ako iné noci, ale ohňostroj s ním nič nerobil, spal.

joja101
22. dec 2020

Uvidíš ako to bude, ale budí sa v noci aj normálne predpokladám takže si myslím, že to zvládnete 🙂

ariannazara
22. dec 2020

Neboj sa dieťa to vôbec nevníma 🙂 môj spal ako zabity a vonku to dunelo ako šialene. Ja som nemohla spat a on chrapal🙏😁

didi2102
22. dec 2020

@kittyna5 ak sa bojíš sadnite po 23 do auta a choďte sa povoziť

kukulienka83
22. dec 2020

Úplne zbytočne sa dopredu stresujes... Prespí prespí, keď neprespi tak neprespi... A čo, je to jedna noc, hádam vydržíš 😉

diewcatqoo
22. dec 2020

Rodila som v Brne takmer v centre mesta a na Silvestra sme boli v porodnici. O polnoci to vyzeralo, akoby pod oknami vypukla apokalypsa. Maloktore dieta ale ten rachot zobudil.
Doteraz sa syn nikdy nebudil na rachot z novorocnych oslav. Aj ked teda tento rok uz chce vidiet ohnostroje, tak vraj uz bude hore. Ale pochybujem, ze vydrzi a predpokladam, ze zas to prespi 🙂

kittyna5
autor
22. dec 2020

Ďakujem Vám 🙂 pevne teda verím, že prespíme a zvládneme to 😁

dada0902
22. dec 2020

Ja si myslim ze az tak rusny silvester nebude nas tiez vobec o tom.nevedel ked bol taky malicky a ani minuly rok.uvidime co tento

diewcatqoo
22. dec 2020

Inak syn ako babo spal katastrofalne a budil sa na vsetko. Stacilo, ze som presla po chodbe a puklo mi v kolene - pocul to aj cez dvoje zatvorene dvere a hned plakal.
Ale zvuk delobuchov ho fakt nikdy nezobudil 🤷‍♀️

uhnakova
22. dec 2020

moje deti na ohnostroj ani delobuchy absolutne nereaguju, od babatiek doteraz sa ani raz ani jeden nezobudili. Obaja si ale jeden rok priali, aby som ich zobudila o polnoci, nech si pozru ohnostroj. A teda bol to kumst ich vobec zobudit na par minut, lebo boli uplne tuhi 🙂

tamvtme
22. dec 2020

Nasa mala minuly rok tiez 4 mesiece na Silvestra a cely ohnostroj a buchanie prespala, bola som prekvapena, ze ju to nezohudilo....

nika_m
22. dec 2020

Moj maly mal 10m na silvestra min rok a prespal to cele :D cakala som, ze sa zobudi ale tak co, das papat, cistu plienku, popozera sa dookola a neskor pojde spat 🙂 ako keby sa na hocico ine zobudil...jedine ak sa zlakne tak ho budes nosit na rukach a mojkat 🙂 ja som zvedava na tento rok, pretoze uz pred 3 dnami mladeznici si robili ohnostroj a zobudilo ho to 🙂

nelca0510
22. dec 2020

@kittyna5 my sme na Silvestra prišli z pôrodnice. Celý čas, čo boli vonku delobuchy, preplakala v náručí

kate_cs
22. dec 2020

@kittyna5 mám 6 týždňové bábo. Spávať chodí pravidelne o 1:00, takze si o polnoci pripije s nami 😀 dopredu sa nestresuj, nepomôžeš si. Aj keby sa bábo zobudilo a nechcelo zaspať, jednu noc to všetci prežijete a ako si ja stále opakujem “Raz určite zaspí!”

akcul13
22. dec 2020

Ahoj, moja ma sice uz 2,5 roka, ale prvé dva silvestre prespala ako zabitá, co som nechapala a to tiez bola hrozný spáč. Ale bojim sa aj tohto dalsieho, lebo len ked vonku petarda buchne, hned sa zlakne,ze co to bolo a mozno ho opäť prespi 🙂

nerya
22. dec 2020

Môj mal na Silvestra jeden deň, strávil ho na cicke, ani nevedel že sa dačo deje

mima1
22. dec 2020

Moj 1syn ma usi ako netopier pocuje aj vlas padnut na zem a do 3rokov prespal silvester jak nic. Teraz mame polrocneho a nestresujem je to jeden vecer cize pohoda