Svadba a dar

buba183
22. sep 2023

Dievčatá poraďte mi niečo originálne co kúpim v obchode ako dar. Peniaze dám ale niečo čo vás potešilo. Je to na rýchlo lebo v nedeľu cestujem.

jj298
22. sep 2023

@buba183 mna potesili ti, co nam nedali dary. Dostali sme dosticku na krajanie s mladomanzelskou basnickou, zvoncek na sex (taky ako na recepcii), handmade svadobny album…vsetko je odlozene v krabici

kukuk29
22. sep 2023

@buba183 obálka a kytica úplne stačia - ostatné sú iba zbytočnosti čo sa aj tak vyhodia ....ľudia pokúpia podl
ľa seba a pritom vkus majú úplne iný ...

peter0123
22. sep 2023

Presne tak hraciu kocku na sex, detskú košielku s básnickou a ostatné blahoželania mám odložené a to som sa vydávala pred 20rokmi. Darčeky ako váza, sada koreničiek, poháre, mixér, kuchynská váha končili do 3rokov v koši.

milanemila
22. sep 2023

No ja som za to, ze najlepsie bez vecnych darov (ak vylozene mladomanzelia nieco nechcu) a aj bez kytic (my sme mali strasne vela kvetov uz z vyzdoby fakt plny byt 🙈). Ak chces nejaku drobnost pridu mi celkom fajn take partnerske hry napr https://www.clovecinahra.sk/clovecina-pre-pary/...
Urcite maju nieco take napr v Martinuse, kedze uz objednat nestihas.

januska12323
22. sep 2023

Dary sa už nedávajú iba ak si vypýtajú niečo konkrétne.

bolarazjedna
22. sep 2023

Žreby? Nás to potešilo, cítili sme sa ako malé deti, keď sme to zoskrabávali, aj keď sme nič nevyhrali. Ale neviem nakoľko je to originálne, lebo v poslednej dobe je to dosť rozšírené. My ideme teraz na svadbu, kde namiesto kytíc chcú vyslovene žreby.
Aj chápem, my sme dostali prenádherné kytice, zopár sme zobrali na hroby starkým a zbytok zvädol vo vanicke, keďže toľko váz sme ani nemali, aby sa tam všetky zmestili.

buba183
autor
22. sep 2023

@januska12323 chcem len drobnosť niečo milé veselé

kukuk29
22. sep 2023

@buba183 len si predstav,že keď od každého dostaneš niečo milé a veselé a más cca 50 ludí na svadbe , že čo potom s tým ? Všetci si myslíme ,že zrovna to naše je to najmilšie a najveselšie 🤣🤔

tanalyn
22. sep 2023

@buba183 Tak nabehni do obchodu s nejakými serepetičkami a niečo vyber. Ale tiež mi to príde zbytočné. Môže to byť niečo milé veselé pre teba, ale keď to budú všetko potom preberať, tak asi tušíš, čo s tým spravia.

rebrambora
22. sep 2023

Potesili nas poukazky a vyuzitelne veci do domacnosti. Napriklad sme dostali uzasnu sadu nozov. 😀 Kytic sme mali habadej a s milymi drobnostami sa pekne pohrali nasi psi.

kukuk29
22. sep 2023

@buba183 tak potom má človek doma asi 5-10 rámikov na foto rôznych tvarov,veľkostí a farieb.Asi 10 anjelov, 5 napisov LOVE alebo MRS&MR 🙂šálky , holubičky - ja dokonca dve hompalajúce sa myši keramické 🤣🤔

maryskas
22. sep 2023

@buba183 tak mozno nieco co zjedia alebo vypiju s nejakym vtipnym popisom, ze na nervy atd 🙂 aby to nestalo v krabici

luckaiza
22. sep 2023

my sme dostali sice uz pred 10 rokmi,ale kyticu s klobaskami syrmi a to nas velmi potesilo ,nieco co zjeme vzdy potesi 😀

bolarazjedna
22. sep 2023

My sme dostali 3 sady šálok na kávu, poháre na víno, na šampanské, príbor, a všetko využívame, aj keď príležitostne, ale nemôžem povedať, že skončili v koši.

Co bolo veľmi milé a tiež využívame, sú osušky (moja je biela, manželova hnedá), na oboch je vyšívaný dátum našej svadby a Mr/Mrs Priezvisko. Ale na to je neskoro, aj už pozajtra cestuješ.

Ešte ma napadlo - dostali sme aj knižku 5 jazykov lásky, na ťažšie časy ☺️ to je napr drobnosť, ktorá nestojí veľa, ľahko dostupné v každom kníhkupectve a aj keď to nebudú čítať hneď, na poličke s knihami sa mu nájde miesto.

nevenka
22. sep 2023

@bolarazjedna my pouzivame hrnce, taniere, pribory, co sme dostali. Ale tie lapace prachu, to nie. Za jedno, bolo by mi to luto vyhodit, za druhe...co s tym?
Moja mama si raz nedala povedat a kupila supravu na kavu/caj, svagrovcom. Pricom viem, ze svagrina je velmi vyberava a ma specificky vkus a fakt nechcela nic taketo. Nedala si povedat a kupila. A vies co, ked prideme na navstevu, tak mi ich vytiahne na kavu s komentarom, ze si to strazi ako oko v hlave, ze sa uplne trafila do jej vkusu, ze su uzasne. A to mojej mame az tak nezvykne sa podarit...😅😊.

buba183
autor
22. sep 2023

@kukuk29 preto sa informujem

wig
26. sep 2023

@jj298 to je smutné ale ten zvonček by som rozhodne nezatracoval! 👍😁

lucilaines
26. sep 2023

My sme napriklad dostali poukazku zo zlavomatu na romanticku veceru alebo dva listky do divadla. To nie je nic drahe, potesilo to a vyuzili sme.

denisa0504
26. sep 2023

Aj keď je to stará téma, ale možno pomôže niekomu ďalšiemu.. mňa potešil poukaz na rodinné fotenie ☺️

jankalukasova
26. sep 2023

@buba183 ja by som kľudne kúpila, keď to má byť len drobnosť, napr. rovnaké ponožky. Nie dedoles ale napr. fusakle. Majú pekné ale kultivované vzory. Nejako ich pekne zladiť. S manželom máme čierne s takým nejakým plameniakom. Keď dáme nohy k sebe, tak tvoria srdiečko. Sú ale také, že si ich bežné manžel dá aj do práce, lebo ten vzor je schovaný v topánkach. Takže je to "taká blbosť" ale používa sa.