Sú tieto šaty vhodné na svadbu?

13. mar 2023

Ahojte žienky. Sú podľa Vás tieto šaty vhodné na svadbu? Sú veľmi pohodlné, mám ich v skrini už dlho a akurát si hľadám šaty ako hosť na svadbu, s tým, že už v tom čase budem mať tehotenské bruško, takže tieto by boli pohodlné, mám ich odskúšané na krste synčeka, len neviem, či kvôli tej farbe by boli vhodné aj na svadbu. Poprípade, nemáte nejaké tipy, kde by som kúpila pekné šaty, do ktorých vojde bruško? Ďakujem 😊

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisa0504
13. mar 2023

Sú vhodné. Nie sú celé biele, takže farba by ma netrápila..

janina1127
13. mar 2023

Myslím si, že sú úplne v pohode. Ono je tam dosť bielej na nich, takže tá biela sa do popredia ani nejak nedostáva. Kľudne si ich teda obleč

anelehka
13. mar 2023

Šaty sú naozaj pekné, určite sú vhodné na svadbu👍

birika
13. mar 2023

saty su krasne a kludne mozu byt - budes kvetinkova mamicka 🙂

petamich
13. mar 2023

podla mna urcite ano 🙂 su krasne na jarnu/letnu svadbu a bude ti aj pohodlne

buberova
13. mar 2023

Podľa mňa úplne v pohode 🙂

janai1
13. mar 2023

Tak podla mňa nie sú vhodné. Príliš veľa bielej

didip
13. mar 2023

Ja si myslím že môžu byť, tiež som mala na letnej svadbe niečo podobné, len s modrými kvetinami 😊

sono2
13. mar 2023

Úplne ok

domkakvet
13. mar 2023

Podľa mňa nie sú vhodné, akurát dve farby, ktoré by nemali byť na svadbe biela a červená, za mňa nie.

eternity24
13. mar 2023

Áno, sú vhodne. Dala by som k ním slavnostnejsie doplnky a hotovo …

ada12345
13. mar 2023

Velmi pekne saty. Urcite su na svadbu vhodne.

beata_k
13. mar 2023

Su vhodne. Zase sa netreba tej bielej bat jak cert kriza. Je zjavne, ze nie si nevesta.

terezka1947
13. mar 2023

Sú krásne a v hodia sa na svadbu.
Tie ženy,kt.uz majú problém aj s farebnosťou týchto šiat,tak nech radšej nikoho na svoju svadbu ženského pohlavia nepustia. Aby nebol nikto krajší,mladší,elegantnejšie oblečený, chudší. A keby ani vtedy nebolo jasné,kto je nevesta,kľudne nech chodia s nápisom "nevesta".

gabriela2952
13. mar 2023

Sú nádherné ykee ste kúpili? Ja idem tiež na svadbu tak zháňam 😁

mima172
13. mar 2023

Šaty sú naozaj krásne, no podľa mňa na svadbu nevhodné. Možno som staromódna, no držím sa zásady, že šaty bielej farby ma mat len nevesta a tieto šaty majú biely základ.

vroni
13. mar 2023

Uplne v pohode. Neviem, odkiaľ sa vzala ta konina, ze na svadbu cervene saty nie. Pod bielymi sstami sa rozumeju cisto biele alebo kremovobiele saty. Noe ssry, ktore maju aj kusok bielej latky .

mamkalentedkova
13. mar 2023

Šaty sú krásne ,elegantné ,myslím si,že krásne ukážu aj na tehu brušku .Z bielej by som sa vôbec nešla zblázniť ,nie sú čisto biele ,aj keď majú biely základ .Podľa mňa si ich v kľude obleč ..neviem,ako vychádza s nevestou ..možno by som sa jej opýtala ,či je s tým ok. Myslím,že všetci normálni ľudia vedia prečo a kvôli komu tam prišli a idú sa zabaviť a užiť si ten deň s mladomanželom a nie riešiť ,ktorá zo žien má aké šaty ...

kitycat
13. mar 2023

Ja by som sa opytala nevesty, kedze je tam aj biela

fauko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabika128
13. mar 2023

Sú krásne a vhodné na svadbu ako hosť. Ak sú navyše pohodlné tak nie je čo riešiť. Šaty nevhodné na svadbu kvôli farbe vyzerajú asi takto :

rdi
13. mar 2023

Asi tak nejak. Alebo potom este take, z ktorych ti vyliezaju cecky, no to je uz na inu temu potom. No tie prve sdaty su podla mna uplne v pohode

evkamotka
13. mar 2023

Co riesite? Mala som dvoch hosti na mojej svadbe v cisto bielych a bolo to uplne jedno. Nevesta sa hadam neda pomylit s tehu babou v kvetovanych volnych satach, ani nie je ziadna konkurencia 🙂

lilope
13. mar 2023

Úplne vhodné a pekné. Ja som mala krátke biele s veľkými modrými kvetmi a bolo jasné, ako aj pri týchto, že nie sú svadobné.

mpg
13. mar 2023

Takéto kvetované môžu byť aj keď majú biely podklad.

terezka1947
13. mar 2023

@evkamotka tiež sa mi rozum zastavuje. Neriešila som na svojej svadbe,kto mal čo oblečené a už vôbec by som si nedovolila niekomu povedať,že nejaké šaty sú nevhodné. Bola som rada,že všetci odchádzali spokojní,zabavili sa. Nevesta je len jedna a každý hosť na svadbe vie,kto je nevestou😃

ena1903
14. mar 2023

@terezka1947 Na mojej svadbe tusim u mladsich dominovala prave biela a cierna, farby oficialne nevhodne na svadbu. Absolutne mi to nevadilo, mojej mame a sestre som tie biele/kremove KRATKE saty pomahala vyberat. Dalsich par dievcat malo kratke biele, zopar kratke cierne. Vsetky boli pekne a nijak ma ako nevestu neohrozovali. Ale pravda je, ze ja by som si v dnesnej dobe cisto biele/cierne nevzala, nech nikoho nepoburim. Ale tieto na obrazku su uplne vhodne, myslim si.

kvietocek87
3. júl 2023

@domkakvet vsak biela a čierna farba.Biela je nevesta a cierna je na smútočné udalosti, ostatné farby môžu byť.Spokojne aj červená

eff007
3. júl 2023

To ani cervena sa nemoze? Odkedy?