Spomenuli si vaše polovičky a deti na dnešný sviatok?

9. máj 2021

Ahojte, spomenuli si Vaše polovičky, deti na dnešný sviatok? U nás žiaľ nie, čo som veľmi sklamaná.Je to po prvý krát.

kikaaa444
9. máj 2021

Nie nespomenul , veď nie som jeho mama 😀 a im už tým duplom takéto veci nedopína .. ani nemám za potrebu aby si spomenul nejak mi to je jedno

lvula
9. máj 2021

Ano, moja polovička si spomenula na svoju mamu 🙂 keby chcel gratulovat mne, asi by som sa urazila, nie som jeho mama 🙂
Nebud sklamana, tieto pocity si vytvaras sama. Ked si nieco od deti cakala, ved ich k tomu sama.

ajka0207
9. máj 2021

Dnes sme prvý krát mali deň matiek, dieťa má štyri roky. Vlani ešte nevedela že to existuje, takže samozrejme že si nespomenula a muž si nemá prečo spomenúť, veď nie som jeho mama

lenkakravcova
9. máj 2021

Syn mi dal zo škôlky kreslené srdiečko so slovami "aha mami, aké pekné, to je pre Martinka" (on je Martin) 😂😂😂 To bolo všetko.

taga
9. máj 2021

Tak ale taku vec treba tak trosku aj pripomenut par dni pred 😉 ja mam male deticky, ale napr v skolke nacvicovali, tak syn vedel, ze bude den matiek.. ale on si este tak neuvedomuje, aky je den, teda ze to je dnes.. kvety kupil muz, dostala som od chlapcov aj od muza, nakreslili mi obrazok, ale to az po ranajkach vramci hry.. ake stare mas deticky? Ja myslim, ze toto je skor uz pre vacsie deticky, ktore to vnimanie dni uz maju presnejsie, potom to pride ako 'prekvapenie' same od nich

mamusa34
9. máj 2021

Ja si nič a toho nerobím ..nik nič . Ale však príde hodina keď to spomeniem 😂v rámci srandy .

kikaaa444
9. máj 2021

@mamusa34 podobne 😀lebo akurát rozmýšľam že svojim spôsobom som jeho mama 😅😅 občas mám taký pocit

mamusa34
9. máj 2021

@kikaaa444 to áno sme maminy manželov 😁svojim spôsobom.

h2
9. máj 2021

Koľko rokov majú deti? Veď v škole sa stále niečo vyrába na deň matiek. A ak už sú veľkí, tak treba pripomínať vopred. Napríklad takto: "V nedeľu je deň matiek! Očakávam raňajky do postele a po zvyšok dňa mi dajte pokoj!"😁

astika
9. máj 2021

Áno, spomenuli, synátor vybehol kúpiť kvety a namiesto sladkosti mi kúpil fľašu vína, skoro som odpadla, ako keby som bola nejaký alkáč , že maminka, s ocinom vypijete 😂

nicicka
9. máj 2021

Spomenuli. Dostala som bonboniéru a vzápätí má tak nas*ali že som aj zabudla na sviatok 🤦

naobedbuduspagety
9. máj 2021

U nás dnes mama celý deň po každom vrčí ako besná, asi má PMS. Kúpila som jej čokoládu ale normálne sa bojím jej ju dať .😆. Asi kašle na nejaký deň matiek. Moje decko si tiež nespomenulo, ale ten je ešte maličký . Nejak ma to nedostalo.

petrisa213
9. máj 2021

@h2 🤣🤣 áno, toto by úplne stačilo 😁😁

makova333
9. máj 2021

Moje dieta si spomenulo, dostala som vyrabany srdieckovy nahrdelnik a ranajky do postele- babovka s glukozou (chuda pomylil si praskovy cukor) 😀 ❤ Moj muz dal svokre telefonat. Btw od muza som necakala nic, nie som jeho matka predsa. By ma to aj urazilo 😀

syslik81
9. máj 2021

neoslavujem taketo sviatky - mamou som cely rok a po cly rok ma mala pusinkuje a vravi mi ze som the best .. pre nas den ako kazdy iny .. tiez neoslavujeme den deti , otcov babiek dedkov valentin a podobne ...

elizabet173
9. máj 2021

@kikaaa444
@mamusa34 maminy manželov? To hádam nie 🙂 Syn si spomenie vždy, ale aj keby zabudol, nerobila by som z toho tragédiu, pre mňa je podstatnejšie, že mi pomáha celý rok, partnerova mama nie som, on niesol darček tej svojej

makova333
9. máj 2021

@elizabet173 tiez sa tak necitim a pevne verim, ze ma tak moj muz neberie. Ja dokonca nemam rada ked ma manzel oslovi mamina, vzdy sa ho opytam, ze kedy prisla XY, nevsimla som si 😀 Mamina som pre svoje deti 🙂

elizabet173
9. máj 2021

@makova333 presne tak, by som sa cítila hrozne, okrem syna ma mamina nikto neoslovil

hettinka
9. máj 2021

Deti áno. A muž nie, ja nie som jeho mama. On mi kupuje na iné sviatky.

veronikaszabova
9. máj 2021

Jasne, ze si decka spomenuli.
Mladsi syn mi vyrobil ruzicku v skolke, starsi mi kupil balik cottage syrov a tvorohy 😄😄😄 vie, cim mamu potesi 😄😄

A muz? Ten si nemal preco na mna zmysliet, nie som jeho mama.

janai1
9. máj 2021

@veronikaszabova 😁😁😁 toto je super

terezka1947
9. máj 2021

Deti na to pripravil manzel...cize spomenuli si. A manzel tiez.

veronikaszabova
9. máj 2021

@janai1 tak vie, ze ma tymto potesi viacej, ako kyticou, ci cokoladou 🙂 cokoladu nejem, kytica opada... A toto zjem 🙂

nekonecna_katastrofa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka95
9. máj 2021

Áno dostala som od synčeka s priateľom kytičku a krásne nakresleny obrázok. 😍

raffaella
9. máj 2021

tak deti su deti, od toho su otcovia aby ich viedli ku tomu ze je Den matiek. Moj manzel siel v piatok s dcerami do Kauflandu, oni mi kupili kazda cokoladu a oriesky za vlastne usetrene, vyrobili mi krasne odkazy a rano ma prekvapili kavou s keksikom do postele, manzel im pomahal samozrejme 🙂 A dnes mi manzel este kupil kyticu tulipanov. Takisto ak je Den otcov, ja vediem dcery k tomu aby manzelovi darovali drobnost a vyrobili mu nejaky pekny odkaz. Ked je MDZ tak moj manzel daruje kyticu nielen mne, ale aj dcerkam nakolko su to male zeny 😉

dominikac321
9. máj 2021

ja mam 29, viem ze je den matiek, zijem s mamou a neriesime to, nikdy sme to neriesili a nehrotili, ani mdz, niektore veci jednoducho netreba prezivat ;)

hradnapani
9. máj 2021

@raffaella uplne suhlasim. Myslim, ze kvety od muza na den matiek nie su vobec od veci. Je to prejav ocenenia materskej roly svojej manzelky.

dominikac321
9. máj 2021

@hradnapani
@raffaella
@nekonecna_katastrofa
@janai1
@veronikaszabova a vy si potom spomeniete na den otcov?

janai1
9. máj 2021

@dominikac321 no neviem čo máš za problém 🤣 ale áno, ja si spomeniem aj na maminu aj na ocina 😊